hangi yol i iyi bir çocuk yetistirmek almak gerekiyor

Çocugunuzun gelecegi maçin hayal uygun degil degil, onun sadece seyler gerçek hayatta farkli olur. Ebeveynlik süreci boyunca tüm kendinizi düsünme bulmak ve hatta çocugunuzla birlikte geçireceginiz harika zamanlar gibi seyleri hayal, ama simdilik sadece tutun o bir tane koyun gerekecek.

Yeni bir ebeveyn olmanin süreci.
Anne ve baba olmak bir yasam boyu bir deneyimdir.

burada ebeveynlik becerikli olmak için bilmeniz gereken süreçlerdir.
Kendi çocugunuzun bilmek >> – hepimiz dogasi geregi farkli, ve biz hepimiz kendimizi olmak tanimlayan benzersiz bir karakter yönü var. Çogu çocuklarin ayak izlerini takip etmek ebeveynlerinin eylem ve hatta tavirlari ve arzulari kopyalamak, ama ebeveynleri ve çogu zaman onlari meydan okuyan gibi olmak istemiyor edenler de var oldugunu kanitlanmis bir gerçektir. Ne (ebeveyn olarak) karsi isyancilara kullanilmis oldugunu çocuklar sizinle uygulamak iyi ebeveynlik becerileri gerekir olanlar, onlar kesinlikle üzgün ve de zaman zaman cesareti hissedeceksiniz.

ebeveynlik hiç bitmeyen bir istir.
Iyi bir yetiskin olmak bir çocuk yetistirmek için kesinlikle bir taahhüt (yani yasam boyu) alir. Çocuklarinizin tüm büyüdü sonra bile, hala tavsiye için size gelecektir. Ebeveynlik ince bir çizgi yapmaniz tam olarak ne zaman oldugunu, ancak genis pürüzsüz ve düz bir sey degildir bir zaman yoktur. Bu dünyada sunabilecegi herhangi bir para bir çocugun kahkaha, öper ve anlamli sarilarak satin alamazsiniz. Veli olarak, biz sadece arkaniza yaslanin ve bizim çocuk aksakligi ile ilgili ya da eldeki durum hakkinda hiçbir sey yapmayacagiz biz hiçbir sey yapmadan bile, ne tür dersler onlara ögretiyoruz? Çocuk yeni dogan bebek asamasinda hayatta olmaz, anne düzgün çocuklara ögretmek olmasaydi birlikte tam yetistirilen yetiskin olsun.

Çocuklarinizin özgüven ögretmek
Hala istedikleri çocugunuzun seyler vererek keyifli olduguna inanabilirler. Bir çocugun bagimsizligini onlara istedikleri ve kendi gerçek mutlulugu yapmak yetkisi ne kazanmak için nasil ögrenmek için bir önemli bir parçasidir. ) Onlara düskün çocukluk anilari ya da bir sekilde bu maddi seyler her, size bilinçsizce çocugunuzun gelisimi engellemesini çocuklariniz vererek kendi duygusal yaralarini sarmak olur. Sorumluluk almaya ögrenme üzerine, çocugunuzun kendi kendine yeterli olacaktir.

Çocugunuzun daha fazla uyum olsun.
Çocugunuzun o / o çocuktan isbirligi kazanmaya çalisirken o / o durumun bazi kontrole sahip oldugunu hissediyor karsi daha az olasidir. Bir görev size çocuktan isbirligi ile ödüllendirilir oldugunu ispat edecektir basarili sonra / s verilecektir ne ödül odaklanarak aksine çocugunuzla birlikte beyin firtinasi. Çocugunuzun meydan okuyan davranisi çözmek için, muhalif çocuk ile bir güç mücadelesi içinde yem almamalidir.

Ortak çocuk ve ebeveyn problemleri.
Ebeveynler “Simdi yolu farkli” diyerek veya ve çocuklarin yani ayni noktada yapmak gibi görünüyor “yil önce oldu anne” diyerek düzeltti ve daha önce birçok kez azarladi edilmistir. , Simdi bir ebeveyn olmak essiz oldugunu vardir söyleyebiliriz. Hepimiz hepimiz tüm diger ünlü çocuklar gibi olmak istedim bu asamada geçti. Baskalari için kolay olabilir iken ebeveynlik, bazilari için zor olabilir.

kaliteli aile zamanla anilar yapmak.

Asagidaki ipuçlari aile zaman stressiz olmasini saglamak ve bir ömür boyu için aile anilari son yapmak saglayacaktir:
>> Hos bir aksam yemegi görüsmeler yapiyor bunu en etkili biri ve aile baglari / baglari olusturmak için en basit yoldur ve bu gerçekten anilari bir ömür boyu için son olacagini unutmayin. Çok ilham verici ve iyimser konusmalar yani sira yemek vakti keyifli bir sohbet korumak emin olun. Dinnertime konusmalar hos degilseniz, aile üyeleri hatta bu kez hatirliyorum bir aile olarak birlikte geçirilen ve sirayla aile yemekleri bu kolayca ailenize istemezse onlar katilmak istemediginiz sadece bir etkinlik olacak olmayacak hos olmayan konusma nedeniyle aile yemegi katilmak, kalite aile zaman kesinlikle ters oldugunu.
Eger aile konusmalari odaklanmak böylece >> Ebeveynler aksam yemegi süresince televizyon kapatmak gerekir. Aksam yemegi sirasinda, herkes (acil durumlar hariç) cep telefonuyla konusurken veya elektronik oyun oynarken olmamalidir.

______________________________________________________
Dürüst ebeveynlik
basit ebeveynlik teknikleri o uysal zor çocuklar. ücretsiz deneme.