Küçük sefler – bu çocuklar yemek almak için önemli ve eglenceli neden

Yemek saf bir sevinç, bize kendi tarifleri ile yeni bir sey olusturmak veya geri anne ya da babaannenin evinde bir yemek ile düskün çocukluk anilari getirmek için saglar. Eger bir çocuk anne ya da büyükanne ile kurabiye yapmak gibi hatirliyor musunuz? Un içinde küçük önlük ve dökümü koymak, ya da çikolata ilave edin, ya da ortasinda kiraz ayarlamak mümkün. Yemek eglenceli ve çocugunuzla bag için harika bir firsattir.

Ben çocuk ve olgunluk yasina bagli olarak söyleyebilirim, onlari mutfakta yardimci olsun ne zaman karar vermenize izin yardimci olacaktir. Çocuklarim maddeler ekleyerek ve kase karistirmaya alma ile 2 civarinda basladi. Yapmak için oglumun en sevdigim sey yumurta açik çatlamak alir biri olarak devam etmektedir. Gelecek için onlari hazirlar çünkü benim çocuk asçi her ikisi de, birçok nedenden dolayi tesvik, tek olan.

Bu çocuklar kendi yemek pisirmek ve hazirlamak için ne kadar bilmek önemlidir. Bu maliyetli fast-food daha sonra daha saglikli ve olacak kendi yemek, yemek pisirmeyi biliyor yetiskin olarak yardimci bir. Ama gerçekten faydalarini görmek için kendi üzerinde olan til beklemek zorunda degilsiniz. Çocuklariniz okuldan eve gelip kendileri tarafindan kisa bir süre için ev olmak zorunda. Kendi atistirmalik hazirlayabilirsiniz eger isi kadar sol overs, mac ve peynir yapmak, ya da çorba olsun, güzel.

Sen yaptin bu maddeler seçti neden onlara açiklamak size çocugunuzun yemek varken. Eger yesil fasulye aldi nasil. Eger ihale biftek, tatli kavun, olgun muz ve benzeri sahip oldugundan emin olmak için için bakabilirsiniz ne. Taze gida ne demek oldugunu biliyorum onlara dokunmasina izin.

Ayrica Hiç çocuklar onlar kendilerini yaparsaniz bir seyler yemek için daha çok oldugunu fark etmis. Onlar aç demek ve bir fistik ezmesi ve jöle sandviç yapmak için teklif ve bunu istemiyorum, ama on dakika sonra onlar kendileri yapmak ve yemek.
Kizim ve oglum bizi denemek için kendi tarifleri olusturmak keyfini hem de. Henüz kötü bir yapmadiniz. Kendisinin yarattigi oglumun favori yemek tarifleri “Turds” ve “Tuvalet Kagidi üzerinde Turds” dir. Bu evet igrenç gelebilir, ama aslinda oldukça iyi. O maddeler ile geldi ve o bize yemek yapilmis gibi o pisirmek istedim nasil, ben sadece onun küçük beyaz önlük onu izlemek için izin verildi. O nedenle, reçete adini dokuz. Kizim tatlilar ve vejetaryen dips ve pirinç yemekleri ile geliyor. Bunlari olusturmak ve gida ile deney olan eglenceli. Onlar zevk, biz zevk, güzel aile kaliteli zaman olusturur.

Çocugunuzun kendi tarifleri olusturmak için hazir oldugunu hissediyorum yoksa, kendileri için hazirlamak için onlari kolay yemekleri ögretmek. Pismis Yumurta, çorba ya da makarna, spagetti, patates püresi (disinda bir kutu), tost makinesi hamur isleri, ekmek kizartma makinesi waffle, özensiz joes, dondurulmus pizza ve yulaf ezmesi sadece birkaç isim.

Küçük kisinin mutfaga getirmek ve onlarla eglenmek onlara bagimsizlik ögretmek ve bir kez de onlari özgürlük duygusu veriyoruz pisirmek ögrenmek için kendine güven insa etmek için harika bir yoldur. Eski bir atasözü, “bir adam bir balik getirin ve o bir gün için yiyor, balik nasil adam ögretmek ve o bir ömür boyu yiyor.” Bu da bizim çocuklar için de geçerlidir.