DEHB ilaç ve yan etkileri daha yakindan bakarak

Artik yaygin Avustralya ve Amerika’da reçete popüler DEHB ilaç STRATTERA karisik basin olmustur. STRATTERA gelen iki en ciddi yan etkileri olasi karaciger hasari ve ayni zamanda bazi nörolojik sorunlar ile baglanir. Ironik, biz bir ruhsal bozukluk tedavisi için kullanilan bir ilacin nörolojik yan etkileri bahsediyoruz, degil!

Bu doktorlar ve farmakologlar STRATTERA nasil çalistigini tam olarak emin olmadigini (ve biraz rahatsiz edici) garip! Ancak sunu biliyoruz ki bu bizim dürtüsellik kontrol ve konsantrasyonu artirir kararlari nasil da bizim ruh sadece belirler beyinde dopamin düzeylerini artirmak ama olabilir.

STRATTERA bir psikostimülan degildir ve bu nedenle Sinif II madde olarak siniflandirilir olmadigini diger DEHB ilaçlar üzerinde bazi avantajlari vardir. Orada Ritalin daha az yan etkileri gibi görünüyor ama benim görüsüme göre onlar ciddi ve herhangi bir üst bu ilaç ya da alternatif için tercih karar vermeden önce bu yakindan bakmak gerekir. Bu noktada, ben bir DEHB homeopatik tedavi çocugunuzun sagligi üzerinde olumsuz etkileri olacagi belirtilmelidir. O daha sakin ve mutlu olacak ve hiçbir risk kesinlikle yoktur. Bu STRATTERA yan etkileri Rus ruleti tezat oldugunu.

Gida ve Ilaç Dairesi (FDA) bir kez daha adim ve STRATTERA ilaç kutulari koymak için bir uyari vermek zorunda kaldi. Bu uyari STRATTERA gelen yan etkilerinden biri bu ilaç aliyor çocuklarda intihar düsünceleri tetikleyebilir oldugunu oldukça açik bir sekilde ifade etmektedir.

Ben STRATTERA koymak olmustu yedi yasinda bir çocuk hakkinda son zamanlarda bir blog girisi okuyun. O sanrisal düsünceleri saplanti oldu ve onun okul havaya uçuruldu olacak olduguna ikna oldu. O okula gitmek için reddetti o kadar korkmus oldu. Onun sistemi disinda ilaç almak için de birkaç hafta sürdü. STRATTERA Diger yan etkiler istah, uyku ve mide bulantisi kaybidir.

STRATTERA yan etkileri hakkinda birçok soru isaretleri vardir. Gerilmeler ve DEHB stres altinda çok evlilik koyabilirsiniz bir çocuk yardim zorunda gerginlik aile oyunu tüm oyuncular yorgun ve sinirli olsun çünkü. Empati ince hava ve hakaret ve tahris ele içine erir andir. Neden sadece çocugunuzun yardimci olmaz ayni zamanda evlilik kurtarabilecek bir tedavi hakkinda bilgi degil. Çocugunuzun mutlu ve sakin olmak ve onun bozuklugu olan ama sevdiklerinize kaybetme büyük bir fiyat ödemeden basa çikmak için ögrenmek istiyorum. Bu DEHB alternatif tedavi hakkinda daha fazla bilgi edinin ve sadece aslinda çözer daha fazla sorunlara neden olabilir STRATTERA gelen yan etkileri unutun.