sorunlu gençler ile basa çikma

Evinizin her sabah bir savas gibi görünüyor mu? Çocugunuza Eger uykusuz geceler veriyor? Ebeveyn sorunlu gençler ödeme olmadan fazla mesai yapiyor gibidir. Ebeveynler genellikle yerine gençler ev kural, ancak günümüzde sahne tam tersi olabilir. Genellikle anne çok zor onlarin gençler mücadele bulmak ve bazen bu zorluk anti-sosyal bir çocuk döner ve onlarin okul etkileyebilir. Ebeveynler ikili bir rol, bir anlayis arkadasim bir rolü hem de akil hocasi oynamak zorunda.

Gençler genel olarak motivasyon eksikligi ve en ufak bir konu üzerinde depresyona alabilirsiniz, ama genellikle ebeveynleri ile açmak istemezler. Bu durumda bunlar danisma alinmalidir. Kontrolü genç disi bir onun için dogal ya da onu rahatsiz olsun gibi konusmaya pestered olmamalidir. Onlari danismanlik yerine çok sert olmak, onlarla sabirli olmalidir. Gençler genellikle isyan için seviyorum, bu yüzden dikkatli bir sekilde islemesi gerekir.

Ebeveynler mükemmeliyetçi degildir ve bazen eksikligi ebeveynlik becerileri yapmak, dolayisiyla hiç onlari tetikler olarak öfke kullanarak gençler disipline etmeye çalismayin. Onlarla Sabirli olun ve bir arkadasi deneyin ve olabilir. Biz veliler olarak evde bazi kurallar ve degerleri ayarlamak ve ayni zamanda gençler ögrenmek ve çok takip böylece takip etmelidir.
Nedenini anlamaya çalisin sonra davranislarini inceleyin ve. Gençler sik ??sik yetki test etmek, bu yüzden onlarla düsünceli olmak ve onlara kendilerini ifade edebilmeleri için, ama sinirlari oldugunu örnek ve açiklama ile açikça.

Çocugunuza okulda sorunlarla karsi karsiya ve siniflarda düsme veya ihraç alma esiginde ise, o zaman tabii ki ilk sey bunun nedenini bulmak ve sorunu ele almak önlemleri belirlemek olacaktir. Bu tür yatili okul, çizme kamplari veya sorunlu genç programlari gibi sert önlemler düsünürsek, bu sert önlemler kabul etmeden önce de durumu anlamaya çalis. Çocugunuz hatali olabilir ya da zorbalik kurbani olabilir ama bu konuda konusmak mümkün hissedebilirsiniz.

Genç depresyon ciddi sorunlari yol açan önlemek için hizli bir sekilde tedavi edilmesi gerekir. Bu tedavi erken katilimi ile daha basarili oldugu için anne erken belirtileri tanimak esastir. Gençler tarafindan gösterilen tipik depresyon belirtileri düsük enerji düzeyleri, sinirli doga, intihar egilimleri, kararsiz doga, sosyal etkinliklere düsüs veya akran grubu ani degisiklik vardir. Ayrica madde bagimliligi herhangi bir isaret için göz-out olmalidir. Eger endiseleriniz varsa aile hekimi konusun.

Makale sadece bilgi içindir ve yazar alinan herhangi bir eylem için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Tüm saglik sorunlari doktorunuza tartisilmalidir.