her sey … Bir ebeveynin en kötü nightmare_ biliyorum çocuksuz insanlar

Bir ebeveyn olmak için essiz bir kulübe ait için birçok yol bulunmaktadir. Sadece bir kez, sevinçleri, zorluklari ve yorgunluktan yasadiysaniz arkanizda geliyor olanlar için tek yararli yorum yapmak için izin verilir. Simdi tüm olan yorumlar sey ama yararli orada bazi kisiler oldugunu biliyorum. Bizim genç tahil bizim seçim üzerinde çevirmek için karar verdi bakkal bize ters ters bu tür. Hayir, bunu nasil ele fark etmez, onlar sizden daha iyi yapmis olabilir düsünüyor birileri her zaman var. Ama o da kabul edelim, elestiri anne yüz toplumun birçok farkli alanlardan geliyor ve hiçbiri beni çocuksuz haber daha rahatsiz. Belki de “Ben çocugu vardi önce çok daha iyi bir ebeveyn oldu.” Bu harika alinti duymustum (Anonim)

Evet, bunu hepimiz biliyoruz ve hepimiz onlari, kiz kardesler, kuzenler, arkadaslar var ve hepsi nasil daha iyi anne-baba için biliyorum. Bu onlari gerçekligin harika bir doz, bir hafta sonu vermek istiyorum yapmak için yeterli çocugunuzla herkes hasta ve yikama bozuldu … tekrar zaman. Onlari yorgun birakacagim ebeveyn gerçekçilik tür, bikmis ve iyice pisman. Mükemmel bir dünyada, belki de ama nasil bu arada kendi yorumlari ile basa çikmak için? Bir serbet vermek ebeveynlik bir 365 gün bir yil is oldugunu onlara hatirlatmak mi? Baskasinin eski sizin üç yil bir taklit el sanatlari ile mesgul tutar iken, yataga yilinda minnetle tarayabilir gün yok ve hiçbir hasta gün oldugunu.

Ebeveyn Charles Dickens kelimeleri kullanmak, bir “zamanlarin en iyi ve en kötü zamanlarinda.” Bu basindan sonuna kadar bir roller coaster yolculugu. Benim için, taahhüt ettigi bir ayricalik olmustur devam eden bir macera. Baska nerede baska bir hayati böyle büyük bir etkisi olabilir? Baska hangi çaba size kendiniz hakkinda çok sey ögrenebilirsiniz? Bu, kosucular ve bir rüzgarlik bir çift K2 zirvesine çalisirken kaçinilmaz firtinalar hayatta kalan ve hirpalanmis eve geliyor ama yolculuk için kapali oh, çok daha iyi gibi.

Bu yüzden bir dahaki sefere nerelerdeydin onlar henüz bilgi kendi ebeveyn bilgelik ya da eksikligi, sadece gülümseme, içerik ile tasidilar bazi patavatsiz bireysel olsun. Ne de tüm bu tonlarinda yasam deneyimi için böyle bir anitsal firsat süslemekte edilmistir. Ve, hatirliyorum çünkü kendinizi sansli düsünüyorum.