ayni cinsten anne-babalar için iyi bir ebeveynlik ucunda yaslanmis

Ebeveyn inkar edilemez her zamankinden daha karmasik bir gerçeklik haline gelmistir. Modern ebeveynlik açidan önemli konulardan biri ayni cinsiyetten ebeveynlik oldugunu. Bu ayni cinsiyetten ebeveyn bile bu yüzyil önce var olabilecegi dogru olsa da, sorunu modern çagda daha belirgin hale gelmistir. Bunun nedenleri çesitli olabilir, ama nedeni ne olursa olsun, ayni cinsiyetten ebeveyn ve ailelerinin sosyal spot isik üzerinde olabilir.

Digerleri ayni cinsiyetten ebeveyn ve bu anne elestirmek Bazi destek muhtemelen tüm çember ortasinda iyi bir ebeveynlik ipucu ariyoruz. Ayni cinsiyetten anne hala anne ve bu nedenle esit olarak heteroseksüel ebeveynler olarak çocuklari için endise ediyor. Her anne-babalik ucu heteroseksüel ebeveynler için bir dünyada ilgili bir ebeveynlik ipucu için onlarin ihtiyaç hemen. Ne ayni cinsten anne-babalar için iyi bir ebeveynlik ipucu olabilir?

Dürüst olmak

Ayni cinsiyetten ebeveynler için en önemli ebeveynlik ucu dürüstlük içerir. Çocugunuza onu tutmak için varsa seni seviyorum bir ortagi ile olmanin hiçbir anlami, her seyden önce, vardir. Bir tavsiye ebeveynlik ipucu bu nedenle en kisa sürede de anlamadan olarak çocuklara durumunuza açiklamaktir. Ne zaman anne kadar konusmak gerekir? Uygun zamani geldiginde bir diger önemli ebeveynlik ipucu bilmektir. Çocuklar birbirinden farklidir. Bazilari digerlerinden daha olgun daha hizli. Bu çocuklar bugün birkaç on yil önce çocuklar gibi gerçek bir erken tani ve anlayisa sahip olsa genel olarak kabul edilmektedir. Iyi bir anne-babalik ucu çocuklar kendini bilmektir. Dogru zamani geldiginde bildiginiz bir ebeveyn olarak.

yakin bir iliski kurmak

Dürüstlük ebeveynlik ucu için çok önemlidir çocuklarla iyi iliskiler kurmaya ebeveynlik ucu. Bu, yakin ile olan kiminle bir çocuk ile dürüst olmak kolay AOS. Erken bir yasta, çocugunuz, AOS favori oyun arkadasi, sirdasi ve en iyi arkadasi olun. Onu / onunla fazla zaman harcayarak size çocugunuzun rahat olun. Onu yapmak / onu size yardimci olmak için civarinda olacak hissediyorum ve bu, bir seyler söylemek için tamam AOS. Herhangi bir anne-babalik ucu çocugunuzun genç yasta iken yakin bir iliski kurmaya baslar söylerdim.

ask ve mantik iletisim

Eger ise, anlamli bir iliski kurmaya ebeveynlik ucunda Aore, iliskiniz ask ve mantik her iki dayali oldugundan emin olun. Bu, AOT mutlaka diger insanlardan daha az basarili oldugu bu hiç escinsel anlamina olan çocuklar söyle. Doesn escinsel olmak, AOT mutlaka, Äôll az onlari seviyorum demek ya da daha az onlar için sagladigi çok söyleyin. Escinsel olmak ve bir aciz ve yetersiz ebeveyn olma arasinda bir baglanti oldugunu söyle.

gerçegi kabul

Ayni cinsiyetten ebeveynler için önemli bir ebeveynlik ucu gerçekligin kabul edilmesidir. Tabii, escinsel çiftler olmak escinseller kabul. Ne onlar da ancak kabul etmelidir çocuklarinin ebeveynleri, AO cinsel yönelim için aci yapilabilir olmasidir. Herkes escinsellik kabul degil. Amerikan toplumunda büyük siyasi ve sosyal liderler ayni cinsiyetten ebeveyn karsi dile oldugu gerçegi toplumun tam olarak cinsiyet seçimi kabul etmedi yeterince göstergesidir. Bu çocuklar bir sorunu çözmek için daha iyi olabilir, böylece zorbalik olabilir kabul etmek iyi bir ebeveynlik ucudur.

yardim isteyin

Son bir anne-babalik ucu çocuklar ve aile için profesyonel yardim talep etmektir. Çocugunuz, AOS güven ve / onu bu escinselligin bir anormallik olmadigini anlamak onu yapmak artirmak için en iyi çabalarina ragmen, çocugunuzun kolayca zorbalik olma durumla basa çikmak olmayabilir. Durumu islemek için için çok fazla oldugunda, size yardimci olmak için destek gruplari, danismanlik firsatlar ve ana kaynaklari arayin.