uçakla bebek ile seyahat için kontrol listesi

Uçak ile Bebek Seyahat için kontrol listesi

Sen önceden çocugunuzun gün hissi hatirliyorum. Eger bir sekilde baslik kollarini bir bebek ile bir sinir bozucu görünümlü çift casus zaman, iyi bir kitap üzerinde yetismeye sakin bir yolculuk bekliyor, bir uçak üzerinde oturan ya da belki uçak içi eglence kontrol ediyoruz. Sizden koridor boyunca koltuk onlar plop asagi olarak, çilginca mümkün oldugunca bebek kadar uzakta açik bir koltuk arayin. Simdi, ancak, bebek tasima ve diger yolcularin gelen kirli görünüyor almak sensin. Ve onlari kim suçlayabilir ki? Kesinlikle bebek çiglik dinlemek, 30.000 fit saatlerce yerden sikismis olan çok hos degil. Ancak, uçakta en nefret edilen yolcu olmak zorunda degilsiniz. Tek gereken planlama biraz, ve siz ve bebeginiz huzurlu ve agrisiz uçak yolculuk olabilir. Gökyüzü gerçekten dost kalmak emin olmak için bu kontrol listesi izleyin.

Eger uçaga önce bir bebek ile hava yolculugu için planlama çogu olur. Aslinda, planlama baslamak için en iyi zaman bilet rezervasyonu yaparken aslinda. Sen havayolunun politikasi bir bebek ile seyahat üzerinde ne kadar ön bulmak gerekir. Örnegin, havayolu size uçaga bebeginizin tüm disli tasimak izin olacak oldugunu bir havayolu size kucagina çocugunuzun tasimak saglayacak varsayalim, ya da olamaz. Daha küçük bir uçak ya da uçus rezervasyonu tamamen ise uçan yaparken Bunlar özellikle bir sorun olabilir. Ögrenin tasima kisitlamalar, bagaj üzerindeki agirlik limiti, ve ne kadar bebeginiz iyi uçus alarak önceden gemide seyahat edebilirsiniz. Kim sadece seyahat edemez ögrenmek için havaalaninda açmak istiyor?

Eger getirmek için izin biliyorum sonra, gerçekten getirmelidir karar vermek zorunda. Bir ebeveyn ile ugrasmak zorundadir en büyük kararlardan biri araba koltugu getirmek için olsun ya da degildir. Eger hedefe bir araba sürme olacak, o zaman size araba koltugu getirmek esastir. Eger degilseniz bile, ancak, çogu uzman bu güçlük oldugunu kabul ediyorsunuz. Araba koltugu olmasi, yolculuk sirasinda çikabilecek herhangi bir sey için hazir demektir. Bebeginiz için bir koltuk satin aldiysaniz, bir araba koltugu bir zorunluluktur. Havayolu uçakta oturmak bebeginiz için bir FAA onayli araba koltugu olmasi gerekmektedir. Ayrica araba koltuklari bebekler, pencere tarafindan oturup bu yüzden buna göre koltuk kitap için gerekli oldugunu bilmeli.

Bebeginizin bir bilet satin almaliyim? Tabii, bir daha bilet ekstra para tasarrufu çekici geliyor, ama çogu uzman güvenlik askina, bebeginizin kendi koltugu olmasi gerektigini kabul ediyorum. Eger kucagina bebeginizi basili tutarsaniz, yanlislikla uçus diken olanlar sirasinda çocugunuzun zarar verebilir. Bebeginizin kendi koltugu vererek, kendi emniyet kemeri ile, bu türbülans tüm sarili anlamina gelir.

Ayrica tasima-on ambalaj çanta için biraz düsünmek gerekir. Tek bir tasima-on ve bebek için biri için, bu yüzden birlestirmek gerekir almak için izin verilmez. Bir ihtiyaçlarinizi karsilamak için yeterince büyük bir çanta, ama havayolunun tasima kurallari geçmek kadar küçük seçin.

Bebek ile seyahat agrili olmasi gerekmez. Dogru planlama ile, kolaylikla uçacagiz.