stres kiricilar ya da dirdir

Ebeveynlik stresli! Bunu herkes biliyor. Ancak, bize çok fazla kaçinilmaz olarak stres kabul ve hatta aile yasami daha uyumlu hale getirmenin yollarini görünmüyor.

Agri dayanilmaz aldiginda her saglikli kisi yardim arar. Ama ne o gün, nagging, I-her zaman-düsünce-benim-aile-hayat-sözde-iyi-daha-bu hayal kirikligi. Birkaç basit degisiklik çok tatmin edici sonuçlar getirebilir zaman ebeveynlik sürecinde bir noktada hemen hemen tüm veliler bu kategorideki millet, genellikle sadece kabul bir tutum uyum.

En sik “Sizin teen Sen dinle to Get 5 Yollari” ya da “Bobby Geri Görüsmelerde zaman yapmak için 3 Things” gibi basit, adim adim çesitli, degil yardim ebeveynlik stres kiricilar. Emin olmak için, çözümleri bu tür genellikle stresli anneler ve babalar için rahat bir önlem saglar, ama temel sorunlari anlamadan, çözümleri bu tür çogu zaman düpedüz düzeltmeleri daha fazla yara bandi-yamalar vardir. Çok geçmeden, kendinizi nagging ya da sadece eskisi kadar sinirli olma bulabilirsiniz.

Ben 25 yildir ebeveynlik oldum ve ben tekrar tekrar ayni ebeveynlik sorunlari darbeleme tutmak istemedigini erken ögrendim. Aslinda, ben tekrar tekrar ayni zorluklari görüyordum, bu bir degisiklik yapmak benim isim olduguna karar verdi. Sonuçta, ben iliskide yetiskinim. Çocuklarim, iyi, sadece çocuklar. Onlar cevaplari ile gelip ME ariyoruz. Etrafinda degil baska bir yol.

Benim ebeveynlik deneyim etini ve daha fazlasi için isteyen, sadece hayal kirikligi ile dolu olmak istemiyordu. Ben çocuklarimla birlikte saglikli uzun vadeli iliskiler gelistirmek için bir yol istedi. En iyi dostum olarak … ama olabilir en iyi ebeveyn olmak degil.

Benim çocuklar yaptilar sekillerde davrandigini NEDEN sormaya basladi sonra sadece … Ben yaptim sekilde tepki NEDEN … Ben (bu kolay çünkü) nag gecikmedi ve dinlemek için yavas (zaman alir) bu NEDEN ben kisa süreli agri kaçinma lehine uzun vadeli ebeveynlik basari ödün oldu belli oldu. Hangi her zaman daha nagging ve hayal kirikligi geri açti. Daha fazla ebeveynlik stres.

Ben en çok anne uzun vadeli ebeveynlik güven kisa vadeli düsünme bu siçrama yapmak için üzerinde durulmasi gereken bu nitelikleri sadece bir avuç gerçekten var oldugunu kesfettiler. Sonuç odakli ebeveynlik stres kiricilar bu niteliklere odaklanin.

Gibi … Fikirler

* Kisisel sorumluluk hakkinda bilgi edinmek için her gün eziyet kullanarak.
* Kolayca yerine ekip çalismasi duygusunu gelistirmek için Çocugumun çalismak için nag olabilir bu durumu kullanarak.
* Saygi kazanç ve firsat hayatta nezaket pratik bize her gün verir.
* Hayal kirikligi için esneklik yerine.

Bu her anne-baba için kullanilabilir araçlardir. Ve anne onlari uygulama olarak biz, bizim çocuklar otomatik olarak sihir gibi, onlara çizilir zaman.

Aslinda çok güzel bir sistem. Bu ebeveynlik (degil neredeyse kadar olsa da) hala stresli oldugu anlamina gelir. Ama simdi o da ödüllendiren.

Bu bir ebeveyn olarak yararli geliyorsa, ücretsiz olarak daha fazla ebeveynlik stres kiricilar alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bu makalenin sonundaki kaynak kutusuna bakin.

Bunun yerine mevcut tüm ebeveynlik tavsiye bugün bogulmus alma, size kanitlanmis araçlari bir avuç çalismaya baslamis ve ev stres düzeyleri inmesi izleyebilirsiniz. Tutarlilik ile gerçekten çalisir.

Ve sarilarak da çok yardimci.