anneler üçte ikisi çocuk aperatifler hiçbir besin degeri ile, çogunlukla seker ve bos kalori dolu oldugunu söylüyor

Akilli aperatif seçenekleri ile çocuklarinin seçici damak tadinizi tatmin için küçük lig için yakit ya da okulda bir gün için ambalaj olsun, anneler mücadele. Yeni bir anket, 10 anneler disinda dokuz onlar Darbe Arastirma Sirketi göre, çocuklarinin beslenme konusunda endise söyledi.

“Anneler için en büyük zorluk bugün yemek aralarinda çocuklar beslemek için besleyici atistirmaliklar bulmaktir,” Elizabeth Ward, RD, üç çocuk annesi ve Yeni Gida Piramitler Cep Idiot Kilavuzu yazari diyor. “Atistirmak bu önemli vitamin ve minerallerin bazi gizlice için birinci sinif bir firsat oldugunu yuvarlak disari saglikli bir diyet.”

Anket anneler ‘aperatif yiyecek alimlari tat ve besin degeri en çok etkili oldugunu ortaya koydu. Çocuklarinin beslenme daha fazla vitamin ve mineral sikmak ihtiyaci takip üst endiseleri, arasinda seker içerigi dikkate anket anneler yarisindan fazlasi. Sorun anneler ‘beslenme hedefleri ve hala çocuklara hitap’ uygun tat tomurcuklari aperatifler bulmakta yatiyor.

Çocuklarin favori atistirmaliklar, chocolatey s’mores, biri anneler için bir kirmizi bayrak gibi geliyor, ama yeni bir ürün oldugunu atistirma lezzetli ve besleyici ikisi de olabilir göstermektedir. PediaSure ® NutriPals ™, çocuklar için lezzetli ve besleyici atistirmaliklar yeni bir hat, her yerde, her zaman dengeli beslenme saglar hosgörülü tatlar bar ve içecekler tanitti.

“Yeni NutriPals, protein ve 20’den fazla vitamin ve mineral için iyi bir kaynaktir, uygun bir aperatif için bir tercih,” Ward diyor. “Bu çubuklar ve içecekler anneler bu tatmin bir aperatif beslenme-iyi ariyordum var sadece ne.”

Biraz hazirlik gerektirir lezzetli atistirmaliklar için, Ward bu çocuk dostu kombinasyonlari önerir. Onlar ögün aralarinda aç oldugunuzda çocuklar karsilamak için iki ya da üç günde seçin.

Fistik ezmesi bir çorba kasigi ile • Dört üç-inç uzunlugunda kereviz

Düsük yagli peynir sopa ile tam tahilli atistirmalik kraker • Avuç

NutriPals gelen • Çilek Yogurt snack bar

Humus yayilmasi bir çorba kasigi ile • Bebek havuç

Fistik ezmesi ile • Dört küçük graham kraker veya-seker-ekledi jöle

• Bir çikolata NutriPals içecek.

Gün için atistirmaliklar ambalaj zaman, anneler ambalaj üzerinde sogutma gereksinimleri kontrol etmek unutulmamalidir. Yeniden kapatilabilir saklama torbalari içine paketlenmis, ayri bireysel porsiyon degildir aperatifler için yararli bir ipucu olarak. Uygun bölümlerini belirlemek için ölçüm bardak kullanin.