genç yardim – ebeveynler için stratejiler

Aile kararlarina gençler katilimi bagimsizlik asilamak ve ayni zamanda aile hayatinin daha demokratik hale getirmek için harika bir yoldur. Böyle aile toplantilari olan genç yardim almak için harika bir yol olabilir. Seyler söyledi degilseniz, o zaman kizginlik ve belki gerginlik kurar. Genç sürüs ve araç kullanimi arti bir ödev sözlesme için sözlesme hazirlanmasi süreci olmak ve farkli bir açidan görmeye gençler için büyük bir yol vardir. Sen sokaga çikma yasagi bagli kalarak için senin yarim saat ya da her neyse bir uzantisi ekleyerek, verilebilir emin olabilirsiniz.

Ilgili gida ve besin takviyeleri gibi, hiperaktivite çigirindan çikiyor ve genel olarak çocuklar sakin tutmak önlemek için biraz yardimci olabilir diyet degisiklikleri vardir. Genç yardim ararken diyet genellikle gözardi edilir. Simdi genç siddet ve suç bir çok katki ve ileri derecede islenmis gidalar ile baglantili oldugunu biliyor. Isveç’te Göteborg Üniversitesi’nde, at, çocuklar balik yagi takviyeleri bir günlük doz vererek bir deney DEHB ortaya ve hiperaktif belirtileri sadece alti ay sonra yaklasik% 50 oraninda kesildi. Görünüse göre balik yagi yag asitleri konsantrasyonu ve de odaklanma yetenegi ile yardimci olabilir. Ben onlarin çocuklari bir süre için bu takviyeleri zaman öfke nöbetleri sayisinda bir azalma görmek bazi ebeveynler biliyorum.

Çocugunuza eve sarhos geldiginde ya da sadece sokaga çikma yasagi yok sayar ve yerinde diger stratejileri olmasi gerekir azarladi zaman size yemin zaman oldugunu. Bu özel durumlar, ancak sonuçlari ve ödüller artik üzerinde degil nerede bir davranis degistirme seyir izleyecegi zaman biz burada agir seyler içine çünkü. Eger uygulanabilir ve makul oldugunu biliyorum kurallari hakkinda gerçekçi olmak zorunda yerdir. Bir davranis degistirme seyir izleyen, size hiç ihtiyaciniz olacak tüm genç yardimci olacaktir.

Ne zaman ve bazen bir nagging ebeveyn yapilan tüm ilerleme berbat gibi ebeveynlik bir arka koltuk almalisiniz neden de kesfedeceksiniz. Onlarin davranis terapisi için gitmeye karar verdi zaman yepyeni bir hayat kesfedilen bazi ebeveynler biliyorum. Onlar gençler ile zor durumlarla basa çikmak mümkün ve genç yardim bu tür olmadan, kendi aile hayati çökerdi hissettim.