tek tip ve akilli okul ayakkabilari giyen çocuklarin bir grup otomatik olarak güvenilir olarak görülüyor

Gruplarinda çocuklarin kamu algisi genellikle olumsuz bir, özellikle gençler oldugunu. Gençler bir grup sorun anlamina gelir otomatik bir varsayim sik sik var; insanlar sözlü taciz alma korkusuyla, onlari geçmek için korkuyorlar, ve soydular olabilir endise.

Tek tip bir kod dayatma, tabii ki, birçok amaç vardir. Bu nedenle uygunsuz giyim sinifinda görünen ögrencilerin olasiligini kaldirma ve pahali etiket göze alamaz olanlar için alay önlenmesi, tüm ögrenciler ayni görünmesi için tasarlanmistir. O okul ögrencileri, gerçekten de temsilcileri olarak görülebilir olarak da onlari tanimlar. Yine de ben üniforma çirkin bir sikinti olarak görüldü okul (daha geriye itiraf etmek ister daha!), Oldu bu yana bir sey degisti süphe ve tutum üzerinde çok az etkisi vardi!

Eski söyleyerek akla gelen ‘görgü adam yaparsa’. Okul üniformali olabilir, ama bu mutlaka onlar kusursuz davranmaya olacak anlamina gelmez. 30 pm otobüs deneyim ‘: Hepimizin ‘3 ugramis eminim. Birçok kisi dehset sinif ücretsiz, raucously davranmak çogu kamu kabul edilemez dil kullanimi, okul tarafindan isgal otobüs yakalamak. En özel okullardan bazen üniforma giyiyor. Adil olmak gerekirse, onlar bir sekilde eve gitmek zorunda, ama üniformali olmasi davranislarini için hiç fark etmez.

Çocuk gruplari bir tehdit (aslinda, Redruth Cornish Kasaba son bir ‘gönüllü’ sokaga çikma yasagi tanitti) gibi birçok kisi tarafindan görülüyor bir dönemde, ben bu yasli insanlar güven gruplarini yapar kendi gençlik gerçegi oldugunu göz önünde çocuk. Bu çocuklar ‘sivil elbise’ ya da olup olmadigini ile ilgili çok az sey var güvensizlik ortami yaratmak yardimci olur altinda-18s içeren siddet olaylarinin sik sik basinda çikan haberlere, ardindaki itici güç.