Büyük çocuklar ve gençler ile yatak islatma yönetmek için dogru bebek bezi seçimi

Ben defalarca benim makalelerinde vurguladigimiz bir nokta kaçirma yönetmek için tek beden uyan tüm çözüm yok olmasidir. Bir inkontinans ürün seçiminde dahil birçok farkli faktör vardir. Karar verme sürecinde bir rol oynar önemli faktörler sunlardir: inkontinans türü ve düzeyi, olsun veya olmasin kisinin kullanicinin cilt içerir kullanim kolayligi nasil belirli bir giysi etkileri, tek veya yeniden giysiler kullanmayi tercih kolay ve rahat bu koymak ve (bazi insanlar olmayan ayaktan ve daha iyi bu konuda uygun giysiler gerekir) çikarmak ne kadar, fiyat, ürün ne kadar rahat, sorunlari gün, gece veya sirasinda olusup olusmadigini hem, ve nasil belirli bir ürün kullanici (sirayla ürün ne kadar rahat ve ne kadar etkili onu bireysel ve yatak hem korumayi bir yatak olan) uyuyor. Bu ürünün bireysel ve yatak hem kuru hem de ne kadar rahat bir üründür tutmak ne kadar etkili dikkate iki öncelikli kriter inkontinans ürünleri satin alirken akilda tutulmasi gereken önemli faktörlerdir ragmen.

Ben asagida konusmak ve diger maddelerde belirtildigi gibi, çogu insan görünümü gibi iç çamasiri giysiler kullanin. Bu makale ile farkli bir yaklasim almaya karar verdik. Ben çocuk bezi odaklanmaya karar verdik, özellikle pin-on bez çocuk bezi plastik pantolon ve tek kullanimlik bant sekmesi çocuk bezi ile kapli. Bunun nedeni iki yönlüdür. Bu konuda benim okuma ben çocuk bezi bu stilleri yatak islaticilar, yatak islatma hakkinda yazmak çocuk doktorlari ve diger profesyonellerin kamu da dahil olmak üzere veliler tarafindan kisa günah çikarma verildigini fark ettik. Giysiler bu tür odaklanan ikinci nedeni pek çok insan bu stilleri gibi yatak islatma gibi agir inkontinans için üstün koruma hissediyorum olmasidir. Daha sonra iyi bir örnek bu article.As üzerinde bu tür ürünlerin avantajlari isaret, yatak islak bir genç vardi bir veli agir bir yagisli ve gece basina birkaç pull-up geçti. Baba gerekli ve pin-on için plastik pantolon ile kapli çocuk bezi açik pull-up miktarina para harcamak göze alamazdi. Halkin çogunlugu her zaman çocuk bezi bir olumsuz görüs vardi ve biz bu konuya daha pragmatik bir yaklasim ve yatak ve genç (veya yetiskin) her iki tutma konusunda en etkili koruma türünü kullanmak bu kadar yüksek zaman inaniyorum kurulayin. Bu çocuk bezi (ki pek çok durumda en iyi seçenektir) kullanarak anlamina gelir, daha sonra çocuk bezi kullanilmalidir.

Inkontinans ürünleri satin alirken inkontinans ürünler için farkli terminoloji farkinda olmak önemlidir. Örnegin terimi tek külot büyük çocuk, ergen, gençler ve yetiskinler için tek kullanimlik çocuk bezi bakin. Bu giysiler bebek ayni uyum, tasarim ve tarzi var çocuk bezi-onlar, elastik bacak toplar, bantlar bazi elastik bel bantlari var ve ya bir plastik ya da bez dis kapagi (ayni zamanda olmayan bir dokuma olarak da bilinir). Dis kapagi ile ilgili iki teklif tek külot üreticileri vardir modelleri bir model bir plastik dis kapagi ve diger bir bez dis kapagi sahiptir. Da bazi üreticiler sadece bir plastik dis kapakli modelleri sunuyoruz. Bu inkontinans farkli türleri için kullanilan terimler hatirlamak da önemlidir. Bu ürün tipi satin almak için ne seçiminde size yardimci olur. Yatak islatma durumunda Bu tür inkontinans için klinik terim “islatma” dir. Ben de duydum insanlar gibi yatak islatma bakin var “enürezis.” Eger inkontinans ürünleri satan bir web sitesinde konum ve belirli bir ürün “gece isemesi” veya “enürezis” için uygun oldugunu söylüyor Yani ürünü yatak islatma için uygun oldugunu bileceksiniz.

Yatak islatma ile basa çikmak için tek kullanimlik giysilerin en çok kullanilan türü olan her iki çocuklar için tasarlanmis yatak islatma sorunlari ve Huggies “pull-up” Büyük çocuklu, ergenler ve gençler için tasarlanmistir “Goodnites” dir egitimli lazimlik ve yatak-islaticilar. Pazar yerine bu ürünleri tanitmak için nedeni bakmak ve sadece bir adet büyük çocuk veya genç için daha az damgalayici olmasi gerekiyordu normal iç çamasiri gibi uygun olmasidir. Tasarim ayni tip yani sira yeniden kullanilabilir ürünler kullanilir. Bu ürünlerin bazi insanlar için çalismak oldugu dogru olsa da, çogu insan çocuk bezi gibi yatak islatma gibi agir inkontinans yönetmek için daha iyi bir seçim oldugunu hissetmek gibi. Ancak, çünkü çocuk bezi çevreleyen stigma, en büyük çocuk, ergen ve gençler onlari giymek için isteksizdir. Halkin çogunlugu çocuk bezi sadece bebekler için kullanilmasi gerektigini hissediyorum. “Bu infantil görüntü çok tutar, degilse: Ben su alinti (ki Yeni Bezi Primer Ikinci bölümde, çok iyi bir kaynaktir) özetliyor mükemmel bu konuda mevcut düsünce” Bezi bir Bum Wrap alin “hissediyorum en, tutamayan çocuklar ve yetiskinler disinda çocuk bezi ve kaçaklari, islak yatak ve benzeri ile mücadele. hala yaltaklanmak bir yatak islatma gencin sik sik söyledi hikaye ve çarsaf, battaniye, pijama ile günlük çamasir höyük duymak olabilir , gece boyunca kesintiler yüzünden uyku duygusal stres ve zarar söz. Ama biz önermek olsaydi genç yataga çocuk bezi giydi eger herkes çok daha kolay olabilir degil, cevap bir hayret ve / veya öfkeli bakislari da olacaktir genç çocuk bezi giyiyor çok eski oldugunu korumak. Yine, bu sarsilmaz stigma! ”

