baba kutluyor – rollerini beslemek yardimci olmak için mükemmel ürünler bulmak

Futbol oyunlari, bale dersleri, tarih, is toplantilari, ev yemekleri, carpools ve dogum günü partileri oynamak. Bugünün kadin genellikle o eve bir maas getirmek bir ev çalistirmak ve mükemmel bir anne olmasi gerekir hissediyor. Biz süper anneler denir sasmamak – söz degil, stresli overworked, yorgun ve bunalmis.

Neyse ki, bu tek basina degildir. Bugün% u2019s baba her zamankinden daha fazla yer ve o kesinlikle sorumluluklari onun parçasi omuz edilir. Anne mali yükü hafifletmek için yardimci olur o kadar çok kadin ev disinda ise geri gidiyor ve ev tabanli isletmelere baslayan, babalar gerçekten hizlandirmaya ve aile rolleri paylasmak için bir firsat daha oldu. Bir evin bakimi ve bazi kisisel zaman çalisirken bütün gün çocuklarla olmak bile zor kadin korkutur çünkü Ve bu stay-at-home anneler için de farkli degil, bu nedenle yardim hala tarafindan, belki de daha çok gerekli ve bir Bu durumda baba.

Iyi babalar ebeveynlik müthis sorumlulugu katkida bulunmayi bu gün ne durumda olmasina ragmen, bazen hala evde rollerini kayip hissediyorum. Iste onlar gelisirler. Onlar ne nasil, ne bilmek ve onlarin is için maddi tazminat alirsiniz. Evde ancak, beyzbol uygulamalari ve musluk siniflari ne zaman, çocuklar yemek ne zaman hatirlatti gerekebilir, ve ne yeni disiplin stratejileri anne uygulamistir. Bu, garip zorlu ve zaman zaman sinir bozucu hissedebilirsiniz.

Bu ikilem anlar ve yaratici çözümler ailelere saglamak için çaba bir toplumda yasiyoruz çok sükür. Tümünü yakalama zaman hatirlatmalar ve kendini kundaklama battaniye akilda babalar ile olusturulan çanta beslenmesini, o ebeveynlik bir kenar ihtiyaci hissediyor her baba için orada bir sey var.

garip ayari

Yeni dogan asamada anne çocugunun yasam içinde onu ile yaklasik on ay geçirdi ve sevinç paket dogdugunda o hemen hemen konfor ve beslenme tek saglayicisidir çünkü babalar için özellikle zor bir zamandir. Bu nasil o bebek ve ne katkida yapabileceginiz bag olabilir merak baba birakir. Tek yönlü babalar yeni dogan ile bag basarili olmustur paylasimi beslenme geçer var. Ve babalar anne çocugunu meme karisiklik deneyimi veya gelen gazli olmak degil bilerek kolay dinlenmek için izin verirken onlarin bebek besleme sevincini paylasmak için izin bir annenin meme seklinde bir sise gibi orada ürünleri, vardir sise.

Babalar yeni dogan bag olabilir baska bir yolu konfor geçer. Bu genellikle baba için ögrenilen bir sanat ise anneler, yatistirmaya yetenegi ile önceden programlanmis gibi görünüyor çünkü bu bazen onlar için korkutucu olan. Konfor bebek yardimci ve bu besik eklemek ve sesler yatistirici yapmak kolay kundaklama battaniye ve doldurulmus hayvanlar gibi tatli uyku, bunlari azaltabilir birkaç ürün var.

cesur baba

Bebeginiz biraz büyük almaya basliyor gibi, baba bir mola vermek için bir çaba, belki de ona yalniz bir gezi gitmek kadar cesur hissedebilirsiniz. Bu onun için bir güven olusturucu ve sizin için bir akli tasarrufu oldugunu. Ve sadece bir yeniden denemeden onu vazgeçirmek için girisimi basarisiz oldu alabilir, bu yüzden% u2019s onun gezisi ve sizin için gelecekteki tatili basari saglamak için tüm dogru ürünleri yüklü emin olun. O ihtiyaç emin olan bir sey tüm çocuk bezi, mendil, sise ve o muhtemelen ihtiyaciniz binkies ile donatilmis bir bebek bezi çantasi, ama gerçekten o kalça saten Çin baski omuz çantasi / sirt çantasi kullanmak tasima görülebilir istiyor sizce? Eger öyleyse, tekrar düsünün. Babalar sirketlerin baba onayli renklerin çesitli gelir ve hareket halindeyken bebeklerin sonra kovalamak için ellerini serbest tutmak baba bebek bezi çanta yapmaya basladi neden olan, basit ve pratik.

