büyüyen kizlari ile ilgili yaraticiligi önemi hakkinda bir mahkumiyet

hayal önemi

Bir çocugun hayal hayatta hayatta kalmak için sahip olabileceginiz en önemli araçlardan biridir. Biz çevremizdeki bizim dünya yaratmak için güç içinde kullandiginiz insan olarak bizim büyüme için çok önemlidir. Dünya tarihi boyunca en basarili onlarin gün kabul edildi olandan daha fazla aranan kisilerdir. Aklimizi bazen inan ister izin ve biz yetenegimizi ilerleme görmek bir kismini kullandiginizda daha güçlüdür. Çocuk olarak biz, anlamak arastirmak ve bu dünyada bize gelen tüm üstesinden gelmek için bizim beyin gücü ve hayal gücünüzü kullanin. Aklimizi bize hayal herhangi bir daha güçlüdür ve onlarin gelecekteki daha yapmak, böylece biz elimizden geldigince çocuklarimiza sunmak gerekir.

Çocugunuzun olusturmak için izin

Çocuklarimizin hayal güçlerini kullanarak araciligiyla ögrenmek ve büyümek için ögretim ebeveynlik çok önemli bir parçasidir. Bizim gibi Çocuklarimiz sadece çünkü bir çocuk olarak inandigimiz gelecekteki canlarindan olacak. Biz çocuklarimiza onlara insa etmek için onlari elbise giyinmek, hatta bir hikaye sadece baslangiçlar sunarak büyümek ve sadece küçük bir yardim ile basarili olmak için kendi hayal gücünüzü kullanin yardimci olabilir. Çocuklu genellikle onlari oynamak ve hayal ama sadece bir firsat sunuyoruz zorlamak gerekmez. Biz onlari inanç göstermek ve izin yoksa onlari biz dublör yeteneklerini olabilir hayal güçlerini kullanarak rahat hissediyorum. Çocugunuzun onlar olumlu ve yaratici düsünce yoluyla olabilir en iyi olmak için sizin sorumlulugunuzdadir.

ileriye tasimak için olumlu bir tutum

Her zamankinden daha olumsuz kendi kendine konusma ile basarili olacak daha bir “ben” tutum ile hayatta yapilacaktir. Bizim zihin gerçek ve büyük seyler var ve birisi olabilirdi inaniyordu çünkü sadece geçmek gelecek kadar ne hayali ne arasindaki farki bilmiyor. Biz o zaman aklimizi olumlu düsünce ve fikirler besleme varsa tek olasi sonucu olumlu olmak zorunda olacak. Her birimiz çevremizdeki herkese mutluluk getirecek bir realiteye pozitif düsünce ve tezahür onlari almak için içimizde yaratici bir güce sahiptir. Bizim kendi yasamlari için olumlu kendi kendine konusma mesgul yani sira çocuklara bu olumlu aliskanlik sunmak için bir aliskanlik haline getirin.

olanaklar sinirsiz

Biz eger güç kucaklamak gibi yaratici düsünce uzak bizi ve bizim için daha fazla seçenek gösterecektir. Daha fazla hayal hayatimizda gelismeye izin verildiginde su anda akliniza gelebilecek daha yapilabilir. Biz hayatimizin her yerinde bulabilirsiniz birçok güzellikleri var “normal” olma zincirlerinden kendimizi özgür biraktiginda. Biz sadece böyle bir yer olusturmak, böylece daha iyi bir dünya hayal bizim gün ve saat harcamak gerekir. Size yeni imkanlar saglamak için zihninizi germek zaman, yeni olanaklar size kendini gösterecektir olacaktir.