kendi bebegin basarilari zevk

Kendi bebek basarilarini zevkle karsilastirma-how

Her bebek kilometre taslari vardir ve anne için sabirsizlaniyoruz gelismedir. Ilk gülmek, ilk kelime, ilk adim. Tüm bu olaylar endiseyle bekledi, ve ne zaman, bir ebeveyn için sevinç çok büyük miktarda getirmek vardir. Bu sevinç genellikle kendi çocuklarinin basarilari hakkinda diger veliler palavra tarafindan, ancak bastirildi olabilir.

Kendi bebek gibi hizli bir sekilde diger çocuklar gibi gelismekte degilken Yeni bir ebeveyn olarak, biz endise olabilir. Tüm bebekler ancak farkli gelistirmek, ve ortaya zaman kendi bebeginizin basarilari tamamen zevk olmalidir. Diger halklar çocuklar ne yaptigini çok fazla odaklanarak, çok iyi bebeginizin kendi heyecan verici basarilari üzerine atlamak olabilir. Bu diger yeni annenin sürekli çocuklarinin ne yaptigini hakkinda övünme devam edecegi anlasilabilir, ama önemli ve gereklidir kendi bebegin hayatindaki önemli kilometre taslarindan onlar için mutlu ve destekleyici olabilir iken, degil gevsek görme oldugunu.

Aksine kendi çocugunuza henüz ilk adimi atmis degil gerçegine odaklanmak yerine, her ve bebeginiz yapiyor her sey zevk. Bebeginizin yasaminin ilk yillari yeri doldurulamaz. Her sey bebeginizin verdigi ölçüde zevk olmalidir yok. Gerçekten kendi bebegin basarilari zevk için harika bir yol olusur her önemli bir kilometre tasi belgelenmektedir. Ancak, sadece bebeginizin günlük yasam belgelemek önemli kilometre taslarindan sadece belge gerekmez. Bu resim, video ya da sadece bir dergi ya da bebek kitap bir seyler yazmak alarak olabilir. Bu gerçekten bebeginizin ve günlük olarak yapiyor basarilari odaklanmak için harika bir yoldur.

Bu sizin ilk çocuk degilse gerçekten bebeginizin yapar her basari zevk için, daha da zor olabilir. Eger diger çocuk veya çocuklar ile bu basarilari tüm geçirdik ragmen Ancak, mevcut bebegin basarilari daha az harika yapmaz. Sadece bebeklerin basarilari sizin için, ama ayni zamanda ailenin geri kalani için heyecan verici olacak. Bebeginiz olarak hizli bir sekilde diger çocuklarin yaptigi gibi gelismekte degilse Ve merak etmeyin. Yine, her çocuk kendi gelisim farklidir, ama her çocuk sadece onlar yaptiginiz basarilari için digerleri kadar ilgi hak ediyor.

Bu en önemli, baskalarinin sözleri sizin bebeklerin basarilardan daha keyifli odak gevsek yapalim kalmamasidir. Hemen hemen her anne çocuklarinin yapiyorsun her seyi hikayeleri dolu olacak tabii ki. Ve herhangi bir farkli olmamalidir! Bu anneler, arkadaslariniz ve aileniz bebeginizin yapiyor basarilari tüm konusmalari ve paylasmak katilin. Bu büyük bir sevinç getirmek ve gerçekten tamamen bebeginizin yaptigi her basari zevk için yardimci olacaktir. Unutmayin, bebeginizin diger bebek kadar özel oldugunu ve yaptiginiz her basari için sizden heyecan ve dikkat hak ediyor.

Bebeginizin yaptigi her basari Relishing olarak, bir ömür boyu sürecek çocugunuzla birlikte bir bag olusturmak için yardimci olur. Bebeginizin yaptigi her seyi zevk gibi, bebeginiz de heyecan ve bir sey onlara size dus gerçeklestirmek zaman bu ask sahiptir. Kimse veya sey tamamen bebeginizin yaptigi her seyi zevk sizi durdurmasina izin vermeyin. Her ve yapilan her küçük basari zevk, öyle, ve size ve hiçbir sey zarar verebilir ki çocuk arasinda bir bag yaratacak kadar küçük olursa olsun.