Çocugunuzun ‘faaliyetleri ile dahil edilebilir

Muhtemelen anne dahil olan çocuklarin egitim ve ders disi takipçiligi daha fazla, mutlu, saglikli ve iyi ayarlanmis ve excel oldugu bir sir degil. Onlarin bilissel gelisim artirabilir, onlari, motive eder ebeveyn-çocuk iliskisi güçlendirir ve genel akademik basari üzerinde dogrudan olumlu etkisi vardir. Buna karsilik, ayni zamanda anne-babalar, kendi ebeveynlik üzerinde olumlu bir görünüm elde kendi kendine güven ve benlik saygisi artirmak, ve büyük olasilikla okulda çocuklarinin egitim deneyimi ile daha memnun hissedeceksiniz yardimci olabilir.

Ama nereye yer almak mi? Ev, is ve okul arasinda Günümüzün yogun programlari ile, ortalama aile sunmak için çok az kaliteli zaman oldugunu hissedebilirsiniz. Ancak, farkli seçenekler ve baglilik düzeyleri her ebeveynin durumu uygun kullanilabilir ve bazi dikkatli bir planlama ve özveri ile, bunu kendiniz ve çocuk için olumlu bir deneyim yapabilirsiniz.

Her seyden önce, çocugunuz hakkinda en tutkulu ne oldugunu kesfetmek. Belki para toplamak için okul firinda satis için gönüllü düsündüm, ama çocugunuzun aslinda daha aktif onu yerel Kiz Izciler asker dahil oldugunu. Eger durum buysa, daha sonra diger Girl Scout anne ile birlikte almak ve asker yardimci katki yapabilecegini görmek. Belki bir sonraki yaz gezi yararlanmak için bir firinda satis organize.

Bu masaya getirmek ne beceri, yeteneklerini ve becerilerini dikkate almak da önemlidir. Belki çocugunuzun okul bir bagis organize yardimina ihtiyaci olan, ancak okul oyun için kostüm yapiminda yardimci olsaydi dikis ve tasarimi yeteneklerinizi daha iyi okul hizmet olabilir. Unutmayin, bu ikiniz için de olumlu bir deneyim olmak istiyorum, ve size dahil olmak seçtiniz ne memnun degiliz çocugunuzun duyu varsa, o zaman muhtemelen de mutlu olmayacak.

Ama alt satirinda yer almak ve ilgili kalmak oldugunu. Katilan ebeveynlerin çocuklar, yaramazlik girmek duygusal sorunlari daha az olasidir, veya okulda sorunlari var. Sen ile baglanti ve çocugunuz bagli kalarak yarar. Bu ikisi için bir kazan-kazan durumu.