sasirtici okul öncesi kitap – “zihin gücü serisi”

Bu piyasada birçok okul öncesi kitap bulabilirsiniz ama çocuklar mutlu ve mesgul ediyor ama ayni zamanda motorlu açisindan gelisimini beslemek degil sadece bulmak için, bilissel ve yaratici becerilerini kolay bir is degildir.

Seninle çocuklarin zihinsel hediyeler gelismekte olan daha fazlasini yeni ve yenilikçi okul öncesi kitap bir dizi paylasmak ister ama eglenceli elemanin önemini anladi ve yaratici kendi oyun içine mizah dokuma vardir olacaktir.

“Zihin Gücü Serisi” söz konusu ve bu hayati gelisim büyüme sirasinda çocuklari için, uygun yeterli ve uygun ögrenme materyalleri saglayan degildir endise ediyor ebeveynler tarafindan ilham olmustur.

“Zihin Gücü Serisi” bireysel hediyeler, yaraticilik, düsünme ve ögrenme becerilerini kilidini açmak için çocuklarini beslemek için nasil güçlü bilgi ile bu ebeveynler yardimci ve yol göstermek için yanan bir arzu olusturuldu.

“Zihin Gücü Serisi” “Beyin Gücü Eglence”, “Ingilizce Güç Eglence” ve “Matematik Güç Eglence” baslikli üç okul öncesi kitap vardir.

“Beyin Gücü Fun” 120 eglenceli ve çocuk bagimsiz çözümler kendilerini düsünmek ve bulmak için yetenek ve ne zaman sürecinde kaybolur tren zorlu faaliyetleri ile doludur, anne ile ilgili sorular sorarak etkili bir sekilde ögretmek için nasil yönlendirileceksiniz çok basit ve etkili yöntemleri çözümler için çocuklara yol. Bu faaliyetler bulmaca, labirentine, bilmeceler gelen özel düsünüyorum ve dogal yaraticilik ve merak gelistirmek için çocuklarin yetenek ve becerilerinin büyüme gelistirmek için tasarlanmistir numarasi ve kod-kirma oyunlar arasinda degisir.

“Ingilizce Güç Eglence” çocuklar dil için sevgi yetistirmek için siir, parmak oyunlari, tekerlemeler, bilmeceler, tekerlemeler, fikralar ve hikaye ile 127 faaliyet göstermektedir. Tekerlemeler eglenceli ve kisa ve basit metinleri üzerinden bir çocugun kelime haznesini gelistirmek. Onlar bir nesilden digerine geçer gibi tekerlemeler hayatimiz boyunca bizimle kalmak ve bir müzik kalitesi içeren dil ritim, desen ve çocuklarin dil gelistirmek büyüleyen her ayette tekerlemeler var. Dil mantikli ve düzenli olarak algilanan ve cümleler genellikle kafiye yok ama tekerlemeler çocuklara okuma yazma ögretmek için kullanildiginda, onlari komik ve komik.

“Matematik Güç Eglence” temel matematik kavramlari temel bilgi olusturmak için 121 faaliyet göstermektedir. Piyasada matematik okul öncesi kitaplarin çogu sadece temel aritmetik kavramlari ögretmek ancak bu Matematik Serisi, sert ve zor matematiksel kavramlari yaratici bunlari çocuklarin keyfine varacaksiniz oyun oynamak gizleyerek tarafindan verilmektedir. Bunlar asagidaki kavramlari tanitilacak –
Kendi özelliklerine göre nesneler gibi grubuna • siniflandirma-yetenegi
• seriation – boyut, sekil ve özelligine göre, bir mantiksal dizi nesneleri siralamak yetenegi
• numaralari – miktari, tutari, toplama ve çikarma hakkinda ögrenme
• Bir sorunu çözmek için nasil bize sembollere semboller-ögrenme
• mekansal iliskiler – gelismis mekansal becerileri ile çocuklarin çok, yaratici dramatik, sanatsal bir müzik olan
• Zaman – Bazi çocuklar için bir Herkül bir görev olabilir anlayis zaman
reverzibilite – numaralari degistirilebilir oldugunu anlama yetenegi, daha sonra bu 2 +4 = 6 ve 6-4 = 2 olarak orijinal durumuna geri döndü
• de-merkezleme – bir soruna bir çözüm bulmak için yetenegi
Faaliyetlerin hepsi çocuklar için boyama kitaplari olarak kullanilabilir kadar büyük olan siyah ve beyaz vardir. Çocuklar renk için seviyorum. Boyama çocuklar renkleri kullanmak için ne kararlar, plan tesvik ve iyi renk ile güzel kendi resimleri nasil düsünerek yaraticiliklarini uyarir.

“Zihin Gücü Serisi” Ben tüm faaliyetlerini eglenceli tesvik ve ayni zamanda onlari temel gelisim kavramlari ögretmek olarak sahip her çocugun tavsiye ederim okul öncesi kitaplardan biri. Bu kitaplarin tek engel onlar zaten sürekli kutusu ve onlari farkli sekillerde sorunlari çözmek için egitim disinda düsünmek, hayal germek ne daha fazla faaliyet olusturmak gerektigidir. Eh, belki de takip edecek yakinda olacagini umuyoruz baska bir sürümüne, ile.