gün benim okul öncesi dedi – # @% $ _ & – ___

Kalp durur bile, size bir gün, bu konuda gülmek biliyorum. 2046, gibi. Bu emeklilik evde harika bir hikaye yapacagiz. Masada herkes biliyor-çünkü Ama, su anda, yemek odasi doldurur ölü sessizlik içinde, sadece, yok istiyorum senin hatan. O sizden duymus olmali.

Yoksa neden senin sevimli küçük Daniel “Bir # @% konum $ * &!!”, Neseyle, amca Willard bakiyorum ve yumurtlamak olur ?

Evet, tabii ki, herkesin hakki. Öncelikle bu dedin. Ama Daniel duydum düsünmüyordu. Ve olsa bile, kesinlikle o # @% $ * & ne oldugunu biliyordu düsünmüyordu.

Gerçek su ki, o bilmiyor. Ancak, üç yasindayken, o da niyetleri-okumak için bir çocugun gelisiminin en önemli parçalarindan biri yeterince iyi biliyor. Ve o (belki bir-bildiginiz otoyol üzerinde kesilmis bir sürücü olarak da adlandirilir) bu kelimeyi kullanmak duyunca, Daniel kelime etkisi için tasarlandi sizin sesi anlasilmaktadir. Ve, bugün, o kanitladi. Senin çok gurur oglu ilgi anlik merkezinde bütün aile bakiyor.

Çocuk dikkat seviyorum. Iki ve bes yaslari arasinda, küfür birçok çocuk duramazlar bir günaha oldugunu. Biliyorlar, bir tepki alirsiniz. Çogu zaman, özellikle büyük aile toplantilarinda da, dikkat çekmek için bir çocuk için en iyi yoldur sok geçer. Ve, o da kabul edelim, yetiskin bir genç agzindan gelen bu dilin ses gülüyor tarafindan, sik sik tesvik suçlu.

“Yetiskin” kelimeleri kullanarak o kadar büyüyor gibi bir çocuk hissetmenize neden olabilir. Iki yasina yaklasik, çocuklarin kendi kimliklerini ararken, bagimsizlik aramaya baslar. O çalisir anlamini ya da kelimelerin baglaminda anlamiyor bile, bir çocugun kullanimi yasaktir dogasi test relishes. O kelime (ler) kullanmak duydum, ve lanet için ilham ücret atmosfer hissettim bulunuyor. O hayal otoritenin bu tür çogaltmak istiyor. Büyüyen bir çocuk olarak onun isinin bir parçasi çok ileri gitmeden, onun sinirlarini-ne kadar o gidebilir kesfetmek için?

Yani, bir noktada, çogu ebeveyn su anda konum utanç verici bir durum kendilerini bulabilirsiniz. Bu kötü bir ebeveyn ya da ham kisi oldugu anlamina gelmez. Ama çok fazla harap aile yemekleri önlemek için yapabileceginiz birkaç sey var.

Açikçasi, çocugunuzun etrafinda kullandiginiz kelimeleri dikkatli olun. O bazi noktasi sayisi da, ayni kelimeleri kullanir. Onlari konusmak yaptiginda, sok hareket çalisin. Bu sadece kelimeler hakkinda beklentilerini zorlar. Bunun yerine, sakin bir deyisle ne yemin ona açiklamak ve bunlarin kullanimi kabul edilebilir bir sekilde bir durumla basa çikmak için bir basarisiz oldugunu gösterir nasil. Onu Ondan böyle bir dil duymak istemiyorum bildirin ve kullanimi sonuçlarini özetlemektedir. Ve, o olur bir dahaki sefere üzerinden takip için hazir olun.

Çocugunuzun yemin ediyor-ve ne zaman, kabul edilebilir bir alternatif kelimeler öner etrafinda, kendi örnek takip etmeye çalisiyorum.

Çocugunuzun TV aliskanliklari izleyin. Hatta bir iki yasindaki bir uzaktan kumanda ana ögrenebilirsiniz. Ve hatta bir gündüz pembe dizi ile ilgili, o duyabiliyorum biliyorum.

Daniel Amca Willard özür dilemek olun. Onu dikkatsizce kullanildiginda bile dil, yaralayici olabilir bildirin.

Ve, tabii ki, Amca Willard için özür dilemelidir. O gerçekten bir # @% $ olsa bile * &.