kontrolü çocuklar disinda – nasil onlarla basa çikmak için gidiyoruz

Eger alisveris merkezinde baska bir erime korkuyor musunuz? Bunun disinda çocugun tekrar makul almak, tüm cesaret ve normale geri almak için kararlilik sürer. Aslinda, yeni yürümeye baslayan çocuklar bir erime sadece bir kaç yolu biri oldugunu apaçik kendisi kontrol çocuklar disinda var olabilir. Erime nedeni büyük olasilikla açlik, yorgunluk ya da sadece alisveris merkezi etrafinda sürüklenen üzgün olmak olacaktir. Bunu önlemek için harika bir yol alisveris merkezi gezileri sayisini azaltmak ve açik havada yesil faaliyetlerine daha fazla zaman denemek ve katki saglamaktir. Bir anket aslinda merkezlerinde çocuklarin çok daha fazla kontrol çocuklar disinda olmasi muhtemel oldugunu gösterdi.

Daha sonra, eve, sen kontrol çocuklar üzerinden diger görüntüler yüzlesmek zorunda. Ne yapabilirsiniz? Ben nasil davranmasi gerektigini herhangi bir davranis planinin ana kriter sizin çocuklar yapmak beklediginiz oldugunu düsünüyorum ve. Orada bir alt satirinda ve bazi seyler sizin açinizdan sifir tolerans olacaktir. Çocuklar bu söylenmesi gerekir ve sinirlarini bilir. Ayrica, belli isleri ve çesitli baska seyler gibi yapmak ne kurabilir.

Ailenizde yaramaz kontrolü çocuklar disinda için sonuçlari nelerdir? Yaslarina bagli olarak, çocuk sizi zorlamak için karar verdik sonuçlarinin farkinda olmak gerekir. Küçük çocuklar ile, zaman çalisabilir. Büyük çocuklar ve gençler ile, ayricaliklari, bilgisayar zaman, TV ve benzeri gibi kaybolur ne onlarla tartismak zorunda.

Son zamanlarda, çocuklariniz ile bag için ne kadar zaman vermis? Biz siddet ve mutsuz evlerinden çocuklar kendi çocuklari ile siddet korkunç Döngüyü tekrarlamak için en olasi oldugunu biliyoruz. Sevgi dolu bir istikrarli bir ev gelen çocuklar çok daha olgun ve yerine yetiskin haline muhtemeldir. Asagidaki örnekler düsünün ve kendinize su sorulari sorun. Eger bagiriyor ya da bagirarak bir çocuk kinama mi? Son zamanlarda çocugunuzun dinlerken ne kadar zaman geçirdim? Kritik veya sakin ve güven verici yardimcisi nagging normal sesi, nedir? Bag kolaylastirilabilir böylece birlikte yapabileceginiz aktiviteler düsünün. Çocugunuzun için geçen oldugu degerleri ve becerileri nelerdir?

Kontrolü çocuklar disinda aile hayati ile hasara olusturabilirsiniz. Sadece, okulda da kardeslerine karsi motivasyon ve saldirganlik eksikligi sorunlari hareket degil, sorunlari olabilir. Daha sonra, zorbalik yalan ve genellikle kötü niyetli davranis durumlar olabilir. Nasil tepki mi? Bir çocuk davranis programi alarak, bu durumlarin her biri ile basa çikmak için tam olarak nasil ögrenebilir ve maliyeti bir aile terapisti ile iki veya üç danisma oturumlari maliyeti için tüm ders olacak o kadar makul.