yaz aylarinda yapilacak seyler

Çocuklarinizin görme yorgun onlarin yaz tatillerinde sikilmis ve etkin görünüyor? Eger merak ettiniz ama ay uzun tatil blues nihai çözüm bulamadik? Peki, sadece kutu ve Viola disinda düsünme biraz zaman harcamak! Sen mükemmel bir plan üzerine vurdu var! Cebinizde ama ayni zamanda bir delik yanmaz bir sey onlari yeterince zevk ve keyif verecektir.

Büyüyen çocuklar sey enerji onlarin sonsuz rezervleri tüketmek gerekir. TV bütün gün önünde bir kanepe patates gibi oturan uzun onlari yeterli egzersiz veya eglence saglamaz. Sonunda yag yükler kazik ve obez olma sonunda. Durum daha iyi, bu derme çatma plastik havuz ortaya çikarabilir, su doldurun, biraz su tabancalari ve balonlar satin alma ve onlari bir top izin! Onlari havuzda kendi oyun sirasinda ayakta kalmasi için bazi su oyuncaklari ve tüpler eklemeyi unutmayin. Bazi kötü çocuklar üzerinde isabet olabilir diye ve ayrica, el bazi ilaç ve ilk yardim devam.

Bazi elisi yapmak için çocuk tesvik bir güzel ve basit bir fikir olacaktir. Çocuk yaratici fakülte egzersiz sevgi ve kagit yunus disinda yapici-gibi bir sey yapiyor odaklanmis olabilir eger, onlarin mutlulugu sinir tanimiyor. El Sanatlari sanat kitaplari, kilavuzlar, videolar yerel kitabevi mevcut degil ama internet kapali bazi parlak hileler takilmalari olabilir.

Bahçe çocuklar doga için seviyorum ve onlari tüm canli için bir saygi telkin beslemek yardimci olur. Bir bitki büyümeye izlerken bir egzersiz, yeni yürümeye baslayan çocugunuz onu heyecan ve büyüleyecek büyüdü gibi muhtemelen deneyimli bir sey.

Tüm çocuklar oynanan oyunlari izlemek için seviyorum. Bir beyzbol takimi kasabasinda IF, maçi izlemek için çocuklar çikar ve eglenceli simartmak. Aktif ekipleri destek ve çocugunuzun zevk katilmak.

En okula giden ögrenci kitap okuma karsi antipati gelistirmek. Ne yapabilirsiniz sizinle oturup onlari o popüler bir öykü okumak olabilir. Onlar sikilmis aliyorsaniz görürseniz, bunlari eylem canlaniyor hissettirmek için hikayenin parçalari yürürlüge. Daha da iyisi, hikayenin film uyarlamasi ellerini koymak eger. Onlar hikaye ve film arasindaki farklari analiz etmek için tesvik edilecektir sekilde. Yeni baslayanlar için, Harry Potter ya da Eragon veya His Dark Materials üçlemesinin kullanabilirsiniz. Çocuklar sadece fantezi tür tapiyorum.

Bütün aile katilabilir nerede Tekel veya Scotland Yard gibi bazi tahta oyunlari ele alin. Bir grup katilimi kadar oyun ve bu sekilde heyecanini bölüm herkes yenilendi ve mutlu hissedeceksiniz olacaktir. Scrabble gibi bazi oyunlar bile ve çocuk o onun kelime haznesini gelistirmek yardimci olabilir.

Filmler için disari gidiyor mükemmel bir alternatiftir. Pop corn ve Pepsi almak ve araliklarinda, hatta filmin sizin mizahi gözlem ile eglendirmek olabilir unutmayin.

Bazen isyeri için birlikte id alarak onlara dahil olmak ve ne baba ya da anne bütün gün yapar bilmenin bir fikir telkin olacaktir. Ama bunu yapmadan önce, patronun danisin ve izin verilen isyeri için çocugunuzun getiren olmadigini bilmek olsun.

Genel olarak, bir milyon yaz tatili sirasinda çocuklarin yasamlarini kadar baharat yollarini yerine onlari sikilmis olmasina izin vardir.