Birçok kisi satin pin-on bez çocuk bezi kendi yatak islatma yönetmek ve bu bezi kullanirken bu çocuk bezi karsilamak için su geçirmez pantolon satin almak için gerekli için. Bu asina olmali bir dönem getiriyor. Su geçirmez pantolon yil önce kauçuktan yapilmis olabilir ve bu bezi sonra plastik pantolon, lastik pantolon daha az popüler oldu (ben 50 idi inaniyorum) gelisiyle sonra, bebekleri için ebeveynleri tarafindan kullanilan kapaklari idi. Büyük çocuklar ve yetiskinler için lastik pantolon üretimi bazi sirketler olmasina ragmen daha sonra lastik pantolon bebek pazari için tamamen asamali edildi. Dönem “kauçuk pantolon” su geçirmez pantolon, özellikle vinil pantolon (sirayla daha yaygin terimler temelde birbirinin yerine çok pantolon-vinil plastik türüdür plastik olarak bilinmektedir) için genel bir terim olarak kullanilmaya baslanmistir. Çogu kisi terim “lastik pantolon” kullandiginizda aslinda plastik pantolon anlamina gelir. Su geçirmez levhalar-bazi insanlar su geçirmez levhalar için genel bir terim olarak dönem “lastik levhalar” kullanimi söz ederken bu kullanim su geçirmez pantolon hakkinda konusurken daha yaygin gibi görünüyor olsa da terminolojinin ayni tip, bazi insanlar tarafindan kullanilir.

Gün ve gece boyunca agir inkontinans olan bazi insanlar yeniden kullanilabilir ve tek kullanimlik giysiler her ikisini birden kullanin. Örnegin bir kisi o gece plastik pantolon ile sarilmis çocuk bezi-pin gün ve sirasinda tek kullanimlik çocuk bezi kullanilan söz. Yatak islatma sorunlari olan baska bir kisi o çocuk bezi ve plastik pantolon hava isinir yil ve tek çocuk bezi serin zamanlarda-pin kullanilir söyledi.

Yatak islatma insanlarin bir dizi plastik pantolon ile kapli tek külot ve pin-on çocuk bezi hem yemin ederim. Bu giysiler, özellikle bu tür yatak islatma gibi agir inkontinans için uygundur. Böyle bir durumda sizin için en uygun olani bulmak için farkli ürünler ile deneme iyi bir fikirdir. Su anda pin-on çocuk bezi hakkinda biraz daha konusmak istiyorum. Dezavantaji pin-on çocuk bezi ve plastik pantolon bazi insanlar sicak havalarda giymek rahatsiz oldugunu fark olmasidir. Söyleniyor, herkes ek olarak bazi bez çocuk bezi (özellikle bu gazli bez kumastan yapilmis) sicak havalarda giymek için çok rahat olmasi gerekiyordu, bu sekilde hissediyor. Incontinentsupport.org web sitesinde Yeni Bezi Primer pin-on çocuk bezi ile ilgili bazi gerçek bilgiler var. Yeni Bezi Primer açiklanan maksimum koruma saglamak amaciyla, kat kat ve üzerindeki çocuk bezi pin için belirli bir yolu yoktur. Ben yazimda daha ayrintili olarak çocuk bezi-on pin “ile ilgili Pin-On Büyük Çocuklu, Ergenler ve Yatak-Islatma Sorunlari ile Gençler için Bezi. Bilgileri” hakkinda konusmak Çocuk bezi pin-on ile akilda tutulmasi gereken önemli bir nokta da onlari daha emici hale agir malzemeden yapilmis olma egilimi olmasidir. Tutamayan destek için web adresi www.incontinentsupport.org oldugunu.

Eger gencin yatak islatma yönetmek için çocuk bezi pin-on kullanmaya karar verirseniz bunlari karsilamak için su geçirmez pantolon kullanmaniz gerekir. Su geçirmez pantolon en popüler türü plastik pantolon. Bazi plastik pantolon digerlerinden daha kalindir. Genel olarak kalin plastik pantolon uzun son egilimindedir. Iyi bir üne sahip plastik pantolon Bazi markalar Comco plastik pantolon, Suprima plastik pantolon, ve Gary plastik pantolon. Bu pantolon ve nerede onlari benim makalesine bakin satin almak hakkinda daha fazla bilgi için “Bed-Islatma Sorunlari ile Büyük Çocuklu, Ergenler ve Gençler için Plastik Pantolon Markalari.”

Satin alma çocuk bezi web sitesinde bakmak ve ürünlerin boyut araligi göz atin. Zaman Tek kullanimlik külot ile ilgili olarak Bildigim kadariyla onlar külot uyacak hangi kalça ve bel boyutu size. Gençlik boyutlari için bazen de agirlik araligi vermek ürünleri uyacaktir.

Bez çocuk bezi ile de bebek bezi uyacak bel boyutu hem de çocuk bezi uzunlugu ve genisligi de verir. Melek Hav Bezi sirketten bir müsteri hizmetleri temsilcisi uygun boyutu almak için size arka kemer önünde kemer ve kasik yoluyla bel ölçmek gerektigini söyledi. Buna ek olarak ayni zamanda uyluk ölçümleri bilmeli. Ihtiyaç duyduklari baska bir bilgi varsa yapmak için en basit sey ölçümler ögeyi satin almak için hazir oldugunuzda daha sonra satin planliyorsaniz sirketten gerekli ne ile yakindan tanimak için, isteyin. Bu tek kullanimlik külot, plastik pantolon ve bez çocuk bezi için de geçerlidir.

Çocuk bezi kullanimi ile ilgili büyük bir leke oldugu daha önce tartisildigi gibi. Bu insanlarin çogu sadece bu pull-ups/pull-ons ve yatak islatma ile basa çikmak için “Goodnites” gibi giysiler kullanmak ve hatta diger seçenekleri çalisirken dikkate olmayacak bir utanç. Bazi durumlarda daha iyi koruma sunabilir seçenekleri böylece çocugun daha rahat ve güvenli hissettiren. Ben tek kullanimlik külot daha emici olmasi ve bu çekme gibi giysiler daha iyi koruma saglamak için egilimi hissettim Bedwetting Magaza, Kontinans Baglanti ve Hdis ve inkontinans ürünleri ve konustu olanlar satmak baska yerlerden müsteri hizmetleri temsilcileri ile konustuk Ben konustum bazi insanlar hem özetleri ve pull-up kullanici korumayi esit derecede etkili oldugunu söyledi ragmen-up ve “Goodnites”, sadece kisisel bir tercih meselesi. Söyleniyor, yatak islatma deneyimi kaçirma forumlar giysiler ve insanlarin her iki tip satmak hem müsteri hizmetleri temsilcileri gelen fikir birligi tek külot inkontinans bu özel tip için daha iyi koruma saglamak için egilimi gibi görünüyor. Kendilerine sunulan bilgilerin (degerlendirirken Bildigim kadariyla bu alanda ve insanlarin önyargi için potansiyel olmasina ragmen, müsteri hizmetleri temsilcileri gelen yatak islatma ürünler hakkinda görüsler elde olarak dikkatli bir ölçüde egzersiz gerektigi gibi baska bir islemde oldugu ), yaptim sirketlerin birkaç yil için yaklasik edilmis bu bilgileri toplamak ve yüksek birçok kisi tarafindan kabul edilmektedir. Ayrica ise yaramadi ürünleri tavsiye için bu sirketlerin yararina olmaz. Ben (kuralin istisnalari vardir hayatta her sey oldugu gibi tabii ki) genel olarak, mail order kaçirma faaliyetlerini sürdürdügü insanlarin bütünlügü yüksek düzeyde sahip olma egilimi süpheli ve sorumlu personel bu degerleri asilamak istiyorum ürünleri en iyi türü, müsterinin ihtiyaçlarina göre almak ne hakkinda bilgi vermek için. Baska satis kisi gibi aksi takdirde kisa bir süre sonra bir is müsterilerinin ihtiyaçlarina cevap disari olacak zorunda ve sirketin tüketicinin ihtiyaçlarini karsilamayan ürünleri tavsiye için bir itibar alirsa yakinda disinda olacak is.

