aileler arasinda dogrudan organize çocuklar için dil degisim ve ödenen kalmak tatil

Lingoo çocuklar için dil ögrenme gelistirmeye adanmis yenilikçi bir web sitesidir. Lingoo dil degisim tatil boyunca ya da bir ailenin yaninda kalmak ödeyerek, çocuklarinin yurtdisinda gibi düsünen aileler ile kalmak için anne düzenlemek saglar.

Anne Goldstein, sitenin kurucusu göre, “Hepimiz bir dil gelistirmek için en iyi yolu o dilin konusuldugu ülkede bu uygulama oldugunu biliyoruz. Ancak, gerçekten tek bir çocuk uygun bir formül bulmak zor olabilir. Sadece çevrenizdeki insanlara sormak ve size duyacaksiniz ne kadar çok kötü bellek hikayeler sasiracaksiniz. Lingoo sayesinde, anne simdi benzer yasli çocuklar, benzer ilgi alanlarina, benzer degerlere veya benzer dini inançlari ile yurt disinda aileler bulabilirsiniz.

Lingoo proje internet temas ve iletisim kolay sagladigi müthis potansiyel yararlanmak fikrine dayaniyordu. Lingoo ile, bir uzman ajansi için bu görev için temsilci seçme için gerekli anne önce dogrudan planlayabilirsiniz ve sadece birkaç tiklama ile çocuklarinin dil egitimi tatil düzenlemek ise.

Birbirlerini isterseniz Lingoo üzerine, aileler arama, karsilamak, birbirine tanimak ve, devam edin ve çocuklarinin dil alim satim tatili düzenlemek. Sonuç olarak, bir ticari araci için gerek kalmadan yurt disinda bir dil tatil olsun ve gerçekten ismarlama! Kisi her zaman karsilikli güven yilinda kurulan bu yüzden Lingoo tüm aileler siki bir referans süreci izlemistir. ”

Lingoo de yurtdisindan misafir ödeme olarak aileleri içine okul çocuklari aramizda ilgilenen insanlara hitap ediyor. Lingoo ile bir aile varlik olarak, yurt disinda bir gibi düsünen bir ailenin çocuguyum seçin ve görüsme öncesi onlari tanimak mümkün olacak. Sizin rolünüz onlara kültürü hakkinda anlamak için ve bu süreçte, siz ve aileniz onlarin hakkinda daha fazla bilgi sahibi olacak yardimci olacaktir. Aile hayatina mükemmel bir uyum keyifli bir aktivite.

Anne Goldstein “birden fazla dil konusan Gençler büyük bir avantaj ile hayata baslamak, sonucuna varmistir. Ayrica kendi dillerini daha büyük bir anlayis hem de diger insanlarin kültürlere daha açik fikirli bir yaklasim var. Lingoo da çocuklarin dil ögrenme “gelistirmeye yardimci olmak için faydali adresler kapsamli ve kullanimi kolay dizin, bir online listesi içerir.

Lingoo su anda Ingilizce ve Fransizca var ve yakinda Italyanca, Ispanyolca, Portekizce ve Almanca sürümleri tanitacak.