öfke tanrums çocuklar için önemli ebeveynlik destegi tekrar tekrar var

Bazi insanlar öfke nöbetleri korkunç 2s kadar ates inaniyorum, ama aslinda onlar daha önce baslar ve dogru bir sekilde tutun yoksa okul çagindaki üzerinden tüm devam edebilirsiniz.

Çocugunuzun gelen öfke nöbetleri deli herhangi bir üst hemen sürebilirim. Ama öfke nöbetleri normal oldugunu bilmek ve öfke nöbetleri dogru sekilde kullanimi kontrol altina nöbetleri almak için en iyi iki yolu vardir.

Iste bazi ebeveynlik düzgün öfke nöbetleri isleme dogru yolda almak için yardimci olmaktir:

Bir çocugun sinir krizi ile sakin. Eger öfkeli iseniz, bu sadece kontrol disi oldugunu çocugunuza görünür.

Iltifat ve sik sik olabildigince olumlu seyler yaptiginizda çocugunuzun ödüllendirmek. Sadece onlari kötü davranis için önem vererek sizden dikkatini çekmenin en önemli yolu oldugu için onlari, zamanla daha fazla öfke nöbetleri atmak yapacaktir.

Öfke nöbeti gibi sokakta bitiyor gibi bir güvenlik konu hakkinda brining ise, hemen sürede onlari koymak veya onlari tutun ve sakin bir sekilde onlarin eylemleri tehlikeleri tavsiye ederiz.

Onlari çalma süresi onlara “Biz 10 dakika içinde parkta terk ediyor gibi bir sey söyleyerek yakinda sona olacak zaman haber ver. Çocugunuzun oyun zamani bitti söyleyince hiç bir sok yok Bu sekilde.

Bir ebeveyn olarak bu yorucu biri oldugunu biliyorum, ama bir aksilik oldugunda çocugunuzun taleplerine vermek asla, bu onlari nöbetleri ne istediklerini elde etmek için en iyi yol oldugunu düsünmek için en hizli yoludur.

Kullanisli bir not defteri asmak ve tetikler farkli nöbetleri gözlemlemek ne yazmak. Çocugunuzun sona bu davranisi getirmek için bir strateji anlamaya eve zaman sonra notlari üzerinden bakabilirsiniz.

Onlar yoksa bir yere giderken, bu zaman asimi ya da TV gibi gelen topraklama gibi, sakince önce çocugunuzun konusmak ve tarif ayrintili olarak bunlari hareket bekliyoruz nasil ve sonuçlari.

10 sayma çalisin ve çocugunuzun akliniza gelen ilk sey blurting yardim zorunda oldugunu öfke nöbetleri tasima en iyi sekilde düsünüyorum. Lütfen Not defterinden notlarinizi bakarak burada büyük bir yardimci olacaktir.

Öfke tüm çocuklar, çocuklar, insanlarin sahip oldugu bir duygu, ama kontrol etmek için ögrenmek gerektigini çocugunuza ögretin.

Sürekli çocugunuzun öfke nöbetleri neden birkaç sey oldugunu akilda tutmak. Onlar, böyle bir alisveris merkezi olarak stresli bir ortamda yorgun olabilir, ya da sadece aç olabilir.

Çocugunuz bir sinir krizi atma olmadan istediginizi almak için en iyi sekilde ögretmek. Bir örnek olarak, “Eger sömine rafi pullarini dolmasi, ve ben sizin için alacak verecek lütfen bana sor”

Öfke nöbetleri sizin için oldugu gibi çocugunuz için gibi stresli oldugunu da unutmayin. Yapmaniz seçebilirsiniz sey size çocuklarinizla daha sakin bir hayatim var yardimci olmaya yakin bir referans olacak bu yüzden bu liste çiktisini oldugunu.