çocuklar konusmak bu yüzden dinlemek için nasil

Sen “Dinle, bu nedenle Çocuk Tartisma Will nasil” geriye dogru ses, bu makalenin basligi bulabilirsiniz. Sonuçta, bu tersi degil mi? Eger konusurken dinleme yapmak için çocuklar almak gerekmiyor muydu? Aslinda, her iki var. Dogru iletisim, bir diyalog, bir degisim iki yönlü bir yol oldugunu. Ancak, bir kisi konusurken (genellikle üst) ve diger zaman bir ders var sonra dolayli bir kelime (genellikle çocuk) almaz. Bir kisi konusur ve diger indirimler söylenenleri, bu bir çikmaz var.

Tüm anne-babalarin çocuklari, kötü iletisim veya herhangi bir iletisim ile konusmak mümkün istemesine ragmen birçok aile için yasam yoludur. Simdi ders, vb sayilir yok, bagiriyor dirdir, elestirme, siparis. O sizin çocuklarinizla, çocuklariniz konusmaya olmayabilir yolu vardir. Ve bu dogru iletisim olusturdugu ile konusuyor.

Eger iletisim düsündügümüz zaman, genellikle bu ne demek düsünmek. Kelimeler çogu insan iletisimi olusturan düsündügünüz seylerdir. Mesajlar gönderdi. Ama iletisim kelimelerden daha çok daha fazla. Iletisim konusunda dinliyor.

Gerçekten dinleme. Ve gerçekten diger kisinin söyleyeceklerini alarak. Ancak, çocuklar ile benim is, ben ebeveyn-çocuk iletisimi ile temel bir sorun anne hatta bu yüzden çocuklar konusacagiz dinlemek hakkinda sanmiyorum oldugunu bulduk. Onlar çocuklar söylemek önemli seyler oldugunu unutmak, çok mesgul konusma var!

Çocuklar gerçekten ebeveynleri konusmak mümkün isterken ironik, onlarin içerisinde 1. sikayet, “Onlar dinlemek yok.” (: “”, Onlar vaktim yok “Onlar anlamiyorum” ve “Onlar asiri tepki” Bu tarafindan yakindan takip edilmektedir.)

Yani, çocuklar konusmak bu yüzden dinlemek için nasil bilmek istiyorum? Ve sonra biraz daha dinleme – diyorlar için her seyi dikkat ederek. Burada sizin ve çocuklarinizin arasinda iletisimi saglamak için 10 Top Ipuçlari:

– Dinleyin.

– Çocuklarinizin söylediklerini dinleyin.

– Bunu söylemek sekilde dinleyin.

– Kendi vücut dili dinleyin.

– Davranislarini dinleyin.

– Diyorlar yok dinleyin.

– Duygularini dinleyin.

– Görüslerini dinleyin.

– Onlar seyler algiladiklari sekilde dinleyin.

– Duydum ve anlasilmasi arzularini dinleyin.

Çocuklar konusmak bu yüzden dinlemek için? Tutarak agzina yakindan egilerek ve çocuklariniz aslinda onlar düsünmek ve nasil hissediyorum ne oldugunu anlatmak için istekli oldugu gerçegi tadini, kapali.