iyi egitim okul öncesi oyuncaklar için ilk 3 ipuçlari

Bir ilkögretimdeki çocuk için oyuncak satin aliyor, o zaman muhtemelen ucuz ve henüz sevimli bir sey almak için cazip vardir. Sen önceden ögrencisi gece sarilmak olabilecek bir doldurulmus oyuncak, almak olabilir. Bu giysi veya kitap, ya da önceden ögrencisi kullanabilirsiniz baska seyler almak olabilir. Ancak, egitici oyuncaklar piyasada artik ve bunlar okul için çocugunuzun hazirlanmasinda büyük bir rol oynamaktadir. Ayrica, egitici oyuncaklar bir tasla iki kus vurmak olabilir: çocugunuzun ögrenme iken, o hala çok eglenceli yasiyor. Burada o hak ettigi egitim çocugunuzun oyuncaklari disari plani olarak kullanmak ve çocugunuzun alabilirsiniz birkaç ipucu.

Ilk olarak, çok parlak renklere sahip oyuncaklar seçin. Mat renkli oyuncaklar önceden ögrencisi dikkatini çekmek degildir, ve amaci su anda çocuk iyi oyuncaklarla oynamaya baslamak, ama yeterince uzun onlarla oynamak zorunda sadece degildir. Ayrica, mat renkli oyuncaklar bile sikici yas büyüyecek, ve renkler onlari daha az çekici hale getirecek. Hatta çamasir ve temizlik karsi olabilir ve beyaz sona erecek! Parlak renkler daha iyi çocuklarin dikkatini tutabilir, ve oynamak için oyuncaklar için izcilik baslattiginizda onlarin dikkatini yakalamak.

Ikincisi, küçük parçalar yok oyuncak almak, ya da küçük sökülebilir parçalar olabilir. Çocugunuzun ve çocugunuzla birlikte ögrenmek oturup, o zaman çocugunuzun üzerinden izlemek ve çocugunuzun herhangi bir oyuncak parçalari yutmak olmadigindan emin yapabilir. Ancak, egitici oyuncaklar çocugunuzun daha fazlasi için geri gelmeye devam ediyor, ve çocugunuzun bunu istemi zorunda kalmadan kendi basina bir oyuncak alirsa memnun olmali ki moda olabilir. Çocugunuzun kendi basina ögrenmek izin vermek zorunda, bu nedenle çocugunuzla oyuncak birakin ve güvenligi konusunda endiselenmenize gerek yok emin olun.

Üçüncü ve son, ayni zamanda çocugunuzun motor becerileri, hem de el-göz koordinasyonu gelistirmek oyuncak olsun. Bu tür oyuncaklar çocugunuzun kendi sonraki becerileri gelistirmemize yardimci olacaktir. Bu sekilde, okul öncesi için çocuk hazirlamak ve hatta bir okul sinifa çocugunuzun adim önce iyi gelismis bir çocugu olabilir!

Bunlar kullanmak isteyebilirsiniz sadece birkaç ipucu. Daha fazla bilgi için, çocugunuzun ögretmeni veya çocuk gelisimi uzmanlari ile konusun.