çocuklar için en iyi susam sokak elmo oyuncak

Susam Sokagi Elmo oyuncaklar süper oyuncak tatil için seçimleri, dogum günleri, ya da her zaman bir ebeveyn çocuk oynamak için harika bir egitim ve / veya eglenceli oyuncak vermek istiyor vardir. Onlari çok Susam Sokagi Elmo oyuncaklar vererek, bir çocugun yüzüne hizli ve emin gülümseme getirmek isteyen varsa büyük olasilikla bunu yapmak için en hizli yoldur. Susam Sokagi Elmo oyuncaklar her yastan çocuklar için mükemmel bir oyuncak seçimleri farkli çesitleri sunulan ve vardir.

En son Susam Sokagi Elmo oyuncaklar ve teklifleri arasinda bir Elmo Canli oyuncak bulacaksiniz. Elmo Canli bebek oldukça büyük ve sagdaki üçlü £ civarinda agirliginda. Bu oyuncak boyutlari açisindan 8x11x15 inç ve yaslari on sekiz ay ve üzeri çocuklar için idealdir. Elmo Canli oyuncak aslinda bebek kendi sansli çocuk ile etkilesim yetenegine sahiptir. Elmo Canli bebek çok bu görüsmeler ve güler beri Tickle Me Elmo bebek gibidir. Ancak, bu oyuncak Tickle Me Elmo oyuncak çok daha fazlasini yapar Elmo Canli konusuyor yana, danslar, oturur ayaga kalkar, onun tüylü kirmizi bacaklari, bobs basini geçer ve çocuk etrafinda espriler yapar. Tickle Me Elmo gibi Elmo Canli bebek dokunus ile aktif, sensörler ayaklari içine yerlestirilir, göbek, burun, ve geri bebek bunu çalistirmak için.

Çok eglenceli Susam Sokagi Elmo oyuncaklar bir digeri Rock ‘N Gitar Elmo bulunan Fisher Price tarafindan olusturulur. Bu oyuncak da çalisabilmesi için Elmo ayak içinde özel sensörler dayanir. Rock ‘N Gitar Elmo bir küçük siyah gitar müzik çalar ve her yastan çocuklar için eglenceli saatler vaat ediyor.

K’NEX Elmo Yapi Seti gibi diger Susam Sokagi Elmo oyuncaklar gibi yürümeye baslayan çocuklar. Bu set çocuklu kullanimi ve insa edebilirsiniz aktivite yaprak, etiketler ve on dört iri bloklar vardir. Set hayal kullanimini tesvik, ve tüm set süper uygun plastik bidon içinde birlikte geliyor. Ebeveynler sonra çocuklar oyun zamani sona erdikten sonra blok ötede koymak için kolay ve uygun bir sekilde ögretmek!