tuvalet egitimi üzerinde kir bulasik

Birçok anne-baba iyi niyetli arkadas ve akrabalari tarafindan oyalama tahrik olmaya devam eden, onlarin çocuk, henüz kaslarini ya lazimlik egitimli olmadigini ögrenmek veya sahte saskinlikla çatiya kendi kaslari yükseltmek zaman.

Gerçek su ki, lazimlik egitimi ana bir çocuk için standart bir yas siniri yoktur. O iki de çocuk bezi hâlâ çünkü sevgilim çocuk bir genç suçlular kurumda sona ermeyecek, o on sekiz ayda bir sapka gibi basini bir lazimlik giymek için tercih çünkü muhtesem bir kiz bes parasiz ve bir sarhos ile evli sona ermeyecek .

Çocuklarin büyük bir kismi bir lazimlik iki yas civarinda bir bez daha kendi bagirsaklari bosaltmak için çok daha uygar ve kesinlikle daha az squishy yer oldugunu ögrenmeye baslar ragmen, anne-babalar hemen çocuk terapi seanslari bir dizi kitap degil gerekiyorsa genç George henüz gerçeklesme bu asamada ulasamamistir. Ne de saldirgan anne denemek ve çocuklarinin gelisimini hizlandirmak gerekir – tuvalet egitimi kiz kardesin tek kadar almaya çalisirken için arena degildir.

Çocugunuzun vücut hala büyüyen ve gelisen unutmayin. Up on sekiz ay etrafinda, mesane düzenli araliklarla kendini bosalma, heyecanla gerçeklestiriyor. Bu son derece zor bir bebek onlar lazimlik gereken tanimak ve giysi kendi katmanlari sökülmüs kadar tutmak için yapar. Mesane ve bagirsak fonksiyonlari yavasladi ve yürümeye baslayan çocuk kendi bez kirlilik oldukça düzenli rutin içine yerlesmis sonra, bir lazimlik fikri tanitmak baslayabilirsiniz.

Sen bir bebek tuvalet egitimi bir sonraki asamasi için yaptigi ya da kendini hazirlamak oldugunu isaret taniyacaktir. Bunlar küçük sevgilim gitmek tuvalet her zaman ve oturma izleme, hayran, ya da küçük Jack aniden simdi onun bezi kapali kirbaçlanan ve o büyük bir çocuk oldugunu ilan kadar dramatik için sizinle birlikte gelen israr kadar ince olabilir ve gibi yapacagiz Diger büyük çocuklar tuvalet anda yapmak.

Erkek konusan – bu çocuklar genellikle kizlardan daha tuvalet tren daha uzun sürer ki, tecrübeli ebeveynler arasinda çok tartisilan bir gerçektir. Bu, nasil çis ederken ayakta ögrenmek gerekir verilen, sasirtici degildir. Kizlar bu anlamda kolay var! Çogu erkek genellikle erkek figürü ya da daha sonraki bir asamada baska bir yol yapmak için nasil gösteren anne ile, oturarak lazimlik kullanmayi ögrenmek.

Çocugunuzun daha büyük ve daha iyi seyler üzerine tasimak isteyen belirtileri göstermeye basladi, size onlari da yardim etmek için neler yapabilecegini merak ediyor olabilirsiniz.

Basarili lazimlik egitimi tek kurallarindan biri stresli bir zaman (! Size, çocuk için stresli bir zaman degil – her gün bir bebek ebeveyn için stresli bir gün) boyunca lazimlik tanitmak için deneyin Bu degisen içerebilir bir karyola bir yataga, Noel, biraz erkek veya kiz kardesi veya hareketli evin dogum. Ev nispeten sakin ve çocuk yerlesmis oldugunda, mutlu ve kendinden emin bir baslamalidir. Birçok kisi bu nedenle en iyi sevismek kazik weeing kaçinarak, çocugun daha sonra herhangi bir bez ile dis etrafinda kosmak gibi, baslamak için iyi bir zaman olarak yaz tavsiye ederiz.

Çocugunuzun itmek için çalisin. Onlar eglenceli bir nesne olarak ilk lazimlik görmek çok önemlidir. Ilk basta Gerçekten de, onlarin basina esas ikamet veya hatta bir dolly en banyo olarak sona erebilir. Hiçbir kizginlik ya da onunla iliskili korku, bu konularda hiçbiri yoktur sürece. Sadece banyoda birakin ve çocugunuzun tuvalete size eslik eger bir çok büyümüs olmasi ve tuvalete konum lazimlik iken oturup iddia istiyorsaniz, sorun.

Sonunda, çocugunuzun kendi eline alacak ve zaman zaman zaman ve mesane basarak zaman lazimlik için çizgi unutmayin. Deneyin ve kapali kirbaç ve zamaninda yaptiginizda göklere onlara övgü kolay kiyafetler onlari soyunma tarafindan kolay onlar için yapmak. Bir kaza ya da onlarin güven zarar ve ilerleme gecikme ne zaman bir çocuk azarlamak asla.

Yukari çekin ve asagi tuvalet egitimi iken ve yardimsever bir kaza meydana gelirse, geleneksel bebek bezleri olarak hareket etmek kolay Büyük çocuklar için bezleri – Birçok anne-baba simdi “pull up” kullanin.

O gece-zaman kuruluk gündüz tuvalet egitimi daha usta daha uzun sürer unutmayin. Çocugunuz sadece onlar uyanik ne zaman tuvalet gerektiginde söylemek ögrendi, onlar hizli oldugunuzda uykuya biraz fazla istiyor ayni seyi onlara sormak! Onlar kuru geceler baslayabilirsiniz kadar yürümeye baslayan, gün boyunca lazimlik kullanabilir sonra bir yil daha bekleyin bekliyoruz.

Çocuk sürpriz ustalari. Bir lazimlik herhangi bir ilgi göstererek asla tarafindan birçok irkilme ebeveynleri, onun yerine düz bebek bezleri gelen yetiskin tuvalete gidiyor!

Her seyden önce, sabir kaybeder ya da küçük bir lazimlik kullanmayi ögrenmek zorlamamak için deneyin. Her seyi oldugu gibi, çocuklarin kendi hizlarinda iyi ögrenmek. Isiniz bunu yapmak iken onlar, mutlu kendinden emin ve güvenli kalmasini saglamaktir.

www.all-hakkinda-toddlers.com