sizin karsi olma karsi gelme bozuklugu çocuk – vazgeçmeden önce yapmak son sey

Çocugunuz sürekli karsi çikmak ve utanç yapma ve bir ebeveyn olarak basarisiz mi? Çocugunuz sadece, dinleme savunarak, geri konusan, kavga, öfke nöbetleri atma, suçlamak degildir ve liste uzayip gidiyor, çünkü tek bir huzurlu an olmadan bir gün yasamak mi? Evlilik çünkü meydan okuyan çocuk üzerinde esinizle sürekli argümanlar eksi dönüyor?

Hayatinizi soymaktan karsi olma karsi gelme bozuklugu çocuk

Evde durum hakkinda herkesten daha iyi bilmeli. Karsi Gelme Bozuklugu veya sik ODD olarak bilinen, bir çocuk olmasi sadece saka ve streslidir. Hocasi onun davranis hakkinda konusmak istiyor, komsulari kapilarini kapatti ve çocugunuzun ve okul otobüsü sürücüsü artik onu almak için reddediyor çekiniyorlar.

Büyük bir ebeveyn olmak, onun davranis gelistirmek için meydan okuyan çocuga konusmak için çok iyi çalismisti. Her zaman. Gün gün, hafta ve ay geçti. Tüm tavsiye, sagir kulaklara düsmüs görünüyor. Her iki kulak! Dogru ebeveynlik yöntemi kavramak mümkün görünmemektedir. Yorgun ve biraz temiz hava almak için evden çikmak istiyordu olsun. Eger sabir kaybetmisti. Akrabalar yaralayici sözler geçiyor. Olursa olsun günlük çalisma ve isleri uzak aliyor ve kalitesiz uyku nedeniyle konsantre zor buluyorum. Sevimli bebek hangi birkaç yil önce kollarinda size besik meydan okuyan bir canavar haline büyümüstü!

kabul edilemez kararlar

Tedavi için psikolog çocugunuzun gönderme kabul ama birikmis klinik saat çok pahaliya mal olacak. Bazi ODD çocuk bile tedavi tamamlanmis, ancak herhangi bir gelisme gösterir olabilir. Zaman, çaba ve para bosa.

Peki davranisini denetler ilaç basvurmadan? Ilaç kullanimi tehlikeli yan etkilere neden olabilir misiniz? Sen kabul etmeye istekli degildir.

Eger karsi gelme çocuk UP verme gibi hissettim! Sadece ona büyümek izin! Soru: Olasi? Cevap: Son derece olasi. Bir meydan okuyan çocuk meydan okuyan bir genç olarak artacagina!

çocugunuzun davranislari artirmak için nasil?

Bu tam olarak seçebilirler bir programin ismi! Anthony Kane tarafindan tasarlanan Programi, bu Çocugunuzun Davranis Gelistirmek için nasil anne egitmek için 14 hafta adim adim video programi olusur. Bu ebeveyn için karmasik degildir. Sadece ögrenmek gerekir. En azindan, bu sizin ODD çocuk seçebilirler son çaredir. Bu program kosulsuz yüzde 110 memnuniyet para iade garantisi söz! Çocugunuzun Davranis gelistirin nasil hakkinda daha fazla bilgi edinin. Kaybedecek ama yakinda bir uslu ve saygili çocuk için sabirsizlaniyoruz bir sey yok gibi görünüyor.