kim gerçekten patron

Ben kilisede bugün yasadiklarini yasadiktan sonra, ben gerçekten sorumlu kim merak ediyorum. Vay be, ben alayci ya da ortalama olmaya çalisiyorum ama yeter artik degilim. Hatta is karismak girisiminde degilim, ama gerçekten sorumlu kim bilmek gerekir? Onlar yapmak degil mi ve ne, ben bazen önce “Kim Ana sizin veya çocugunuzun var” ama benim hayretle ben çok fazla kez yapmak istedikleri seyi ebeveynleri söylüyorum çocugun görmek baslikli bir makale yazdi. Simdi anne hadi ‘en birlikte baslayalim. Çocuklarinizin ya da çocuk yapmalari için gidiyoruz ne söyleyebilirim? Onlar ev için temel kurallari mi? Kim gerçekten Boss? Çocugunuz ya da çocuklar ana kim oldugunu ve çocugun kim oldugunu anlamak emin olun. Eger ana merak ediyorsaniz her gün ve isten gider biridir. Üst her ay faturalari ödeyen biridir.

Ebeveyn ve onlarin ders disi faaliyetlerden çocuklarini alir biridir; disi faaliyetlerin bu ebeveynlik kurallarina bir istisna var bir zorunluluk olmadigi halde. Ebeveyn çocuk için tüm ihtiyaçlarini saglayan biridir. Eger onlar neye ihtiyaciniz konum geregi olan merak ediyorsaniz: yiyecek, giyecek ve barinak. Çocugunuzun ya da temel ihtiyaç daha fazla çocuk vermek için mübarek olmustur, o zaman mübarek olan birçok sükret. Bir ebeveyn olarak gerçekten çocugunuzun patron kim oldugunu bildirmek için senin yararina olacaktir. Eger patron degil bu, ancak çocuk veya çocuklar özellikle hayatlarinda erken yasta bu ne demek yapacak derecede iyi ebeveynlik becerileri temel atilmistir var.

Daha önce size bu gerçegi kurmak, çocugunuzun ya da çocuklar ne kadar erken saygi duyacagim. Çocuklar saygi ögretti oldum sadece saygi göstermek. Eger tek ebeveyn ve çocuk iki farkli ortamlarda büyüyor ise bile zor bulunuyor. Erken bir tek ebeveyn, özellikle ev ortami için temel kurallari olusturulmasi. Bu sekilde çocugunuz sizin için kabul edilebilir ve ne degildir ne de önceden bilecek. Sorumlu kim kurulmasi bugün çocuk yetistirme ile bir zorunluluktur. Bugün pek çok dikkat dagitici için sadece bir vardir; çocuklarimizin hayatlarini berbat olabilir. Veli olarak bu olmasina izin saglar.

Çocugunuz ya da çocuklar size bir varlik degil, bir sorumluluk vardir. Bakin, Çocuk Rabbinden bir miras olan, sizin rahim meyve bir ödüldür. Mezmur 127:3. Eger ebeveyn hak ve sorumluluklari ile mücadele varsa kaydolma genel olarak yasam ipuçlari almak için ve ben ebeveynlik öneriniz için size yardimci olabilir.
copyright 2007 Clark bir. thomas