pisik ile basa çikmak için etkili stratejiler

Pisik gerçekten can sikici bebek sorundur. Kolayca kontrolden çikti alabilirsiniz, ve bebeginiz berbat yapabilirsiniz. Neyse ki, bu sizin açinizdan biraz çaba ile kontrol edilebilir. Sonra benim çocuklarla iyi çalisti bazi ilaçlar bulunmaktadir.

Bazi bebekler digerlerinden daha pisik sadece daha yatkindir ve sizin egilimli olup olmadigini, Äôll gerçekten sorun üstünde tutmak gerekir. Yapabileceginiz en önemli sey bebeginizin degistirmek oldugunu, bebek bezi düzenli AOS. Pisik sürekli islaklik maruz cilt neden olur, bu nedenle sik sik degisen sorunu önleyebilir. Piyasadaki pisik merhem çogu bebeginizin, islaklik gelen AOS cildi korumak için sadece tasarlanmis, böylece pisik önlemeyi büyük vardir. Bebeginiz egilimli pisik ise, her bir önleyici tedbir olarak degisen bir merhem kullanmak isteyebilirsiniz.

Ama, ne bebeginiz zaten pisik Siddetli bir durum varsa? Dedigim gibi, pisik merhem olarak etiketli ürünlerin en çok sifa degil, pisik önlemede en iyisidir. Pisik kötü bir durum tedavi yardimci olabilecek birkaç karisimlar vardir.

Ilk Maalox, ai evet Maalox oldugunu. Bir pamuk üzerinde bazi sivi Maalox koymak ve bebek için geçerli, bogaz alt AOS. Bu diapering önce biraz kurumasini bekleyin. Bilinen nedenlerden dolayi, don, AOT nane lezzet almak ve don, AOT bir sey ama pisik tedavisinde Maalox bu sise kullanin.

Pisik için ikinci bir yardimci tedavi bir yulaf ezmesi banyo oldugunu. Hatta bazi özellikle bebek için tasarlanmis, piyasadaki bazi iyi yulaf ezmesi banyo ürünleri, vardir. Bu çalisma pisik üzerine merak ediyor. Genellikle bir ya da iki hamam da yeterlidir.

Ben hidrokortizon krem ??biraz ile pisik merhemi karistirildiginda Son olarak, büyük bir sans oldu. Bir kisim hidrokortizon üzere 3 parça pisik merhemi. Bir bu bir denemeden önce hidrokortizon krem ??normalde iki yil yasin altindaki çocuklar üzerinde kullanilmasi tavsiye edilmez çünkü, doktorunuza burada kontrol dikkatli olun.

Eger bu ilaçlar degil, AOT is, çocuk doktorunuz ile kontrol edin. Asiri durumlarda için bazi reçeteli ürünler olabilir. Ancak, pisik için almak için en önemli önlem sebat gibi görünüyor. Sorunun üstünde tutarak koyunda döküntü tutmak için en iyi bahistir.