Bu noktada tek serit sekmesi külot gibi gibi yatak islatma gibi agir inkontinans için “Goodnites” ve pull-up gibi ürünler daha etkili olma egilimindedir nedenlerinden bazilari hakkinda konusmak istiyorum. Bunun nedenlerinden biri külot daha dolgu olacaksa egiliminde oldugunu. Bir müsteri hizmetleri temsilcisi pek çok külot kanatlari ve yan panellere uzanan bir çok emici polimer ve yüksek kapasiteli dolgu oldugunu söyledi. Baska bir müsteri hizmetleri temsilcisi külot üzerinde tek bant ön ve arka daha fazla dolgu sahip olma egilimi ve çekme-on giysiler bel bölgesinde daha az dolgu sahip olma egilimi oldugunu söyledi. Üçüncü bir müsteri hizmetleri temsilcisi külot gibi pull-up ve “Goodnites” gibi giysiler yok ise dört doldurma oldugunu söyledi. Genel olarak bu tür “Goodnites” gibi ürünler büyük ihtimalle özellikle onlarin yüzüne uyku egilimi bu insanlar daha az etkili bir koruma saglamak demektir tarafta dolgu yok olma egilimi gibi görünüyor. Aslinda bir kaçirma forumunda bir kisi o yatak islatma için pull-up tarzi tek kullanimlik çocuk bezi etkili bulamadik belirtti. O da iki tarafta yeterli koruma yoktu söyledi ve sik sik kaçak yasadi. Ben de rahat bir uyum almak kisa orada daha fazla esneklik bir bant ile kisa böylece onlari daha rahat uygun hale getirmek için kasetleri ayarlamak için yetenegine sahip çünkü söylendi. Bu da sizintilari önlemek yardimci olacaktir. Bu sizin daha iyi uygun olacak sekilde kisa için herhangi bir ayarlama yapmak için ihtiyaç halinde tek külot, refastenable bantlar var olmasinin nedeni bu. Son olarak, bana bir e-posta XP Tip sahibi külot üzerinde tek bant ile ilgili söylemek karsi-up çekmek için su vardi:. “Bant sekmesi külot hemen hemen her zaman pull-up daha emici ve agir inkontinans için bu nedenle daha iyi olarak Bunun nedeni söz konusu iki kat:. ön ve arka alani kullanarak çok elastik olmadigindan 1) + dolgu bulunmaktadir 2) bantlar ürün, yerinde kalacak, böylece daha siki sabit izin verir.. çok agir olsa bile islak. Pullups asagi düsecek. ”

O bazi insanlar zor gibi artrit veya Parkinson hastaligi muzdarip bir kisi olarak bebek bezi Bir kaset üzerine kasetleri tutturmak için bulabilirsiniz söylemek için gitti. Bu gibi bir durumda bu tür pull-up gibi giysiler kullanmak daha iyi olacaktir. Lütfen sidiklisiyim önlemek veya zor bir teyp sekme tarzi tek kisa üzerindeki bantlar tutturmak için onun için ya da onu yapmak herhangi bir bilissel ya da fiziksel yetersizligi yoksa, bu çocuk veya genç asinma olmasi tavsiye edilmektedir söyleniyor tek bant sekme külot yerine pull-up. Bildigim kadariyla o bu söylediklerini bir plastik dis kapakli bir karsi dis kapak gibi bir bezle bir bebek bezi seçimi olarak: “Hava-Plus çocuk bezi (Abena tarafindan yapilan dis kapak gibi bir bezle bir bebek bezi) daha sessiz olma avantajina sahip ve malzeme ile bazi hava akimi saglar. giyim malzemesi ‘kapmak’ gibi kumas ve kokulari ile sizmak için izin verebilirsiniz çünkü Öte yandan, birçok müsteri onlari sevmiyorum. ” Bu bebek bezi belirli bir marka ile oldu da, bu sorunun çocuk bezi diger markalar ile olusabilir. Bir kisi o yatakta dolasti ve o gece etrafinda bir sürü tasindi günden beri bir plastik dis kapak ile tek kullanimlik çocuk bezi tercih zaman dis kapak gibi bezle çocuk bezi yaprak sopa egiliminde bulundu belirtti.

