genç kizlari ile mücadele

Bir genç kiz ile bir argüman, ana bitkin ve yatili okul yararlari göz önünde birakabilirsiniz. Dogasi geregi kiz dramatik ve karmasik olma egilimindedir. Bunlar genellikle öfkeli ve mantiksiz olabilir zaman yeterince iletisim yetenegini kaybeder. Bu özellikler, dünyadaki her genç kiz göstergesi olmasa da, en genç kizlar arasinda oldukça yaygindir. Kizin makul ve sadece taniyamaz birisi haline açmadan iddia, o zaman kendinizi olaganüstü mübarek düsünün. Kizin baska bir kisilik haline döner ve temel mantiksal akil yürütme birlikte dize gibi olamaz, kendinizi sadece ortalama bir aile düsünebilirsiniz.

Protesto gerçekten tutkuyla duygularini kontrol etmek mümkün olmadan kendi bakis açisi sunuyoruz iki veya daha fazla kisi baska bir sey degildir. Duygulari yüksek oldugunda, kötü dinleme becerileri siddetlenir ve mantiksal düsünme elde etmek daha zordur vardir.

Bir genç kiz bir sey hakkinda atesli olur, o bu konuda gece geç saatlerde disinda kalan ya da (kendi görüsüme göre) haksiz ceza alici olmak olsun, derin duygularini hissediyorum egilimindedir. Genç kiz normalde olabilir doga basli ne düzeyde korumak için daha az edebiliyoruz. Bir argüman gerginlik etrafinda sürtünme azaltilmasi zor bir istir.

Zaman çikislari küçük çocuklar için degildir. Zaman çikislari hepimiz kendimizi daha iyi sunmak ve düsünce ve eylemlere neden bir düzeyde korumak için kontrol altinda geri duygularimizi almak için gereken anlar vardir. Argümanlar yükselmek olarak, her iki disari bir zaman israr ile yanlis bir sey yok. Duygun düzenin geri kendinize Birkaç dakika çok iyi çok sert sözler söylenmemis ile er ya da geç durumun çözümünde hayati bir rol oynayabilir.

Bazi kisiler ile, zaman çikislari yangin geri egilimindedir. Bu bunun yerine oturup kendini daha güçlü bir öfke kendilerini konusmak sakin zaman kullanarak çünkü. Onlar oturup sorunu yani sira onlar hakkinda ve onlarla tekrar konusmaya çalisin zaman öfkeli olmaya hak hissediyorum tüm diger konularda iltihap, onlar daha önce oldugundan daha on kat sinirli vardir.

Duygularin asiri ifade etmek için yaratici yollar bulmak daha verimli iletisim yol açabilir. Gençler sürekli asiri yük bulunmaktadir. Onlar sert programlari ve yüksek beklentileri ile sinirli ve basinç biraz deneyim ve genellikle dramatik bir patlama sadece bir adim vardir. Yabanci hormonlar ve genç kiz bir saldiriya faktör çözülmeye bekleyen sikica sarilmis duygularin bir saatli bomba bulunmaktadir. Onlar baskin hale gelmeden önce onlarin duygularini bosaltmak için ögretim zamanlar imkansiz ve tamamen beklenmedik iletisim hatlari açabilirsiniz.

Bu yikici ve patlayici hale gelmeden önce genç kiz uygun duygularini ifade etmelerine katkida herkes için sagliklidir. Bu kökleri tarafindan saç rip kendinizi daha az bulacaksiniz ve iletisim daha etkili yöntemler ögreneceksiniz. Evde herkes sürekli kargasa çökmek baslar daha kolay nefes almaya baslar.

Anne uçucu genç kiz ile yapmak en büyük hatalardan biri baris ugruna sinir ayari kapali destekliyor. Bu savaslar almak için önemli olmakla birlikte, bu ebeveyn rolünü korumak için hala önemlidir. Kurallari hala kurallar ve hala tamamen vergi bile devreye giren gereken ve tekne bozan birkaç havai fisek neden biliyorum. Ebeveyn durumu bakimi sonunda, küfür kapi çarparak ve sonuçlari ve olumsuz sonuçlari sadece sonuç üretmek davranislar degildir vurma, bagiriyor gibi bu davranislar genelinde mesaji alirsiniz. Bu, yasamin diger yönleri yorgun veya stresli, özellikle de zor olacak, ancak ifade makul bir seviyeye duygularini tutmak için onu ögretmek olarak iyi deger olacaktir.

Genç kiz ile etkili savunarak yaraticilik ve esneklik alir. Protesto mutlaka kötü bir sey degildir, ama duygularin kontrolünü kaybetme ve kindar ve yaralayici haline geliyor. Genç kiz firma savunarak sinirlari gerekir. Onlar diger bireylere sözlü zarar vermeden duygular onlarin genis ifade nasil kavramak gerekir. Onlar bunu ögrenmek bir kez, olaganüstü tutku bir özellik olacak.