Phil ve Ted en arabasindan

Phil ve Ted konfor tutarken mesgul ebeveyn için tüm seçenekleri sunan ve strollers kendi hatti ile küçük bir ihtiyaci besleyici adamistir.

Phil ve Ted su anda Puset içinde en sicak markalarindan biridir. Phil & Ted Phil ve Ted Spor ve Phil ve Ted Vibe uzmanlasmistir. Her iki arabasindan kendi sekilde benzersizdir.

Phil ve Ted gezginci nedenlerle bir dizi için bizim favori biridir. Ilk olarak, spor basit bir tiklama ile bir çift arabasi olabilir seviyorum. Phil & Ted Spor Buggy, saglam, güvenilir ve radikal, yerine yan yana Spor aslinda kapi ve dar koridorlar ile uyum böylece önden arkaya dogru olan, tipik bir çift bebek arabasi degil.

Phil & Ted Spor arabasi cömert yeniden tasarlanmis gölgelik ve peek-a-boo pencere yani sira uzun boylu ebeveynler karsilamak için gidon bir circir vardir. Tek dokunusla serbest jantlar saklamak için bu arabasi süper kolay ve ön tekerlek döner ya da pürüzsüz yürüyüs için kilitlemek için ayarlanabilir.

Phil ve Ted özellikleri ile Spor bebegim onlarin macera, kolay park için bir çift arka fren ve bebekler için uykulu ve yalan-düz, teke tek, dik oturup, dört pozisyon kontur koltuguna güvenli tutmak için bir tampon bar.

Phil ve Ted gezginci kat ve kompakt, kumas su geçirmez ve kolay temizlenir kolaydir. Phil & Ted arabasi günlük kullanim için idealdir ve bir all-in-one arabasi istiyorum mesgul ebeveynler için idealdir.

Phil ve Ted Buggy tüm dünyada bu kadar yüksek talep bulunmaktadir. Phil ve Ted gezginci blok gezen çarpici görünüyor ve tasarim sadece parlak. Biz özellikleri ve anne ve baba için kullanilabilir tüm aksesuarlari seviyorum.

Sadece kadar yaptigimiz gibi Phil & Ted arabasi ask için eminiz. Bu tek bir geleneksel arabasi özellikleri ama sik bir simgesi essiz bir görünüme sahiptir. Sen spor arabasi canli renkler ile yanlis gidemez, kirmizi, yesil ve siyah Sport en popüler göz alici renkler. Arabasi itmek süper basit ve kendi sinifinda en hafif biridir.
Ben Phil ve Ted Vibe Buggy hakkinda söylemek istiyorum yaninda. Phil ve Ted de sehir disinda egim olarak bilinen tarafindan Vibe de sadece spor arabasi gibi basit bir tiklama ile bir çift arabasi içine dönüstürebilirsiniz. Phil ve Ted Vibe sik tasarimi ve cömertçe minderli oturma gözler önüne sermektedir.

Bu Phil & Ted arabasi çakil veya Arnavut kaldirimli yollarda çok yumusak hareket eder. Phil & Ted Vibe gölgelik daha günes oturur yere bagli olarak ayarlanabilir bu ekstra genis ve uzun gölgeleme ile spor daha veriyor.

Ne olursa olsun tarzi, Seyahat yerde, Phil ve Ted Spor ve Phil ve Ted Vibe macera daha tatmin edici hale getirmek için emin olabilirsiniz. Bir renk ve stil herkes için ve küçük bir gibi çok bizim gibi bu bebek arabasi tapiyorum gidiyor! Bulunmaktadir.