çocugunuzun ince motor becerilerini gelistirmek için oyuncaklar

Her anne-baba çocuklarinin basarili olmak istiyor. Sag çikisi rahim (ve muhtemelen daha önce yol) anne-babalarin çocuklarina hayatinda bir kenar verebilir bir açi anlamaya çalisirken zaman bir asiri miktarda harcama, ya da en azindan onlari güçlü, saglikli bir çocuk haline yardimci olur.

Test ve bir çocuk gelistirmek, AOS ince motor becerileri çocuk gelisimi açisindan duruyor sadece nerede bilmek çok önemli oldugunu ve hizli bir sekilde fiziksel güçlü ve zayif yönleri isaret ediyor. Bir ebeveyn olarak, onlarin ince motor becerilerini gelistirmeye yardimci olacak oyuncaklar için sürekli arama bulunmaktadir.

Ince motor becerileri bir çocugun kullanimi, AOS elleri ile ilgili oyuncaklar ve faaliyetleri tarafindan gelistirilmistir. Oyuncaklar ve ince motor becerilerini gelistirmek faaliyetleri bularak, etkili bir sekilde çocuk, AOS küçük (iç) kaslar için bir egzersiz sagliyor.

Burada bir çocugun ince motor becerilerini gelistirmek yardimci dikkat çekicidir sadece birkaç oyuncak (faaliyetleri ile ilgili) bulunmaktadir.

Tuslar ve Kilitler: Çocugunuzun bir kilit bir anahtar koyarak tesvik Oyuncaklar ince motor becerilerini gelistirmek yardimci olmayi oldukça iyi. Çocuk iyi bir kavrama degil, ayni zamanda siddetli konsantrasyon alir sadece kilit, içine anahtar sonuna islemek gerekir.

Hamur oyna: Oyun Hamuru motor becerileri gelistirmeye yardimci olmak için oyuncaklar için bariz bir ilk seçenektir. Çocugun gerçek hamur manipüle edilecektir (hangi büküm ve çekme bazen zor) ama çocuk da gücünü gelistirecektir Sadece.

Bulmacalar: çocuk sürekli küçük parçalara tasima ve onlara uyacak sekilde manipüle etmeye çalisiyor çünkü Jigsaw bulmaca büyüktür.

El Sanatlari yapmak:, makas kullanarak çizim ve kagit manipüle ayni zamanda oyuncak ve oyuncaklar olustururken bir çocugun ince motor becerilerini gelistirmek için harika bir yoldur!

Oyuncak Piyano: çocugunuzun kasitli izole ve özel parmak hareketlerini koordine yardimci, tek parmak hareketleri tesvik çünkü Oyuncak piyano büyüktür.

Yazin ve ögrenin: Toy R Us veya yazili tesvik herhangi bir yerel oyuncak magazasinda bulunabilir piyasada birkaç yazi tipi oyuncaklar vardir. Eger bir çocuk olarak var bu el kramplari hatirliyor musun? Peki, bu var bir neden yoktur. Yazma el çeviklik ve hassas hareketlerin büyük bir alir. Bu, çocugunuz gelistirmek için mükemmel bir ince motor becerileri AOS.

Legolarla: Iyi eski moda Legolarla çocugun daha büyük nesneleri elleriyle parçalarini birlestirmek yardimci olmak için sadece iyi. Kim nesne çocugunuzun yeni olusturdugunuz ne hiçbir fikrim yok umurunda! Onlar Legolarla monte ellerini kullandiginiz sürece, sen mutlu!

Craft Easels: Çocugunuz bir sövale yerine duvarinizda kendi sanat yapmak için tesvik edin! Bu bir boya firçasi, kalem, tebesir veya boya kalemi islenirken onlari yaratici olmasini saglayacaktir.

Çalisma: bu ince motor becerileri gelistirme konusunda Çalisma daha oynamak için daha iyi bir oyun? Çocugunuzun parçasi içinde kavramak için yuvaya küçük cimbiz uyacak sekilde çalisiyor hayal edebiliyorum. Ve eglenceli de!

Oyuncaklar Siralama: bu renkli bloklar, kartlar ve dokulu çanta gibi oyuncaklar Siralama bir çocukta hissediyorum ve kavrama, AOS el gelistirmeye yardimci olur.

Oyuncak dogru türde ile, çocugunuzun onlari bir ömür boyu sürecek ince motor becerileri ileri düzeyde gelistirmeye yardimci olabilir!