için ise bulova saatlerin tik tak uzak kapali yagmurlu bir günde faaliyetleri

Yagmurlu günlerde genellikle çok sikici gün vardir. Hiçbir sey yapmak istemiyorum. Siz sadece yatakta yatmak ve yagmur dökmek izlemek istiyorum. Zaman ilahi beri Ancak, yagmur pencere camlari gösteriliyor basladiginda mesgul almak isteyebilirsiniz.

Burada yagmurlu gün boyunca yapabileceginiz bir kaç eglenceli ve degerli etkinliklerdir.

1. Oturma odanizda yeniden düzenlemek.

Bu özellikle yagmurlu gün boyunca ter yapacak faaliyetlerde gerekir. Bunun yerine bütün gün yatakta yatan daha, neden oturma odasinda mobilya yeniden düzenlemek için o zaman kullanmayin? Odanizda sakliyorsun Howard Miller saatler veya Bulova saatler almak ve yerine oturma odasinda merkezi tabloda koyabilirsiniz. Onlar kesinlikle büyük dekorasyon yapacaktir. Bir Howard Miller Kat saat varsa ziyaretçilerinizin fark için basarisiz asla böylece, o zaman her zaman yerini degistirebilirsiniz.

Evet, yeniden düzenlenmesi oturma odasi yorucu ama bunu, yine de disariya çikmak için çok akillica bir fikir degil çünkü kesinlikle sizin süre deger. Bu etkinlik ile, sadece daha iyi bir görünüm içinde Bulova saatler koymak degil, ama ayni zamanda icra ve senin bu kaslari gergin ettik! Sagliginiz için iyi, gerçekten!

2. Bir film maraton var.

Sadece önemli fiziksel çaba sarf olmadan gün tadini çikarmak istiyorsaniz, o zaman her zaman bir film maraton olabilir. Size en yakin video saklamak için gidip DVD kiralayabilirsiniz. Daha da iyisi, daha sonra yükler sahipseniz, o zaman simdi onlari izlemek için zamani. Bu kendinizi iyi hissetmenizi ve komedi filmleri odaklanmak için harika bir fikir olabilir bu yüzden gün zaten kasvetli.

2 ila 3 film ile, Bulova saatler açik ne kadar de sasiracaksiniz. Gün neredeyse asiri ve yarin baska bir gün olacaktir. Kim bilir, zaten günesli olacak?

3. Bilgisayar oyunlari ile çocuklarla bag.

Bugün, bir orta gelirli aile hemen hemen her çocuk bir Sony PSP, Nintendo DS veya Gameboy sahibi. Peki neden sizin çocuklar ya da küçük kardesi ya da kuzeni ile bag yagmurlu bir gün kullanmayin. Daha da iyisi, oyun NBA Wii PS2 ya da Top Spin Canli. Bu iki oyuncu ayni anda oyuna girmek için izin verdigi, evde çocuklarla bag gerçekten yapabilirsiniz. Bu sekilde, kendinizi mesgul ve eglenin tutar ne hakkinda bilgi aliyorsaniz. Ve bu (gibi Bulova saatler gösterdigi) üzerinde geçirdim ne kadar zaman olursa olsun, gerçekten bir dakika bosa hiç.

4. Aile için pisirin.

Insanlar yagmurlu gün boyunca disari çikarsiniz çünkü, o zaman pratik evde ev her bir üyesi var. Bu nedenle, bu yemek için harika bir zaman olacaktir. Böylece, Bulova saatler zaten aksam yemegi zamani derken, size sunmak için bir sey var.

Yagmurlu günler düsündügünüz kadar kötü degil. Eger degerli yapmak için yapabileceginiz seyler vardir. Kim bilir, seyleri yukarida önerilen yaptiktan sonra, günes zaten gösteren baslayacak?