kardes rekabeti üzerinde emzirme etkileri

Bir ailenin yeni dogan bir erkek veya kiz kardesi Tanitimi ilgili herkes için son derece heyecan verici bir zaman olabilir. Ama ayni zamanda küçük olan çocuklar için kayip duygulari neden olabilir ve yikici tepki verebilir. Anlasilir, küçük çocuklar ailesine yeni bir ek tarafindan söndürüldü ve tehdit hissedebilirsiniz. Ve aile hayati dolu olabilir.

Peki, aile için bir tehdit yeni varis az yapabilirsiniz?

Ilk olarak, kendinize ve yeni bebek kat içine zaman biraz yerinden hissedebilirsiniz diger çocuklara kabul. Eger yeni bebek emzirmek istiyorsaniz, o zaman her zamanki gibi onlarla geçirmek ama rutin sonunda kurulmus olacak ve yapilacak normale dönecektir onlara güven vermek kadar zaman olmayabilir Çocugunuza açiklar.

Mümkün oldugu kadar gün içinde bebegin günlük bakim için diger kardesleri dahil çalisin. Baska bir gece-zaman bebek-Gro alma isi tahsis edilebilir iken islak mendil ve bebek bezleri almak için bir aday olabilir. Ya da belki onlari yeni bebek banyo ile yardimci olsun. Bu diger çocuklara tutulan ve önemli hissetmek saglayacaktir.

Eger bebek ne yaptiginizi Çocugunuza açiklamak emzirme zaman. Çok genç, belki de onlari bebek hayvanlar da dahil olmak üzere anneleri tarafindan beslenen bebeklerin resimleri göstermek. Bu durumda eger bir kez, çok sizin tarafinizdan anne sütü oldugunu hatirlatin.

Bazi çocuklar ebeveynleri onu sevdigi oyuncak ayi emziren bir çocuk tanik ise sürpriz göstermeye çalisin bunu yaparken görmek ne taklit eder. Bunun yerine onun bütün bebegi hakkinda bilgi için tesvik ediyoruz.

Bu ne yaptiginizi bir sorun oldugunu da anlasilacagi gibi yeni bebek emzirmek farkli bir oda girmeyiniz. Eger bebek emzirme Bunun yerine, çocuklarinizin bebek süt içiyor nasil izlemek için tesvik ve bebegin saglikli ve güçlü yapacak açiklar. Bunu yaparken bunlari normal emzirme kabul saglayacaktir.

Emzirme iken o çok genç çocuklar dikkatinizi istemek ve kelimenin tam anlamiyla asili olabilir bulabilirsiniz! Önceden hazir birkaç kitap veya Dekupaj alarak bu hazirlanin. Bu bebek emzirmeye zamani geldiginde, diger çocuklara bir hikaye okuyun ya da bir resim çizmek ya da bir yapboz yapmak için tesvik ediyoruz. Bu onlara degerli ve ilgili hissettiriyor.

Kardesler birbirleriyle çok sürtüsmeler ve bulursaniz onlarla öfke kaybetme kendinize biraz zaman almaya çalisin. Ve yorgun neden onlara açiklamak sakinlesti ne zaman. Gerçekten kizgin olmadigini anlamak ancak bir dinlenme gereken isteyin.

Bazi çocuklar onu kistirma ya da saç çekerek yeni bebek üzerindeki hayal kirikligi delik. Çocugunuza bu haksiz oldugunu anlamak ve ona elbise ya da yikanmak için yardimci ya da bunun yerine bazi küçük oyuncak alma gibi yerine böyle güzel seyler yapmak tesvik edebilir açisindan açiklamak gerekir.

Çocugunuza yeni bir kardes tepki nasil farkinda iseniz seyler Dogum önceden hazirlayarak sorunsuz ilerleme saglayabilirsiniz. Çocuklarinizin sizinle yasamak için gelen bekliyor bir aile üyesi olarak yeni bebek görmek için tesvik edin. Onlara yeni bebekler ve bebek emzirme resimleri göster. Mümkünse, yeni bir bebek ve daha iyi de emzirme hala birisi olan biri ziyaret getirmek.

Bebek geldiginde bir kez ailedeki diger çocuklar için zaman yapmak için dikkatli olun.

Kardesleri siki çalisma ve kardes rekabeti bir kabus olabilir, ancak dikkatli önceden hazirliklarini kendiniz için ve onlar için hayati daha kolay yapabilirsiniz.