Külot üzerinde tek bant avantajlari geri almak karsi-up çekmek için, tek kullanimlik çocuk bezleri bölümünde Bezi Primer yazari çekme-ons ile ilgili söyle demektedir: “Genel bir gözlem olarak, bu çekme-ons söyleyebilirim gerçekten “sen neyin biliyorum” (yani çocuk bezi) ve kullanilan ve islak almak için gidiyoruz “ah-etek.” sagladigi ayni koruma göze alamaz degil, agir olmaya gidiyoruz, ve elastik bel olmaz Bu yazarin düsüncesinde çok yararli ve islak almak için plani olmayanlar için degerlidir ve öncelikle huzur için ya da “her ihtimale karsi durum” için koruma giyiyor olmasidir ve “onlari ya da rahat tutmak mümkün olabilir. pull-ons kapasitesi tam bebek bezi kisa azdir. “son derece özellikle yatak islatma gibi agir inkontinans için birçok kisi tarafindan kabul edilmektedir tek külot birkaç marka vardir. Bu Molicare Super Plus Gömme Külot, Abriform X-dahil arti Abena, Benzersiz Kisa (Ilk Saglik yapilir ve ayni zamanda Saglik kisa olarak bilinir) tarafindan yapilan külot, Eurobrief Mediprime, Güvenli X-Plus külot, Tranquility All-Through-Gece tek külot, Tenas tarafindan yapilan ve Dry247 külot. Abena Abriform da X-Plus model olarak emici degil ama X-Plus külot içine sigdirmak mümkün olmayabilir bu gençler için ekstra küçük mevcuttur “Süper” kisa adli bir modeli vardir . Ben de tek kisa baska bir marka bahsetmek istiyorum. Bu külot üreten sirket “Saglayici Seçimi Gündüz Arti.” Onlar külot iki model olun. denir bir model Saglayici Seçimi Gündüz Arti Prim Kisa ve diger model Aktif Ultra Plus Kisa. Sadece bu marka hakkinda ögrendim ve ben de bu markayla ilgili benim okuyuculari bilgilendirmek istedim. Onlarin ne kadar etkili oldugunu bilmiyorum Görünüse göre yeni konum. web sitesi söz oldugunu Aktif Ultra bebek bezi uzun asinma kez tasarlanmis ve degistirmeden gece boyunca uyku için bir kisi saglar. Tek sorun onlar bu külot için küçük bir boyutu yapmak kalmamasidir. Onlar bir orta ve bir büyük boy yapmak. orta boy bir daha büyük bir çocuk veya genç sigabilir 32-44 inç bir bel boyutu uyuyor. Öte yandan Gündüz Arti Premium Külot küçük boyutlarda mevcuttur. Gündüz Arti Premium külot küçük 20-31 inç bellerini uyuyor. Konustugum müsteri hizmetleri temsilcisi onlar o insanlar gece kullanim için onlari kullandik söyledi Aktif Ultra külot kadar emici degiliz ragmen söyledi. olan web-“süper emici çekirdek sistem sigortalanir uzun veya gece süre alinti kuruluk. “Sirket www.providerschoicemed.com ve ücretsiz numara olan Aktif Ultra Plus Kisa ama Gündüz Arti Premium Özetleri. olarak bu külot Saglayici Seçimi Gündüz Arti denir yapan sirket söz konusu degil. Onlarin web adresi örnekleri vardir (888) 287-1052 oldugunu. onlar halka dogrudan satis olmasa da serbest örnekleri var ama su anda sadece Active Ultra Plus Kisa. su anda onlar yapmazlar da Active Ultra Plus kisaca örnekleri var küçük boyutlu ben gelecekte bir küçük neden olabilir söylendi.

Tek kullanimlik külot Diger markalar kolayligi anda, Humanicare tarafindan yapilan Haysiyet marka, Katiliyor, Protection Plus Medline tarafindan, Kuru Comfort (“Ultrashields” da dahil olmak üzere tek kullanimlik külot farkli modelleri yapmak) Wings Kendall tarafindan marka, Önce Kalite tarafindan Prevail, Whitestone dahil ve Nightingale.As çok Haysiyet marka onlar “Dignity PM” Ayrica kisa bir sözde “Dignity Arti” yapmak denir kendi külot bir gece sürüm yapmak söz konusu oldugunda. Kendi web sitesinin egitim bölümünde Duraline Tibbi Ürünler Web sitesinde onlar adli bir bölüm var “inkontinans ve uygun ürünlerin yaygin türü.” Gece enürezis (daha önce belirtildigi gibi yatak islatma için klinik bir terimdir) için giydikleri için ürünün en iyi türü ile ilgili sunlari söylüyor: “Bu dürtü, gece isemesi, ya da refleks gibi agir inkontinans, genellikle saran gerektirir kisa, ya tek kullanimlik veya bez, ya da agir bir pantolon ve ped sistemi. ” Bu agir inkontinans uygun olarak Duraline tarafindan belirtildigi ragmen Bildigim kadariyla pantolon ve yastik sistemleri gibi, söz konusu, (ayni zamanda Bezi Primer olarak) inkontinans ürünleri satan diger kaynaklardan bu inkontinans orta isik islemek için tasarlanmis oldugunu göstermektedir ve olan Woodbury Ürünler web sitesinde yatak wetting.In inkontinans kilavuzu için tavsiye degil dört farkli düzeylerde listelenen inkontinans-çok hafif, hafif, orta ve agir. Ayrica en çok bu farkli düzeylerde ile basa çikmak için uygun giysiler türlerini siraladi. Tek serit sekmesi külot agir inkontinans ile ilgili olarak en etkili oldugu belirtilen olanlar vardi (kisinin idrar genis hacimli kaybeder inkontinans.) Web-“Ultra rahat ve gizli, tek külot üstün koruma ve güven sunan alinti. Kolayca baglayin bant sekmeleri ile. ” Yatak islatma agir inkontinans seklidir beri kaçirma ve tek bant sekme külot bu tür için özel olarak tasarlanmis bir ürün agir inkontinans yönetmek için en iyi seçenek gibi görünen kullanmak iyi olurdu.

Su anda plastik dis kapaklari ve dis kapaklari gibi bezle tek bant sekmesi külot ile tek bant sekme külot konusuna geri dönmek istiyorum. Plastik bir dis katman veya bir bez tabaka ile külot üzerinde tek bant satin alma gibi ilgili oldugu kadar, bu kisisel bir tercihtir. Dis kapagi gibi bir bezle çocuk bezi tercih ve bir plastik dis tabaka ile çocuk bezi tercih edenler var insanlar var. Bezi Primer sözü edilen dis kaplama gibi bir bezle çocuk bezi ile ilgili sikayetler bazilari bacak ve clamminess hissi arasinda asinma vardir. Onlar daha rahat hissediyorum, çünkü diger insanlar dis kapak gibi kumas tercih ederim. Çogu üretici dis kapagi gibi bir bez ile çocuk bezi yapmak gibi görünüyor nedeni vardir. Bir, üreticilerin üretmek için daha uygun maliyetli olmasidir. Iki, daha sagduyulu olmasi gerekiyordu çocuk bezi giymek-bazi kullanici etrafinda hareket zaman plastik dis kapak yüksek bir crinkling sesi ile için. Üçüncü olarak, dis kapagi gibi kumas birçok insan için giymek için onlari daha kabul edilebilir hale getirir görünüm gibi çocuk bezi daha fazla iç çamasiri yapmak gerekiyordu. Dördüncüsü, bu çocuk bezi onlar bireyin cilt için saglikli olman gerekiyordu yani daha nefes olmasi gerekiyordu. Son olarak, bu nedenlerle her bu tür çocuk bezi yapmak için karar dahil olabilir. Söyleniyor, çocuk bezi her iki stilleri yapmak ve sadece bir plastik dis kapak ile çocuk bezi yapmak sirket var sirket bulunmaktadir. Ben sahsen eski çocuklar, gençler, gençler ve yetiskinler için en çocuk bezi dis kapak gibi bir bez ile yapilir nedeni bu çocuk bezi plastik bir dis tabaka ile yapilan olanlardan daha iç çamasiri gibi bakmak oldugunu düsünüyorum. Bildigim kadariyla hisirti sesi söz konusu oldugunda bu sorunu asmanin ve kisinin sadece geceleri çocuk bezi giyiyor, bu bir endise olmamali yolu oldugunu anlamak. Ayrica, dis kapagi gibi bir bezle tek çocuk bezi bile bazi markalarin gürültü bir dereceye yapabilirsiniz. Bu ürün ve markalar üzerinde gelismeye isaret edilmelidir zaman için örnek inkontinans toplum yil önce üyeleri ile kötü bir üne sahip olabilir bir marka gelistirmek ve tersi olabilir.

