giderleri ve nasil göze taniyarak kabul maliyetleri

Bir aile kurmak maliyeti eslik eden, ancak bu kadar bir çocuk kabul yok. Tüm durumlarda da, pahali olmak zorunda. Koruyucu aile sisteminden benimseyen sadece hiç az veya hiç maliyet içerir, ve devletin genellikle çocuk için sübvansiyonlar ile evlat edinen ailelere saglar olabilir. Üvey ebeveyn ve akrabalarinin evlat ayni sekilde çok pahali olmayan ve sadece küçük bir ücret isteyebilir.

Ancak, evlat edinme her durumda evlat edinen ebeveynler kamu veya özel kurumlardan yardim istemek zorunda böylece yukarida belirtilen senaryolarin hiçbirine ait olmayan. Bu maliyetleri uçmak olabilir burada. Yurtiçi evlat $ 5,000 ile $ 40,000 veya daha fazla olabilir. Uluslararasi evlat edinme, diger taraftan, 7000 $ $ ‘dan 30.000 arasinda olabilir.

Ücretleri ne için?
Evlat edinme ücretleri yukarida belirtilen araliginda olabilir ama diger faktörler dikkate alindiginda, ücretleri biraz asabilir. Tipik olarak, ücretleri kurumlari, biyolojik annesinden giderleri, seyahat giderleri, yasal, ya da uluslararasi evlat edinmeleri için çocugun vize tarafindan saglanan hizmetleri vardir.

Size mali sinirlamalar varsa, maliyetleri azaltmak için ödemeleri veya skalaya ücretleri hakkinda ajansi isteyin. Günümüzde çiftlerin evlat edinme maliyetleri yönetmenize yardimci kaynak sayisi önemli ölçüde bu isveren faydalari, kredi yani sira, bazi durumlarda, kamu kurumlari içinde evlat edinme için geçerli olabilir vergi avantajlari olarak, artmistir.

Küçük ücretler ön gerekli olsa da, hemen ücretini ödemek için size gereksinimleri kirmizi bir bayrak yükselterek deger. Onlarin devlet lisans dogrulayarak kurumun yasalligi için kontrol ettiginizden emin olun.

Bir evlat göze nasil?
Birçok evlat edinen anne hem de çocuk kabul ile ilgili fahis ücretler bildirilir. Bir çocuk yetistirmek için gelemez iken, affording kabul onlari bir adim geri almak yapabilirsiniz. Ancak, evlat edinme karsilayabilme simdi vergi ve isveren kabul faydalari seklinde mali yardim yardimi ile daha mümkündür.

Kabul edildigi uzun bir süreç kabulü ile bir aile kurmak sizin hayal gerçeklestirmek sizi tutmak izin vermeyin. Bir çocuk benimsemek normal yaninizda zaman ve çaba alir ama süreç tamamlanir tamamlanmaz her sey en kisa sürede kapali ödeyecek.

Evlat edinme, hem de uzun vadeli ve kisa vadeli planlama gerektirir. Evlat edinen ebeveynler kabul ve yakin iliskiler kurmasi için istediginiz çocugun tanimak için bu kez kullanabilir.

Evlat edinme maliyetleri nihayet bir çocuk her seyi degerli yapabilirsiniz eve gelen zor ama güçlü motivasyonlari olabilir.