esrar ilaç argo – ortak terimler her anne-baba bilmeniz gerekir

Bir ebeveyn olarak, bir genç yetistirme en zor yönlerinden biri çocugunuzun dürtü kullanimi alkol ve uyusturucu mücadele yardimci olmaktir. Esrar, en yaygin olarak kötüye yasadisi madde, bir ilaç argo ile ilgili kendinizi egitmek Çocugunuza ilaç içiyor belirlemede önemli bir adimdir ve bir aliskanlik haline gelistirir önce sonra sorunu durdurmak için ev uyusturucu testi baslar. Gençlerin her yeni nesil onlar erisebilir ve degisen terminolojinin üstünde kalmak için önemli oldugunu ilaçlarin çok sayida yeni argo terimler gelistirmek.

en yaygin olarak kullanilan esrar argo

Esrar kendisini ülkenin bölge, esrar, renk ve kullanici sunan ya da satin alma oldugunu belirlemek için gizli bir kod hareket bitki diger ince farkliliklar gücü bagli olarak çok farkli isimlerle bilinir. Argo terimler “pot”, “ot”, “ot”, “tomurcuk”, “kronik,” “ganja,” “karma”, “agaç” ve “dank.” Esrar bir çanta bir olarak adlandirilir dahil “çuval” veya “torba” ve çogu kez “dörtlü” veya (bir ons dörtte biri ve bir sekizinci, sirasiyla anlamina gelir) “sekizinci” gibi esrar agirligina göre tarif ve davet edileceklerdir. Esrar duman için kullanilan mutfak esyalari ve araçlari argo terimlerin kendi bereket “bong”, “boru” da dahil olmak üzere var “parçasi,” “künt,” ve “ortak.” Esrar için argo terimlerin çesitli tanimlari ve anlamlari olacaktir Ögrenme Kendi evinde esrar kullanimini önlemek için önleyici adimlar atmaya bir ebeveyn olarak güçlendirmek.

kodlu ve ince farklar

Genel olarak herhangi bir esrar atifta ot ve saksi ortak argo terimleri birbirinin yerine kullanilabilir ancak bazi kodlanmis yerel ilacin etki özellikle anlamina gelir. Kelime “kronik” esrar en güçlü, en güçlü suslari için terim olarak ilaç çevrelerinde çapinda bilinir. Kapali yetistirilen ya da hydroponically, “kronik” süper güçlü pota üreten THC içerigi en üst düzeye çikarir. Yelpazenin diger ucunda, argo kelime “schwag” veya “tugla” genellikle genellikle asagi kosullarda toplu alanlarda açik havada yetistirilen ucuz, düsük kaliteli esrar tanimlamak için kullanilir. Argo “tugla” kelimenin tam anlamiyla birlikte sut ve esrar tugla olusturmak için birçok uyusturucu kartelleri tarafindan kullanilan ambalaj ve presleme yöntemi ifade eder. Bir üst pot türü daha güçlü bir anlayis kazanmak ve ne kadar çocugunuzun kullaniyor olabilir bu esrar ilaç argo terimler arasindaki ince farklari anlamak yardimci olabilir.

sigara gereçleri terminoloji

Kullanarak ve sonuçta esrar kötüye olan bir genç kaçinilmaz olarak uyusturucu duman ve farkli argo terimler anlamak Çocugunuzun pot sindirerek nasil belirlemenize yardimci olabilir kullanilabilecek farkli araçlar bollugu ile deney baslayacak. Esrar duman en sik kullanilan madde madde ile füme ve içe çekilir, üzerinden basit bir metal veya cam borudur. Borular için genel argo “bubbler,” “parçasi,” “çekiç”, “bir hitter,” ve “araçlari içerir.” Daha gelismis ya da maceraci sigara içen bir su borusu kullanmayin, evrensel bir olarak anilacaktir “bong.” Basit el esrar haddelenmis bir esrar puro bir “künt” olarak bilinen ve genellikle süper güçlü ile dolu iken sigara “eklem” (genellikle “zags zig” adi verilen ortak bir sigara kagidi kullanilarak alinir) denir “kronik.”

ilgili ve dagitim argo

Ne yazik ki, esrar kötüye onlarin aliskanligi desteklemek amaciyla ilaç satmak için birçok genç yol açabilir. Sadece pot ugrasan ve dagitim ile ilgili önemli argo terimler vardir. Tartmak ve esrar kirmak için, bir kisinin bir ölçek ihtiyaci var. Üç en sik kullanilan ölçekler basitlik ve kullanim kolayligi için “el ölçekler” denir birisi elini, bir “digi” bir dijital ölçek oldugu için, ve bir üçlü kiris denge anlamina gelir bir “tri-isin” (in ) bir lise kimya seti gibi düsünüyorum. Esrar fiyat ve çanta boyutlari agirligina bagli olarak, bu yüzden “zip (ons)” veya “QP” (çeyrek pound) “, sekizinci” gibi argo terimler için yakin ilgi.

Esrar için argo terimler bilginizi birlestirerek, ilaç, dagitim kullanilan terimler duman kullanilan araç ve basit ev uyusturucu testi kitleri size aileniz ilaç tutmak için mümkün olan her seyi yaptigini bir ebeveyn olarak emin olabilirsiniz ücretsiz.