hamile muhtemel evlat edinen ebeveynler mümkün degildir

Birthparents veya birthmothers, evlat edinme için bir çocuk vazgeçerek kendilerini bir parçasi kaybetme gibi oldugunu, ancak çocugun evlat edinen anne elinde orada oldugunu biliyorum çünkü yas üzerinden için bir neden degildir. Birçok potansiyel evlat edinen anne-babalar için, evlat edinme sadece mümkün imkansiz ya da degil bile sevdikleri ve anne olmak paylasabilirsiniz anlamina gelir.

Evlat edinme Etkileri
Birthparents, muhtemel evlat edinen ebeveynler ve kabulü denetler ajansi: Evlat edinme ilgili tüm taraflar için kritik bir konudur. Birthparents bu tür eylemin sonuçlarina hazirlikli olup olmadigini bir ikilem ile karsi karsiyayiz, çocuklarinin mutlu bir aile ve çevre parlak bir gelecege sahip olacaktir.

Aday evlat edinen anne, diger taraftan, kabul edilen çocuga iyi anne olmak ve ayni zamanda birthparents çocugun “yeniden iddia” olasiligini (açik evlat gibi) yüz nasil çalismak gerekir. Onlarin tarafinda ajanslari dikkatle muhtemel evlat edinen ebeveynler ekran ve benimseyen ebeveynlerin kimlik ve mali yetenegi ayrintili bir arka plan onay yapmak zorunda.

Ebeveynlik becerileri
Kabul edilmesi için çocugun set dogdugunda birçok potansiyel evlat edinen anne dogumhanede istiyorum. Bu, tüm bu durumu saglamak için biyolojik annesinden istekli baglidir. Evlat Yeni dogmus bir evlat edinen anne ve evlat arasindaki iliskisini daha özel olabilir içinde anne içgüdüleri temin edebilirsiniz bakimi, zaten bir büyük çocuk oldugunda anne-babalik becerileri zarar olmamasina ragmen.

Evlat edinen anne evlat sorumluluk teslim edildigini ve tam basari muhtemel evlat edinen ebeveynler kendi gibi çocuk kabul gereken karsilamak için kabulü için sirayla gerçegi güvenebilirsiniz.

Sizin için kabul edilmesi?
Benimsemeye bir karara varmadan önce, muhtemel evlat edinen ebeveynler sadece kabulü bir aile kurmak için en iyi alternatif olup olmadigini kendilerine sormak gerekir. Eger evlat edinmek isteyen için güçlü bazlar yoksa o zaman bunu yapmak için en iyi zaman olmayabilir o kadar ebeveynlik bir ömür boyu baglilik.

Burada kabul edilmesi için “yanlis” nedenlerden birkaçi: arkadaslariniz zaten bebeklerin çünkü bir varis, ya da anne-babaniz gibi diger dis baskilar için, bir evliligi kurtarmak için. Kabul için neden bunlardan biri ise, o zaman kendinizi gerçekten kabulü düsünme zamani vermek gerekir.

Evlat edinme bir 20. yüzyil bir olgu degildir ve ne ebeveynlik oldugunu. Gerçek anne ebeveynlik en iyi olmasi gerekmez. Bu evlat edinme disinda bile zaman bir çocugun ve hayatinda bir fark yaratabilir.