Yapmak çocugunuz için 13 seyler (yerine izle tv)

Hadi, kabul et. Bazen ucuz bir çocuk bakicisi olarak Televizyonu kullanin. Bu Tamam … biz tüm bazen bunu! TV bir sürü izlemek çocuklar kendilerini uzun vadede isinizi zor kilan, eglenin tutmak sorun var çünkü Ah, ama bu, bir iki ucu keskin kiliç!

Eger evde TV izleme sinirlamak için çalisiyorsaniz, biraz ilham gerekebilir. Çocuklar mesgul tutmak için garantili bu TV ücretsiz aktiviteler deneyin … en azindan bir süre için!

1) Kagit uçaklar olun
Uyari: Bu bir yüksek derecede bagimlilik yapar! Benim iki erkek kesinlikle Kagit uçaklar sevisme. Onlari kagit uçak yapma güzel sanatlar üzerine bir kitap satin almak ve daha sonra ayaklarinizi koyun ve bir kitap okuyun.

2) kürdan ve bezelye ile bir kule yapin
Git onlara gida ile oynamak için önde-tesvik!

3) ev yapimi dondurma olun
Istediginiz herhangi bir aroma ile, can bir kahve iki parça süt ve krema ve bir kisim seker koyun. Kapak koymak, daha sonra daha büyük bir can koyun ve küçük yapabilirsiniz çevresinde buz dökün. Buz üzerinde kaya tuzu koyun. Büyük can bir kapak koyun ve yaklasik 1/2 saat ya da dondurma dönüsür kadar ileri-geri ve çocugunuza verin! (Ben söylemem bile kis eger … Bu birini yapin!)

4) onlari bir miknatis verin ve onlari evin her çalistirin ve bulduklari görmek için talimat.
Ve gevsek kanepede degisiklik adil oyundur!

5) Eger ranza varsa, alt yaklasik bir battaniye koyun ve bir denizalti yapmak. Sari bir battaniye yapin. Sonra uygun Beatles sarkisini.

6) ilk aile tasarruf ve kredi oyun
Posta gelir sizin iptal kontrolleri ve sahte kredi karti kaydedin. Bir hesap makinesi, kalem, küçük bir masa ve Tekel para ile çocuklar kaynagi. Bu bir çocuk olarak benim en sevdigim oldu!

7) ince dallar ile bir mini günlük kabin Yapi

8) bir tic-tac-toe turnuva var

9) Kendi soda olun.
Burada kolay bir tarifi var: http://www.easyfunschool.com/article2052.html

10) Büyükanne için bir kart yapin.
Mühürler, sanat malzemeleri ve insaat kagit çikmak ve büyükanne ya da baska sevilen biri için bir tebrik karti yapmak.

11) bir pasta pisirin
Çocuklar kolay bir kek veya kek karisimi satin almak ve mutfakta onlari salivermek. Hepsi pisligi temizlemek onlar sürece onlarin emeklerinin meyvelerini keyfini söyleyin.

12) bir hazine avi Makyaj
Ucuz dolar magaza oyuncak satin. Dolaba gizlemek. Disaridan bulmak gerekir ögelerin bir listesini yapin. (Beyaz kaya, bir tüy, kirmizi bir yaprak, bir kurus, vb) onlar size tüm ögeleri getirmek heyecan verici bir ganimet bekliyor söyle.

13) evin içinde bir magara olun.
Sandalye sirtinda üzerinden veya bir çadir yapmak için bir masanin üzerine eski battaniye koyun. Bir el feneri alin ve içine korkunç hikayeler okumak gitmek için çocuk talimat.