Tek kullanimlik külot ile akilda tutulmasi gereken bir diger nokta bazi insanlar kisa bir emiciligini artirmak için tek gömlekleri satin olmasidir. Tek gömlekleri güçlendirici pedleri ya da “çocuk bezi çifteyici” olarak bilinen ve bu Hdis, Ulusal inkontinans, inkontinans ürünleri konusunda uzmanim diger yerler arasinda Continence Baglanti olarak postayla siparis sirketleri satin alinabilir. Ben bu yazida daha sonra hakkinda konusmak gibi, inkontinans ürünleri satan birçok sirket tek külot örnek paketleri var ve bu sizin dis kapagi veya ile tek serit sekmesi külot gibi bezle külot üzerinde olsun tek bant hakkinda karar vermenize yardimci olacaktir plastik dis kapagi sizin için en uygun.

Olarak “kitap bana daha iyi bir ebeveyn yardimci olacak?” Makale Frank Devlin Ben yatak islatma durumunda uygulanan ve yönetmek için en etkili ürün tercih edilebilir hissettikleri söylemek su vardir: “Aile Projesi paneli ebeveynlik kitap yaklasim yolu, bir kitap bulmak için degil inaniyor “dogru” Onlar söylüyorlar:, sana mantikli çesitli kitaplardan tavsiye bit alin kendi anne-babalar, arkadaslar, ya da akraba size onaylamaz kullanmis olabilirsiniz teknikleri ekleyin ve kendi stratejisi ile gelip “ve” Yapma mektuba ebeveynlik kitap asagidaki üzerinde asili. her kitap sizi mantikli ve genel ebeveynlik tarzi onlari is bit al. tek yöntem sorunlari ya da çocuklarin kisilikleri sayisiz çalisabilirsiniz vaaz kitap süpheci olun . ”

Özellikle son cümle Yatak islatma ve yönetmek için uygun bebek bezi giyen için de geçerlidir. Bu durumda pek çok insan, her iki ebeveyn ve tip uzmanlari tarafindan lanse tek bir yöntem gibi giysilerin kullanilmasidir “Goodnites.” Ben baska bir yerde belirttigimiz gibi ben onlar ancak bu her zaman böyle degil etkili bir sekilde korunmalari için ne ise yatak islatma yönetmek gibi “Goodnites” gibi ürünleri kullanan insanlarin karsi degilim. Ne karsiyim ürünün bireysel ve yatak hem korur ne kadar iyi aksine inkontinans ürünlerinin imajini tüm bu vurgudur.

Her ürün bazi avantajlari ve dezavantajlari vardir. Örnegin yeniden çocuk bezi olan bir çocuk bezi tüm,, kuru için uzun sürüyor ve düzgün temizlenmesi zor oldugu için belirtilmistir. Insanlar hayatta çesitli seyler artilarini ve eksilerini bakmak nasil farkli ve idrar kaçirma ürün seçimi bir istisna degildir. Örnegin bazi insanlar bez çocuk bezi ve plastik pantolon baska bir kisi bu faktör sagladiklari konfor ve güvenlik ile telafi oldugunu hissedebilirsiniz ise ürün kullanmak istemediginiz yeterince büyük bir dezavantaj yikamak zorunda oldugu gerçegini düsünebilirsiniz. Bu yüzden, bir ürünün daha avantajlari ve dezavantajlari bir ölçüde sübjektiftir.

Farkli inkontinans ürünleri hakkinda bilgi edinmek için kullanabileceginiz birçok kaynak vardir. Inkontinans forum ve sohbet odalarinda böyle bir kaynagidir. Bu sekilde bilgi almak için en iyi yolu, foruma bir soruyu ya da oda sohbet etmektir. Herkes türleri ve çocuk bezi markalari gibi yatak islatma gibi bir sorun için kullanmak iyi bir seçimdir ne bir görüs varsa sorabilirsiniz. Bir inkontinans forumunda bir kisi o pin-on çocuk bezi ve plastik pantolon onun yatak islatma yönetiminde gerçek etkili oldugu söyledi. O özellikle yan kaçagi ile ilgili sorunlar vardi ve onlar bu konuda yönetmek çok iyi çalisti söyledi. Örnegin, o, kat kat, ve bu özellikle endise ile ilgili olarak daha etkin yapilmis bir sekilde çocuk bezi pin basardi. Bu kaçirma forumlarda alabilirsiniz bilgi türünü bir örnektir.

Sonra size kisiye önerilen ürünleri bakabilirsiniz bir cevap almak ve sirketlerin bu ürünleri satmak ne oldugunu bulmak. Daha sonra onlari çagirmak ve herhangi bir örnek paketleri varsa sorabilirsiniz. Hdis 9,95 $ için agir inkontinans için tek kullanimlik külot bir numune paketi vardir. Bu bir paket satin almak için deger olabilir. Diger kaynaklar bu inkontinans yönetimi ve Continence için Ulusal Birligi anlamina gelir NAFC ile ilgilenen bir kitap yazma sürecinde olan Continence için Simon Vakfi gibi kuruluslar yer aliyor. NAFC NAFC Kaynak Kilavuzu olarak adlandirilan idrar kaçirma ürünleri için bir rehber vardir. Kilavuzunda yer alan ürünlerden bazilari diger ögeler arasinda yeniden kullanilabilir ürünler, tek kullanimlik ürünler, cilt bakim ürünleridir. Kilavuz telefon ve faks numaralari ve web sitesi bilgileri dahil olmak üzere bu ürünleri satan sirketler için iletisim bilgileri listeler. NAFC web sitesi (Sayfanin en altinda olan) online magaza gidin bu kilavuz hakkinda daha fazla bilgi edinmek için, web sitesinin sol tarafindaki “tüketici kitapçiklar ve kitleri” tiklayin, sonra “egitim tiklayin kitapçik “kaynak rehber”, sonra tiklayin “. Kaynak rehber 16,00 $ oldugunu.