Paylasilan deneyimler

Siz ve esiniz hiç süphesiz çocuk bezi degistirme görevi paylasilan var, bu yüzden lazimlik egitimi dünyasina girdiginizde neden yapmaya devam degil mi? Bu sekilde bir ekibiz ve çocugunuzun her iki ortalama is bilir. Ayrica bunu yapmak için zaman, kocaniz onu izler ya da onu da çocugun uzak bir ise yetismek ya da olmasi gerekiyorsa, o ne yapacagini bilecek saglar ve nasil lazimlik egitimi konusunda çocugunuzla birlikte yapmak. Onlarin çocuklari ile her seyi eglenceli hale getirmek için seven babalar ruhu, bu tür PottieStickers gibi eglenceli cihazlariyla onu donatmak. Onlar çok daha kolay bu süreçte baba% u2019s tutulum yapma, tasinabilir tutarli ve mutlu eder. Eger kolayca kullandiginiz tüm tuvalet egitimi araç ve gereçleri bulmak mümkün olmayan hayal kirikligi azaltmak istiyorsaniz, Boon gelen gibi organize bir lazimlik koltuk ile çocugunuzun saglar. Bu dahi küçük koltuklar, tüm lazimlik egitimi malzemeleri organize bir esinti temizlik yapmak ve çogu sizin ve kocasi lazimlik gittikten sonra el yikama gerekli aliskanligi uygulamak için hatirliyorum böylece diski adima dönüstürmek. Eger kocaniz Bu bazen zorlu yolculukta sizinle ortak istiyorsaniz, dogru ekipman ile hazirlanan ve eglenceli ve keyifli bir hale getirmek olabilir.

babalar sadece eglenmek isterler

Baba evin etrafinda ve çocuklar ile yardimci olmak için bir çok yapar, ama sadece sorumlu olmak ve çocuklariniz için en iyi u2019s ne% yaparak daha ebeveynlik daha var. Bu eglenceli olmak zorunda! Oynamak onlar büyüdükçe kendi çocuklari ile bag baba için mükemmel bir yoldur söz degil, tüm küçük olanlarin ögrenme ve gelisim için çok önemlidir, çünkü göz ardi edilemez bir unsurdur. Elbise kadar sadece küçük kiz yaptigi bir sey olarak düsünülebilir için kullanilir. Ama içinde küçük prensesler için onlarin ilk ve klasik Tutus ile kisisellestirilebilir erkekler için bu pelerin gibi rol oynamak için hem kizlar hem erkekler için serin yapmak ve sirayla, baba ile birlikte oynamak orada bazi büyük ürünler, vardir Evinizin. Oyunculari bu tür hayali süper kahraman olmak için erkek ilham kaynagi olacak ve kesinlikle koca küçük bir çocuk ortaya çikarmak olacaktir. Daha sonra sikinti içinde genç kiz kurtarmak için hazir, baba zirh parlayan onu sövalye bir uzak krallik için küçük prenses alacak klasik tutu vardir. Ve baba prensesi kurtarmak için küçük süper kahraman ya da cinayetin ejderha ile havada uçmak gibi davranarak olup olmadigini, onlarin maceralarini için mükemmel bir ortam bir ev yapimi çadir ya da Lucy ve Michael bir altindadir. Bu hepsi gelecek yillarda düskün olacak anilari, çünkü böylece o mahmuz-of-the-an elbise-up oturumlari için ise kamera tutun.

Babalar onlarin aileleri saglamak nasil kutlanacak hak, anne rahatlatmak için eve gelip, ve mümkün oldugunca sik çocuklari ile yasam boyu anilar olusturmak. Bunlar mükemmel degil ama çok degerli. Anneler olarak, üst düzey mezun yeni dogan, baba olarak rollerini onlari daha rahat hissetmenize yardimci olmak için tüm dogru araçlari ile çocuklarin babalari donatmak için yetenegi var. Tek gereken biraz yaraticilik, sagduyu ve bakim. Yani, olan ebeveynlik hangi asamasinda olursa olsun, kocanin daha tüm seviyelerde yer almak için ne alacak düsünün ve sonra onu oraya yardimci proaktif olmak. Hiç belli olmaz, o sadece sizi sasirtabilir.