basarisiz olan sorunlu gençler için yardimci

Bir genç sorun oldugunda ebeveynleri dogal olarak endise ediyor. Bazen genç için vardir ve bu yetiskin üzerinde daha büyük bir yük koyar sadece bir ebeveyn olabilir. Ama sorunlu bir genç kesinlikle kendi ailesinden ve muhtemelen de profesyonel terapistler, onlar alabilirsiniz tüm yardima ihtiyaci var.

Onlar basarisiz oldu, çünkü genç sorun olabilir. Bu akademik siniflarda kaymis ve hatta kötü kaymis olmasi olabilir. Bu karsiliksiz ask aci, çünkü olabilir. Bir iliski onlar için kötü gitti ve bu yüzden endiseli ve hatta umutsuzluk içindedir. Genç kendi hobi veya favori eglence basarisiz oldugu için bu olabilir. Bugün oldukça yaygindir siber zorbalik olarak internet üzerinden bile zorbalik ediliyor Çocugunuza olabilir. Ya da sorunu baska bir sekilde olabilir ama basarisizlik, kendisinin, endise tek alan degil olabilir. Ama daha çok spin-off yapabilirsiniz. Savunmasiz bir genç takdirde depresyon anlamina gelebilir. Ya da genç uyusturucu, alkol ya da yasam tarzi diger bazi tehlikeli türüne dönüsebilir. Ve ne düsünüyorum Eger endise için bir küçük olsun, sorunlu genç için, felaket olabilir oldugu hata yapmazlar. Peki, ne yapabilirim?

Peki ilk sey sorunun ne oldugunu bulmak. Bu genç basarisiz oldu ve daha sonra onlari rahatsiz deneyin olan düsünce hiçbir iyi. Onlarin basarisiz oldugu hangi alanda ve nedenini bulmak gerekir. Neden ayni derecede önemlidir. Diyelim ki Çocugunuza akademik çalismalarda siniflarda düstü söylüyorlar. Basarisizlik alani budur. Bu oldu Simdi neden kesfetmek gerekir. Birisi bir ezilme iade edilmezse basarisiz bir romantizm olabilir. Çocugunuza bu DEHB ya da depresyon gibi bir durum vardir çünkü olabilir. Bu genç herhangi bir çete ile, yanlis çete ile çalistigi için olabilir ve bazi kötü aliskanliklari kadar seçti.

Eger basarisizlik alani ve neden biliyor sonra, yardim için en iyi konumda bulunmaktadir. Ve bu kadar çok kaynak bir sekilde ya da bu basarisiz sorunlu gençlere yardimci olmak içindir bugün mevcut bulunmaktadir.

Yardim aramanin ilk liman sensin. Ebeveyn olarak sizin genç ile dürüst ve açik iliski varsa, sansini bir özel ve samimi bir tartisma olabilir vardir. Genellikle konusma en iyi parçasi dinliyor unutmayin. Çocugunuza açmak ve zorluklari açiklamak mümkün ise, iyi onlarin hatasi üstesinden yardimci olmak için uzun bir yol gitmis olabilir.

Bir sonraki kisi muhtemelen aile doktorudur. Eger onunla uzun bir iliski var, özellikle Çocugunuza rahat ve onlar size söylemek isteksiz olabilir doktora seyler söylemek mümkün hissedebilirsiniz. Her durum farklidir ama herhangi bir deger yöntemi kesinlikle kesfetmeye deger.

Daha sonra profesyonel uzmanlar, incelemek ve sorunlu genç kendi mevcut durumda neden bulmak ve sonra davranis degisiklikleri veya ilaçlar öne veya reçete ya da kriz Çocugunuza getirmek için danismanlik degerlendirebilir insanlar var.