Ne yazik ki birçok kisi kendi özel kosullar göz önüne alindiginda koruma uygun düzeyde sunan bir ürün satin almak yerine daha fazla “gibi yetiskin” oldugunu düsündügümüz bir ürün satin almak için daha fazla egimlidir. Insanlarin bu tuzaga düsmemesi zorunludur. Bu durumda kisi, bu sorunla basa çikmak zorundadir bir herkesten çok, herkesten düsünüyor-onlar için en iyi ürünü satin alacak ne fark yapmak gerekir olmadigini kendilerini anlatmak için vardir Chem. Bir kisi düsünmelisiniz baslica faktörler sunlardir-bu ürün rahat ve diger insanlarin seçimi ya da ne kamu düsünüyor hakkinda ne düsündügünüzü, etkili bir koruma degil saglamaz. Insanlarin büyük bir kismi yatak islatma için çocuk bezi giymek için isteksizdir. Benim makalesine bakin yataga çocuk bezi giymek utandim bir genç motive ve tesvik etmek için nasil stratejiler için “Yollari Ebeveynler Büyük Çocuklu, Ergenler ve Gençler Yatak-Islatma için yatak için Bezi Giyim tesvik edebilir.”

Su anda biraz için sapmak ve yatak islatma yönetmek için çocuk bezi satin engelleyecek ana engel hakkinda konusmak istiyorum. Bu bariyer bu giysiler oldugu stigma. Bu baglamda Ben baslikli diger makalelerinden birinde bazi pasajlar reprise için yararli olacagini düsünüyorum “Eski Yatak-Islaticilar ve Bu Stigma Azaltabilir Yollari Bezi kullanin Etraftaki Stigma nedenleri.” Ilk geçis Bu konu özellikle ilgili olduguna inaniyorum asagidaki teklif var. Bu alinti yetki ve sosyal psikolog Sharon Presley tarafindan uzmanlara ayakta hakkinda yeni çikacak olan bir kitap degil. Bu kitabin amaci, insanlarin hayatlarinin yapmak ve uzmanlar çok fazla güvenmemek kararlarinda daha bagimsiz hale yardimci olmaktir. Burada yatak islaticilar bir anne ve yatak-islaticilar hem kendilerini daha açik fikirli kendi karar sorunu yönetmek için yataga giyim giysiler ne tür yaklasik olarak yardimci olabilir düsünüyorum alinti: “size yardimci olmak için bir diger önemli araç uzmanlar ve yetkililer ile etkili mücadele elestirel düsünme “dedi. Elestirel düsünme,” Brooke Noel Moore ve Richard Parker, ders kitabi Elestirel Düsünme yazarlari, bir iddia hakkinda biz karar, kabul reddetmek veya askiya olup olmadigini dikkatli, bilinçli belirlenmesi oldugunu söylemek ve bunu kabul etmek veya reddetmek hangi ile güven derecesi. ” Durum ne olursa olsun, elestirel düsünme ilkelerini uygulayarak size gerçekleri, sadece iyi bir tavsiye uygunsuz basinç yanlis, manipülasyon, gerçek çözmek yardimci olabilir. Her zaman dogru olmaz. Bazen hata yapacagiz. Ama elestirel düsünme göre kendi kararlarini, yanlis olsaniz bile, psikolojik olarak sizi güçlendirir ve uzman uyutmacadan tespit de yetkililerin baskisi ve keskin dayanikli daha iyi mümkün kilar. ”

Bu kitaptan alinti amaci yatak islaticilar ve yetiskin yatak islaticilar ebeveynleri bu sorun hakkinda daha fazla bagimsiz düsünmek ve kendi seçimi konusunda tip uzmanlari, arkadaslari, aile üyeleri ve yakinlari, veya kamu ya tarafindan baski degil yardimci olmaktir koruma kendi yatak islatma yönetmek için kullanmak. Örnegin, bir yatak islatma genç bir ebeveyn kendilerine su söyleyebiliriz: “en çocuk doktorlari ve diger saglik profesyonelleri benim özel durumda, bu yatak islatan bu 4 veya 5 yasindan büyük bir çocuk için çocuk bezi kullanarak tavsiye etmiyoruz ragmen Çocugumun ve onu daha rahat tutacak yatak kuru hem tutmak en etkili olacagini hissediyorum giysiler vardir. ” Ayni sekilde bir yetiskin sidiklisiyim asagidaki söyleyebiliriz: “çogu uzman, bu yatak islatma için ürünleri gibi iç çamasiri giymek bir yetiskinin benlik saygisi için daha iyi oldugunu hissediyorum olsa da, benim durumumda pin-on çocuk bezi plastik kapli bulmak pantolon (ya da kisi yatak islatma yönetmek en iyi hissediyor giysi türü ne olursa olsun) en etkili koruma sunar, bu yüzden en konfor saglamak için. ”

, Virginia Postrel tarafindan da ben uzman görüsleri çok fazla güvenmek sorunu için geçerlidir hissediyorum orada bazi fikirler vardir: Ben kitabi “Yaraticilik, Kurumsal fazla Büyüyen Çatisma ve Ilerleme Gelecek ve onun Düsmanlari” hissediyorum Bir genç yatak islatma için giymeli koruma ne sekilde seçerek kamu ve akraba ve arkadaslar. Ilgili bir kayda göre, ben kitap umarim insanlar (bu konuda ürünün popülerlik ya da görüntü üzerinde genç ihtiyaçlarina degil, dayali gencin yatak islatma ile basa çikmak için giysiler almanizda yapacak orada bazi fikirler oldugunu hissediyorum Bu pull-up ve “Goodnites” bahar gibi ürünler derhal) akla. Bu kitap yatak islatma konusunda dogrudan ugrasmaz ve hangi ürünleri türleri sorunu yönetmek için kullanilacak olsa da, kitabin felsefesi bu alanda daha hosgörülü tutum sahip tutarlidir. “Bireysel olarak, dynamists seyler gelen yapmak için en iyi yolu hakkinda güçlü görüsler olabilir: Kitaptan Asagidaki pasaj biz yapmak ve yasam felsefesi kararlar açisindan daha esnek ve bagimsiz olmalidir nasil gösteren özellikle etkilidir sirket çalistirmak veya saç kesmek veya müzik yapmak için en iyi yolu çocuk yetistirme. Ama onlar yanlis olabilir fark, ve birinin yarin daha iyi bir fikir ile birlikte gelebilir. için en iyi yolu Onlar harika bir fikir gibi ne görünüyor anlamak teoride pratikte korkunç sonuçlar çikmak. Ve bir kisi baska iyi olmayabilir için bazi durumlarda, en iyi nedir, bunu kabul edebilir. ” Bu benim mükemmel bu alanda daha açik fikirli olmaya ihtiyaci göstermektedir hissediyorum baska bir geçittir.

