disipline ama sevgi dolu olmak

, Dinleme ögrenme ve çocuklariniz gözlemleyerek disiplin çocugunuzun dikkatini almak için gerekli zaman onlari size açmak için almanin çok etkili yolu vardir. Dinleyerek çocugunuzun bölünmemis dikkat verilmesi Eger gerildi seyler olunca yapiyor düsünmelisiniz ilk sey; kredi isitme kulak disipline kendiniz ve çocugunuz için daha az agrili hale yapar yardimci olur. Sizin çocuk veya çocuklar gerilim “yap-up” okulda zor bir gün sonra kendilerini yasiyoruz serbest birakmak için havalandirma gerekir. Her çocuk, evde veya okulda olsun gerçeklesti ne hikayenin yan vardir. Kredi isitme kulaklar tarafindan eldeki durumu analiz için firsat var. Hikayenin yan açiklamak için çocugunuzun on-onbes dakika verin. Bu sekilde çocugunuzun sizinle paylasilan ne dinledikten sonra gerçeklesti tam olarak ne ögreneceksiniz. Çogu anne-babalar çocuklari patlama ve çocuklarinin hayatlarinda yerini almistir olaylarin tüm detaylari almadan emir ve siki disiplin verir.

Gitti dinleme ve gün konum nasil ögrenerek, artik gözlemlemek ve çocugunuzun sizinle paylasiyor günün bölüm daha net bir resim elde edebilirsiniz. Kullanmayi tercih disiplin hangi yöntemi karar verirken çocuklariniz sizinle paylasmak daha kolay is olacaktir. Disiplin “ögretmek ve egitmek için” Çocuklarinizin kendi hatalarindan ögrenelim anlamina gelir. Ancak onlar tekrar tekrar ayni hatalari yapmaz böylece çocugunuzun ögretmek ve egitmek için istekli olmasi gerekir. Çocugunuz kendi karakter ve gelistirme güçlendirmek için sert ama sevgi dolu eylemler saglarken adil ve sevgi dolu olarak göreceksiniz. Çocugunuzun disipline bir zorunluluktur, ancak sevgi dolu bir sekilde yaptiginizdan emin olun. Ben disiplin bu tür yasadiysaniz ve o odagi kaybettiginde dogru yolda çocugum tutmak için tek ebeveyn olarak bana yardimci olur. Sizin ve aileniz için en faydali olacak hissediyorum disiplin her türlü tedbiri kullanin.

Böyle yaparak, çocugunuzun her zaman gelip gün oldugunu nasil bildirecegiz onlar gerçekten istediginiz ve hakkinda konusmak için gereken her seyi ile gitti ve paylasmak. Çocugunuzun duymak için gözlerinizi ve kulaklarinizi açin, bu sekilde düzeltme ve uygun rehberlik vermek mümkün olacak. Çocuklariniz size nese getirmek için buradayiz. Çocugunuz ya da çocuklar zevk ve her zaman “iyi.” Çocugunuz ya da çocuklar sizin için bir varlik açik degil, bir sorumluluk. Bakin, Çocuk Rabbinden bir miras olan, sizin rahim meyve bir ödüldür. Mezmur 127:3. Eger ebeveyn hak ve sorumluluklari ile mücadele varsa kaydolma genel olarak yasam ipuçlari almak için ve ben ebeveynlik öneriniz için size yardimci olabilir.
copyright 2007 Clark bir. thomas