genç kizi ruh hali var mi

Eger yasamamis, bir genç kizin ruh salincak kendinizi sansli düsünün. Sadece ne gibi saskin birçok ruh salincak ile yasadim.

Size konusuyor ve gülüyor ve bir anda bu yabanci tüm kizinin vücut üzerinde alir, birlikte bir soda zevk nasil inanilmaz. O çigliklar, o bagiriyor ve oda o firtina disinda, iki soda kutulari ve toz bulutu size birakarak.

Ben bu ruh hali ile basa çikma bazi öneriler sunabilir:

1. Kisisel olarak almayin. Ben sadece çiglik zaman onu kisisel olarak almayin zor oldugunu biliyorum, ancak ne sik sik buldum temel düsmanlik günün erken saatlerinde, hatta üç gün önce oldu bir sey dogru oldugunu.

2. Cevap vermeyin. Ne buldum bir irrasyonel genç kiz sakince ya da rasyonel konusamaz olmasidir. Herhangi bir yanit sadece ek öfke ve bagiriyor neden olur.

3. Kez sakin zaman, kizini onunla konusmak ve birkaç gün zor olabilir anliyorum ki için orada her zaman oldugunuzu biliyor emin olun. Ona neler oluyor sizinle paylasmak için tesvik ediyoruz.

4. Eger tepki sonuna kadar yaparsaniz, en kisa sürede kendiniz yakalamak gibi, yürüme mesafesindedir. Kizinizin SIZE on dakikalik bir zaman gerektigini bildirin. Kendinizi yeniden olusturmak ve tekrar kontrol altina almak için bu degerli dakika kullanin.

5. Gerçekten kizinin davranisi diger kizlar ile senkronize olmadigini düsünüyorsaniz, onu test ettik. Kendi kizi ADD ve bu onun ruh hali için ek bir bilesen oldu.

6. Tipik bir genç kiz davranis ne oldugunu belirlemek için diger anneler ile konusun ve ne bu “tipik” kutunun disinda düsme olabilir.

7. Yer kalmak. Kizinizin arkadaslari bilmek ve ne yaptiklarini biliyorum. Akran baskisi genç kizlar için gerçek disi degil.

Bu ipuçlari gencin ruh hali durmayacak, ben size serin bir kafa tutmak yardimci olacagini umuyoruz.