Su anda senin çocuk veya gençler yatak islatma yönetmek için bir bebek bezi seçme hakkinda gitmek nasil geri dönmek istiyorum. Yapmak önemli sey mevcut ihtiyaçlarini bakmaktir. Odak çok emici ürünler olmalidir böylece yatak-Islatma inkontinans agir bir seklidir. Dikkate Ikinci yönü her iki stilleri kullanmak istediginiz tek veya yeniden giysiler ya da eger kullanmak isteyip degildir. Ben çocuk bezi her iki tip arasinda alternatif bazi insanlar asagida hakkinda konusmak gibi. Son olarak, bütçenizi bakmak gerekir. Bu konularda kabul edilir kez farkli ürünlerin fiyat araligi için bir fikir almak için çesitli sirketler iletisim ve farkli ürünlerin emiciligi bakabilirsiniz. Bazi web siteleri ve mail order sirketler farkli inkontinans ögelerin emiciligini düzeylerini karsilastirmaktir. Baska bir seçenek bir Google aramasi yapmak olacaktir. Sen emicilik seviyeleri ile veya tirnak isaretleri olmadan da farkli Idrar kaçirma ürünleri derecelendirme yazin ve herhangi bir degerli bilgiler elde edebiliyoruz olmadigini görebiliyordu.

Bu alanda insanlarin kafasinda bir soru tek kullanimlik çocuk bezi veya bez çocuk bezi kullanmaliyim edilir? Bu soru onlarin bebekler için kullanmak bezi ne tür karar verirken çogu ebeveyn tarafindan sorulan ve ayni zamanda da tutamayan kisiler tarafindan ele alinmasi gereken bir noktasidir. Ben yazimda bu söz “Hakkinda Bilgiler Pin-On Bed-Islatma Sorunlari ile Büyük Çocuklu, Ergenler ve Gençler için Bezi” ancak mevcut tekrar bu konuda, ben dokunmatik bu makaleyi okuyun olmayabilir olanlariniz için makale. Birçok kisi her yil düzenli depolama koymak tek kullanimlik çocuk bezi miktari önemli çevresel etkileri poz hissediyorum ve bunun sonucunda bez çocuk bezi kullanmayi tercih. Bazi kisiler için onlar tek kullanimlik çocuk bezi kullanarak dogabilecek çevresel etkileri hissediyorum endise bu konuda herhangi bir diger faktörler geçersiz kilar. Tek kullanimlik çocuk bezi karsi bez karar verirken insanlar düsünün ek bir faktör bütçelerini oldugunu. Tek kullanimlik çocuk bezi üzerinde yilda harcanan miktar çok pahali oldugunu hissediyorum insanlar var. Kullanimi bezi tarzi ne iliskin karar verme sürecinde de devreye giriyor Bir üçüncü faktör kolaylik-bazi insanlar sagladiklari-kolaylik bireysel zaman ya da çocuk bezi ve plastik pantolon yikama zaman harcamak istemeyebilirsiniz için tek kullanimlik çocuk bezi kullanin. Öte yandan pin-on çocuk bezi ve tek kullanimlik çocuk bezi kullanimi hem insanlar var.

Gün ve gece idrar kaçirma hem de muzdarip ve gün boyunca da tek kullanimlik çocuk bezi asinma olabilir ve gece boyunca da pin-on çocuk bezi giymek kisiler vardir. Ayrica bir kisi bazi haftanin gece ve pin-diger geceleri çocuk bezi ve plastik pantolon. Üzerine tek kullanimlik çocuk bezi kullanan durumlar vardir Yine de yatak islatma sorunlari olan diger insanlarin giyim pin-on gibi sonbahar ve kis ve bu bahar ve yaz gibi yilin sicak zamanlarinda tek kullanimlik çocuk bezi kullanimi gibi yilin soguk zamanlarinda plastik pantolon kapsaminda çocuk bezi onlar bez bulmak için çok sicak çocuk bezi ve plastik pantolon bu süre içinde giymek. Gördügünüz gibi bu alanda esneklik bir çok sey var. Bazi ebeveynler bebekleri için çocuk bezi her iki stilleri kullanabilirsiniz gibi, yatak islatma sorunlari ve idrar kaçirma diger formlari ile bazi insanlar da çocuk bezi her iki stilleri kullanin. Anne anne ne bebek bezi tür çocuk veya gençler yatak islatma yönetmek de iyi bir fikir elde edebilirsiniz bu sekilde en azindan bir deneme olarak çocuk bezi her iki tür kullanmak için faydali olabilir.

Çocuk bezleri ve her iki tür kullanmanin bir diger avantaji, bu bez çocuk bezi ve plastik pantolon yikanir kez miktari azalir olmasidir. Bez çocuk bezi ve plastik pantolon bir süre sonra yipranan ve teorik olarak bebek bezi her tarzi kullanimi alternatif bu konuda yardimci olacaktir. Örnegin çocuk veya genç haftada 4 gece için tek kullanimlik çocuk bezi asinma ve asinma olabilir pin-on haftada 3 gece (ya da tersi) Eger çocuk bezi her iki stilleri kullanmak isteyebilirsiniz diger nedeni için plastik pantolon kapli çocuk bezi çocuk veya genç yilin sicak zamanlarinda giymek çok rahatsiz bez çocuk bezi ve plastik pantolon bulabilirsiniz olmasidir. Bu durumda ise, o zaman tek çocuk bezi geçmek için tavsiye edilmektedir.

Bazen giyen inkontinans giysiler tartismalarda gündeme bir noktada bazi insanlar kalin inkontinans ürünleri giyiyor rahatsiz bulmak oldugunu yeniden veya tek olsun. Bu herkes ile olmaz ve bu sorunun sikayette olanlarin öncelikle sicak havalarda onlari etkisi gibi görünüyor. Ne yazik ki kalin çocuk bezi gibi yatak islatma gibi agir inkontinans için en emici gibi görünen kisilerdir. Siz ya da tanidiginiz birisi bu sorun var mi varsa rahatsizligi en aza indirmek için atabileceginiz adimlar vardir. Bu sorunu hafifletmek için bir yolu bezi kapali isemek jays birakin ve sadece bir tisört ya da pijama üst uyku etmektir.

