bebek yatak ins ve çikislari

Satin almak için bebek yatak bebeginizin güvenligi seçtiginiz ne yatak için ana hususlar biridir emin olmak ne gibi karar verme. Bebekler renk hakkinda ya da kres son tasarimlari kullanilarak dekore edilip rahatsiz ancak satin alma akilda güvenlik ile yapilir ki bebek yatak seçerken önemlidir degildir.

Bebek yatak Sizin ilk satin alma bebeginizin besik için olacaktir. Bir besik oturmak ya da kendileri kadar indirebiliriz bebekler için uygun degildir gibi bir besik için bebek yatak, bebek kiyafetleri ve çocuk birçok sey gibi, bir kisa vadeli satin alma olacak. 6 aylik dört bir yanindan size besik karyolasi için bebeginizin tasimak isteyen olacaktir.

Ani Cot Ölümü Sendromu nedenleri genellikle bilinmemektedir ancak bazi durumlarda bebek yatak katkida bulunan bir faktör olabilir düsünülmektedir. Örnegin bebek yastik ve yorgan için almak, onlar bogulma neden olabilir gibi bebeginizin (1 yasindan küçük) onun karyolasi oldugunda bebek yastik ve yorgan bebeginizin yatak parçasi degildir önerilir.

Birçok anne bebek battaniye uzaklasmaya seçme ve yerine giyilebilir battaniye veya uyku takim elbise yürüttügünü ile bebek battaniye ile görüsler vardir farkli vardir. Bir bebek bir battaniyeye dolasmis olmak ve muhtemelen ama onlar fiziksel olarak giymek bir sey bogmak oldugunu olmanin genel bir fikir.

Bebek yatak bazi kesinlikle güzel küçük bebek yatak etrafinda ayarlar ile gerçekten eglenceli bir satin alma olabilir. Eger iyi bakmak için bebeginizin kres istiyorsaniz karyolasi kullanimdayken o zaman her zaman güvenli olmayan yatak sadece dekoratif amaçli bebek yatak satin almak ve kaldirabilirsiniz.

Artik bunun yerine geleneksel bebek yatak yeni dogan bebekler için güzel küçük uyku tulumlari, satin alabilirsiniz, ama onlari kullaniyorsaniz, bebeginizi çok sicak almaz ve bazi bebekler çok daraltici uyku tulumu bulmak emin olmaniz gerekir. Eger bebek yatak sadece bebeginizin büyüklügü (SIDS riskini azaltmak için güvenlik önlemi) uygun birini kullanin gibi bir uyku tulumu kullanmaya karar verirseniz.

Daha geleneksel bebek yatak, pamuk çarsaf ve battaniye, bir bas daha kolay ekleme ve uygun katmanlari kaldirarak bebegin sicakligini kontrol olabilir.

Bebek giysileri oldugu gibi, dayanikli bebek yatak için gitmek istiyorum. Gerekirse süreyi kisa olabilir ama önemli olan, kullanimi sirasinda bebeginizin yatak asinma miktari alirsiniz. Satin tüm bebek yatak makinede yikanabilir ve kaliteli oldugundan emin olun.

Çamasir rutin desteklemek ve evinizin sicakligi uygun olacaktir malzemeler için gitmek bebek yatak yeterli setleri satin. Örnegin polyester battaniye en iyi soguk bir oda için uygundur sicak bir ev ve akrilik hücresel battaniye bebeginiz için çok sicak oldugunu kanitlayabilir. Pamuk genellikle iyi bir seçimdir.

Genel bir bebek yatak kilavuz olarak, yaklasik 75 derece sicak bir oda için C sadece tek bir sayfa gerektirir ve 5 derece her damla için C Bir bebek battaniye eklemeniz gerekir. Ancak her bebek farklidir bu yüzden, bir varsayim asla her zaman bebeginizin çok sicak ne de çok soguk ne oldugundan emin olun.