bir bebek en nöbetleri -3 ile nasil basa çikilacagi tips_

Eger yürümeye baslayan öfke nöbetleri ile basa nasil hiçbir fikrim yok ve iyi bir yol ariyorsaniz – zaman dogru yazi okuyorsunuz! Bunu bir son vermek için yardimci olacaktir burada birkaç ipucu paylasmak istiyorum! Baslayalim …

Bunu görmezden – göründügü kadar basit. Öfke nöbetleri ne istedigini elde etmek için bir çocuk için iyi bir yoldur ama göz ardi edilir, o sadece size çalismiyor anlayacaksiniz! Bir sonraki sinir krizi çocugunuzun tarafindan atilan ne zaman – sadece sakin kalmak ve daha önce yaptigini ne yapmaya devam.

Sonra bitti – Onu görmezden tutmak ya da en azindan üzgün bir nazik bir sekilde ona göstermek emin olun! Ilginiz – Bu durumda yapilacak en iyi sey ondan o en su anda istedigi sey almak olacak! O kadar onu ögretecek bu sekilde buna deger çünkü bu herhangi bir pozitif takviye vermeyecektir emin olun hakkindaki bütün aksilik oldu!

Onun için iyi bir alternatif sunuyor – o bir oyuncak veya seker gibi ne istedigini almaz zaman çogu durumda bir çocuk sinir krizi atmak olacaktir. Onun dilek yerine getirmedigi takdirde su anda kolayca ona seviyor bir sey sunabilir ve anlarda alabilirsiniz! Diyelim ki o bir spor ayakkabilari aperatif istiyor çünkü çogu durumda yapacak Mars varsa çocuk, aglamaya baslar demek!

En önemli sey o yere aglama ile istedigini almazsiniz çocugunuzun göstermektir! O dogru seyi yapar Bunun yerine onu olumlu geri bildirimler çok vermelidir! Seni ve iyi sanslar yardimci umut!