Inkontinans ürünlerini kullanirken bu hijyen korumak için çok önemlidir. Ben yazimda bu yapmak önemlidir yüzden hakkinda konusmak “Bed-Islatma ve Uygun Hijyen bakimi.” Bazi insanlar hassas bir cilde sahip ve diapers.Many çocuk hekimleri bebek bakimi konusunda kendi yazilarinda pisik sorunu tartismak ve de pisik almak için büyük çocuk, ergen, gençler ve yetiskinler için mümkün giyen kaynaklanan cilt sorunlarina duyarli olabilir . Inkontinans ürünleri uzun süre maruz kaynaklanabilecek gibi pisik gibi sorunlar karsi cildi korumak için tasarlanmistir inkontinans kullanilabilir cilt bakim ürünleri vardir. Bu spreyler, kremler, losyonlar, pudralar mendil ve diger items.Baby mendil bu amaç için kullanilabilir içerir ve bu hedef ve Walmart gibi CVS ve Rite Aid ve bu dev gibi gida magazalarinda olarak eczaneler gibi magazalar mevcuttur. Ayrica bu yerlerde pisik merhemi ve diger bebek bakim ürünleri tasimak. Medline Plus (Ulusal Tip Kütüphanesi ve Ulusal Saglik Enstitüsü her iki tarafindan desteklenen bir hizmet) ve Saglik Merkezi Sebeke hem cilt bakimi ve inkontinans makaleler var. Medline Plus, web sitesi ve Saglik Merkezi Agi web sitesinde hem de makalenin adi “Cilt Bakimi ve Inkontinans” denir. Seni bulmak ne ek bilgileri görmek için bu ifade ile bir Google arama yapardi. Ayrica önlemek için atilacak adimlar hakkinda bilgi vermek gerekir bir kaçirma forum.In Ayrica üzerinde cilt bakim ürünleri hakkinda soru eczaci, birinci basamak hekimi, ya da ürolog (tek ve bakim altinda iseniz) sorabilirsiniz ya da pisik tedavi. Ben bu alanda yararli ve wocn nurses.Wocn yara, ostomi açilimi ve continence.These hemsire yaralar ile ilgili, inkontinans uzmanlasmak ve ostomi bakimi olacagini hakkinda konusmak istiyorum son bir kaynak var bu yüzden onlar birinci basamak hekimi cilt bakimi ve idrar kaçirma hakkinda daha fazla bilgi edinmek için bir wocn hemsiresine sevk mümkün olabilir incontinence.Your ile ilgili cilt sorunlari ile basa çikmak için iyi bir bilgi kaynagi olacaktir. Cilt bakim ürünleri satmak yerlere geri dönmek için, bu problem.HDIS için cilt bakim ürünleri satan birçok postayla siparis sirketleri, Ulusal Inkontinans ve Continence Baglanti sadece inkontinans için cilt bakim ürünleri satan yerlerden bazilaridir vardir.

Bahsetmek istediginiz Baska bir nokta, eski sidiklisiyim için çocuk bezi satin almaya karar eger onlar çocuk bezi koyarak sorumlu olmasi önemlidir olmasidir. Bu muhtemelen eski bir çocuk yataga çocuk bezi giyen hakkinda hissediyor ana kaygidir. Birçok büyük çocuk ebeveynleri yatmadan önce bebek bezi onlari olacak inaniyorum olabilir. Bu endise baslangiçta ele alinmalidir. Çocuk bezi tipi yatak islatma ve çocuk bezi giyen hakkinda çocuk konustuktan sonra yönetmek için satin almak için ne karar verdikten sonra, anne yatmadan önce onlara kendi güvenlikleri koyarak sorumlu gidiyoruz bildirmeniz gerekir . Çocuk utandim veya bilinçli hissetmez böylece Bu beceri genç yasta ögretilmelidir. Bu 4 yasin üzerindeki bir çocugun kendileri bunu yetenegine sahip olmasi gerektigini bana görünüyor. Çocuk kadar becerikli ise onlar 3 zaman, o da bunu yapmak mümkün olabilir. Ben “Büyük Çocuklu, Yatak-Islatma, ve Öz-Diapering.” Yazimda daha ayrintili olarak bu konuyu

Bu yazida sözü tek külot online magazadan bir dizi mevcuttur. Bu ürünlerin tamami veya çogu tasiyan yerlerden bazilari Home Delivery Tutamayan Malzemeleri açilimi Hdis, inkontinans konusunda uzmanlasmis bir hemsire tarafindan yönetilir Daha Iyi Bir Emici inkontinans Ürün, XP Tibbi, Continence Baglanti anlamina gelir ABAIP ve Milli olan Inkontinans ve incontinence.There konusunda uzmanlasmis bir çocuk hemsiresi uygulayicisi her iki çalisma olan Bedwetting Magaza inkontinans ürünlerini satmak ama bu daha iyi bilinen olanlar bazilari ve iyi bir üne sahip birçok yerlerdir. Bir Google arama yaparsaniz, çok daha fazla ile gelecegiz örnegin size “tek serit sekmesi inkontinans için külot” veya “inkontinans için tek bant sekme külot markalari” (tirnak olan veya olmayan) asagidaki arama terimleri deneyin ve ne kadar gelir bakin.

Daha önce bu makalede ben Hdis 9,95 $ için agir inkontinans için tek kullanimlik külot bir numune paketi oldugunu belirtti. Asagidaki da tek kullanimlik külot Continence baglantisi örnek paketleri var diger sirketlerin bir listesi Tüm plastik bir dis sahip genç ve yetiskin boyutlari, Abena Abriform X-Plus külot (hem de gece Tek külot sayesinde huzur örnek paketleri vardir kapak) ve Abena Abriform X-Plus Hava-Plus külot (ki dis kapak gibi bir bez var), ve benzersiz Saglik kisa bir örnek. XP Tibbi, Abena külot örnek paketleri de dahil olmak üzere, hem de tek kullanimlik külot örnek paketleri vardir külot Katiliyor ve Molicare külot. Güvenli X-Plus tek kullanimlik külot nakliye dahil 6,99 $ için iki tek külot bir örnek paketi var satan firmadir güvenli Kisisel Bakim,. Son olarak, Ulusal Inkontinans 6,95 $ kisa bir numune paketi vardir. Onlarin web adresi www.nationalincontinence.com oldugunu.

Bunlar yatak islatma yönetmek için dogru ürünleri seçmenize yardimci sadece bazi öneriler ve fikirler. Eger ise yaramazsa bir sey satin alirsaniz cesareti alamadim. Bu ayni zamanda inkontinans toplumda diger insanlarla oldu. Hayatta birçok sey oldugu gibi ilgili deneme yanilma bir çok sey var. Sizinle rahat bir ögeyi bulmak için biraz zaman alabilir ve özel durum için en etkili olabilir. Ya da sansli ve hemen-herkes farklidir gibi bir ürün bulabilirsiniz. Sadece görüntü çocuk bezi hakkinda endise etmeyin akilda var tutmak ve yerine daha mutlu ve rahat bir hayat yasamak yapacak ne odaklanmak.