bizim gençlik ile ilgili elde

Bugün gençlik kesinlikle otuz yil önce yirmi veya gençlik daha farklidir ve biz tüm yas seviyelerinde yer bu gençlerin almak için yollar bulmak zaman olduguna inaniyorum. Anne-babalar, ögretmenler ve toplum yikici bir sey suç islemek bazi çocuk ile ilgili televizyonda görünür her zaman bir bütün olarak bir sorumlulugu vardir.

Bu bu küçük boga boynuzlari alip ögrendikleri, böylece yer alacak eglenceli çesitli aktiviteler yoluyla içine degerleri dahil etmek bize düsüyor. Bu genç nesil ahlaki degerler, gelenekler, görgü, ve vedik kitaplari çesitli olsa kendi insa saldirganlik serbest yardimci olabilir olumlu kendilerini ifade etme yollarini ögretmek. Eski gelenekleri sarki veya çesitli oyun yoluyla ögretilebilir, ama ana odak çocugun ilgi ve onlarin dikkatini çekmek için olmalidir. Okulda bir sadece Ingilizce, Cebir, ve bu genç beyinlerin biz ögretilen tüm bunlari ögretecek Bilim gibi almak için her bir çocuk için gereklidir sinif, ancak bazi nasil ögretmek unuttum olmalidir.

Bugün gençlik felsefesi ya da yoga hakkinda hiçbir fikrim yok gibi görünüyor, ve kadar onlari böyle Fox Trot veya Cha-Cha gibi danslari bilmek gibi ayni zamanda bunu unutabilirsiniz. Bu genç nesil kurulu bir gelenek veya degerleri yoksa, o zaman ne çocuklari nasil olacak? Onlar kendi kültürlerini, degerlerini, geleneklerini, ve en önemlisi kendilerini gurur oldugunu söylemek gerekiyor. Bu nesil bakmak Genellikle, daha sonra kendi üretimi bakmak ve büyük bir fark sasiriyorum.

Yetiskin mümkünse eglence kullanarak bu genç nesil ile ilgili edebilmek için ögrenmek gerekir. Bu, bu genç nesil çok kolay çok sikildim olma kaynaklanmaktadir. Geçmisin kahramanlari onlara, ama yol boyunca onlarin toplum için yapilan zorluklar ve mücadeleler karsilastiklari ve her gelisme eklemeyi unutmayin. Eger hayatlarini daha iyi bir etki ve ayni zamanda daha iyi bir etkiye sahip olabilir böylece hayatimizda gençlere kendinizi açmak ögrenin.

Yetiskinler onlara kendi tek amaci açiklamak için zaman ayirin yoksa nasil bu genç kusak gelenek, ahlak, hatta tatil uygulamalari ve gümrük anlayacaksiniz. Yetiskinler olarak, biz kendimizi onlari anlamiyorum ya da tamamen onlar tarafindan canli yoksa onlari bu gelenekler, ahlaki degerleri, uygulamalari ve gümrük benimsemeye nasil bekleyebilirsiniz? Bizim çocuklar biz vaaz ne takip etmek istiyorsaniz, o zaman biz de biz de vaaz çizgi yürümek gerekir.

Aileler her yemek için bir araya oturdu gün degisti gibi görünüyor. Ayrica aileler artik böyle basit bir ögleden sonra piknik yapmak olarak birlikte küçük seyler yapmak için bu özel zaman gibi görünüyor. Ebeveynler gelecek yillar için ve kendi çocuklari asagi geçmek mümkün olacak çocuklari motive edecek çocuklarinin kalici anilar ayarlamaniz gerekir. Bunun yerine, çocuklarin televizyon karsisinda oturmak video oyunlari sayisiz saatler oynarken istediginiz tüm oturmak için izin verilir gibi görünüyor. Anne kendi sey yaptigini ve çocugun kendi seyi yapiyor, nasil bir çocuk ebeveynleri ile kalici anilar yapabilirsiniz?