evrim teorisi … dogum günü partisi

Bu yil Çocugunuzun ilk dogum günü partisi planliyor musunuz? Bana hastaneden küçük mucize eve ne zaman söyleme sizinle bir sey paylasmak istiyorum. Çocuk dogum günü partisi evrimi bir on iki adim kurtarma programi benzemez. Diger bir deyisle, bu 12 yil (ya da ikinci bir çocuk) en iyi çocuk partileri bir dondurulmus pizza baska bir sey, Haagen-Dazs bir karton ve küçük canlarim için bazi çekirdeksiz siyah zeytin dahil oldugunu fark için (üst) alir . (- bir parti daha senin olmayan bir çocuk ile acil bir gezi baska bir sey kalintilari ama burunlarini onlari sopa degil böylece ekstra büyük olanlari almak için emin olun) kendi parmaklarini sopa

Çocugunuzun hayati boyunca çocuk taraflarin çok atarim olsa da, geri kalan ilk en saçma olacaktir güvence verdi. Zaten palyaçolar, midilli gezintisi, tirmanma duvarlari, büyücüler, out-of-town Konuklar ve senin bir yillik parti için binlerce döküm picturing iseniz, hemen bir destek grubu almak gerekir. Uzmanlar fantezi genç çok bunalmis olacak baslar nasil 20 dakika sonra açiklamak gibi dinleyin, o bir uyum adim olacak, düsme sonra gurme firin havuç kek kusmak, Büyükannenin yargilayici gözleri dolu görünümünde yere basini patlama ve uykuda (bol Küçük Tykes canavarlar, Fischer-Price gürültü makineleri ve saklamak için hiçbir yerde çesitli diger büyük renkli plastik nesnelerin daglari açmak için zaman verecek olan) en az 12 saat son olacak bir seker komada.

Ben deneyimlerime dayanarak söylüyorum. Ben bir kurtarma parti-kolik kendim degilim. Içine pummeled oldugu gibi sadece ertesi gün korku içinde izlemek için (, biliyorsunuz, magaza olanlar yeterince iyi degildi aldim çünkü) benim en büyük oglu ilk dogum günü için, ben kartonpiyer-ing bir piñata önce tüm gece kaldi ucuz sekerleme ve eksi toplari bir denizde bit ölçekli Snickers arayisi içinde 15 çocuklar tarafindan bir sen hamuru. Benim sok resimler bana adalet yok. Emin, ben birine zarar istedim.

Daha sonra, tabii ki, (, biliyorsunuz, magaza olanlar yeterince iyi degildi aldim çünkü) bir pasta yapmak zorunda kaldi. Simdiye kadar yüksek irtifada pismis tek sey sonunda hokey diskleri ve tamponlari gibi faydali ömürleri bulunan tüm bunlar çerezleri, oldugunu bosver. Ben inandirici yalan ögrendim yil. Ben bir puding pasta olarak benim az pismis-in-the-merkezi olusturma kapali geçti. Ben söyle diyordu zaman hepsi bana iman eminim “evet Ah, bir kasikla yemek zannediyorsunuz -. ??Veya saman”

Tüm bunlarin ironi bir çocugun ilk dogum günü partisi hiç çocuk için degildir – bu daha önce kadar bahsedilen binlerce döküm anne, büyükanne ve büyükbaba, teyzeler, amcalar, kuzenler, için. Çocugunuz her zaman yere aile agaci var biliyordum dahi olsa, bana güven, genç ilk dogum günü partisi hatirlamiyorum olacaktir. Yani kendinizi keder bir çok kaydedebilirsiniz. Bir yillik isareti etrafinda geldiginde, bir kek bir mum sopa bazi video çekmek ve bir gün diyoruz. Daha sonra hayatta, çocugunuzun ilk dogum günü hakkinda sordugunda, Spielberg gurur yapar ev filmleri ile degerli sevgilim dazzle. Sonuçta, neden Tanri gerçekten iyi bir düzenleme yazilimi olusturulan düsünüyorsunuz?