DEHB için alternatif vitaminler – ne kadar önemli olduklarini

Niasin, biotin ve tiamin hepsinin ortak ne var? Onlar DEHB için en iyi alternatif vitaminlerden biri olan B vitamini grubunun bir parçasidir. Neden? Onlar bizim beyinde nörotransmitterlerin verimli çalismasi için yardimci çünkü. Bunlar bizim ruh etkileyen olanlar, bizim dürtülerini kontrol ve dikkat süresi yardimci olur.

Fark etmissinizdir bu DEHB hastalari için sorun alanlardir. Daha iyi çalismasi için beynin bu bölümleri yardimci bir sey bu DEHB belirtileri azaltmaya yardimci olacaktir. DEHB için alternatif vitamin bu durum tedavi olmaz ama kesinlikle yardimci olacaktir.

Ragmen kesinlikle DEHB için alternatif vitamin gibi Omega 3 ve Omega 6 gibi EFA (esansiyel yag asitleri) biri DEHB belirtilerinin hafifletilmesi önemli bir rol oynamaya bulundu, degil konusma. EFA aslinda saglikli sinir hücreleri olusturmak için yardimci ve daha saglikli ve daha uyanik beyin anlamina gidiyor. Fizyoloji ve Davranis dergisinde yayinlanan bir çalisma, EFA düsük seviyelerde olan bazi çocuklar gibi hiperaktivite gibi davranis problemlerine daha yatkin oldugunu ve ögrenme güçlügü olmasi çok daha muhtemel oldugunu gösterdi.

Çesitli çalismalar tüm ayni sonuca ve DEHB alternatif vitaminler çok iyi belgelenmistir DEHB çocuk ve yetiskinler üzerinde sahip oldugu olumlu etki ulasmistir. Kesinlikle bizim diyet beynimizde-sadece kafein iyi bir doz bizi uyanik tutmak için nasil yardimci olabilecegini düsünmek etkisi gidiyor. Eger somon, ton baligi ve ringa baligi gibi gidalarda bu EFA çocugunuzun veremez ise, ek seklinde verebilirsiniz. Bu ilaçlar ile olasi komplikasyonlar için doktorunuza danisin ve onlara üreten sirket hakkinda bir seyler ögrenmek gerekir.

DEHB için diger alternatif vitaminler iyi bir multivitamin kaynagi veya herhangi bir dogal ek seçme C ve D group.In aittir, bu takviyeleri üreten gerçek sirket hakkinda bazi ev ödevi yapmak iyi bir fikirdir. Gördügünüz gibi sirketin itibari kadar nedir? Bu sirketin web sitesi hakkinda bir çok hakim olabilir ve ne kadar bilgi onlar, teminatlari ve son olarak kimlik bilgilerini kendi personeli veriyoruz. Onlarin ilaçlar FDA kayitli tesiste üretilmektedir, bu kalite ve güvenlik bir garantisidir. DEHB için bir homeopatik ilaç bakarken Sen ayni formülü uygulayabilirsiniz. Simdi bu kalp krizi gibi kalp bölüm yan etkileri ve riskleri ile ilgili olarak Saglik Kanada, bu Concerta, Adderall ve Ritalin gibi bazi psikostimülan ilaçlarin güvenligi hakkinda endise oldugunu biliyorum. Alternatifleri, DEHB alternatif vitamin ve belki de bir homeopatik DEHB çareyi de içeren saglikli bir diyet bakmak için zaman.