Çocugunuz bir indigo çocuk olup olmadigini nasil söyleyebilirim

Çocugunuz daha sonra 1988 veya etrafinda dogdu ise, oran o bir “Indigo Çocuk” kategorisine girer yüksektir. Terim ilk olarak 1980’lerin basinda icat ve çocuk auralar bir baskin indigo rengi ifade eder oldu. Onlar bu dönüsüm çaginda degisim için bir katalizör olarak topluca gelen, insanligin evriminin bir sonraki asama olduguna inanilmaktadir.
Mayalar, Tibetliler, Misirlilar, Cherokee, Hopi ve digerleri 26.000 yillik galaktik döngü üzerindeki takvimleri dayali. Bizim 2012 yili bir çagin sonu olarak bu kültürlerin damgasini vurdu. Derin degisiklikler yasaniyor. Dogal afetler, savas, iklim degisikligi, ortaya çikan virüs ve Indigo Çocuklar gibi görünüste ilgisiz konularda aslinda tüm bir yas ve yeni bir gerçeklik dogum sonu bu heyecan verici kavrami boyunca iç içe.
Ama bu biz yetiskinler için ne anlama geliyor? Bizim Indigo Çocuklar farkli ARE. Ve önlerinde sahip is dikkate alinarak, çok sükür! Bizi belirlemek ve Indigo Çocuk fenomen hakkinda bilgi yardimci olacak birkaç özellikleri not ettik.

Çocugun yüksek, yaratici sanatsal veya geleneksel olmayan yollarla akilli mi?

Indigolar büyük ölçüde zihinsel ve duygusal yetenekleri genislettik. Onlar çok düzeyli düsünürler ve ayni zamanda pek çok düzeyde deneyim hayat. Kolayca dikkati dagilir gibi olursa, bu siradisi istihbarat bir baska isarettir. Bir sey odaklanmak an, onlar gidiyoruz ve çalisiyor, ilgisiz görünebilir farkli açilardan ve bilesenleri kesfetmek. Olmayan Indigolar daha dogrusal olma egilimi ise onlar, 3-D düsünüyorum, ve enerji sinirsiz miktarda tarafindan desteklenmektedir görünüyor.

Çocugun neredeyse bu duyarlilik engel olma noktasina, son derece farkinda görünüyor mu? Ya da o kapatildi ya da dünyanin geri kalanindan kapatmak görünüyor tersi asiri, nedir?

Indigolar kendilerini ve fiziksel ortamlari, hem de çevrelerindeki kisilerin duygu ve enerjileri farkindayiz. Bunlar dogal “empat.” Olan konular stresli, kaotik ortamlarda ise ortaya, ya da ne zaman uygun hale zorlanir ve bir kare delik sendromunda yuvarlak peg aci.

Çocugun makam veya asagidaki kurallara alisilmadik zorluk var mi?

Ücretsiz düsünürler gibi, bu çocuklarin bagimsizlik ve kendini güçlendirme istemek. Bu yeni bilinç bir cezalandirma inanç sistemi tarafindan yönetiliyor, onlar duygusal kapatildi veya çünkü öfke ve reddedilen duygu disinda hareket edebilir. Iyi çalisir bir yaklasim seçenekleri ile çocuk sunmaktir. Bu onlari güçlenmis ve ebeveynler ve ögretmenler karsi geri itmek için daha az hissetmenizi saglar. Saygi ve takdir hissi Onlar sorumluluk ögreneceksiniz. Seçenekleri, pozitif takviye ve uygun olmayan seçimler için tahmin edilebilir sonuçlari olan, en Indigolar gelisir.

Düpedüz isyan ne olacak?

Genel olarak, ceza geleneksel sistemleri bu çocuklarla çalismak, ve olmaz ne sert davranis degistirme ya da reçeteli ilaçlar olacak. Temel sorunlar olan bu yeni sekilde birbirini destekleyen yetiskinler ve ebeveynler ile, muayene ve iyilesmis olmasi gerekir. Çogu zaman, ben çalismak anne utanç ve suçlama sendromu içinde sikisip kalirlar. Ve çocuklar kosulsuz sevgi hissetmiyorum, uyusturucu kullanimi ve diger yikici davranislar neden olabilir hangi, aile birliginin disinda destek ve baglantilari arayacagiz.

Çocugun etrafinda gider her burun çekme veya öksürük yakalamak gibi görünüyor mu?

Indigolar ‘organlari birçok yiyecekte bulunan koruyucu ve kimyasal madde de dahil olmak üzere toksinler, özellikle duyarlidir. Mevcut anlamina gelir davranissal sorunlar çocuklarimizin yemek ve içmek ne tarafindan bilesik ediliyor ve onlarin bagisiklik sistemleri de tehlikeye. Devlet okullarinda sunulan “Hazir yemekler” ve ögle yemegi için bir faktördür düsünün-bir çoklu görev ebeveyn, tamamen kolaylik saglar kolay ve hizli hazirlik itiraz zaman ancak bu kimyasallarin onlarin son derece hassas organlari için yapmak zarar anlamak çok pahali.

Okul ve ödev sinir bozucu bir savas mi?

Indigolar genellikle okulda sikildi. Onlar bilgi onlara hizmet nasil görmüyorum çünkü Çogu zaman, onlar bir ilgi yok. Yani yetiskin olarak, kendimizi karsi dürüst olmak baslayabilirsiniz: Ne kadar çocuk ögretilir ne aslinda ilgili? BIZ yeterince yasam için hazir hissettiniz mi? Ayrica, çatisma çözümü bir ögretim entegre olabilir ve nasil hissediyorum ve geleneksel konular ile birlikte saglikli bir sekilde duygulari ifade etmek için?
Bir bütün olarak, Indigolar birçok kültürün degisen yardimci olacaktir hassas, parlak, out-of-the-box düsünürler vardir. Yetiskin zihinsel, fiziksel ve ruhsal, duygusal gelismek için gerekli destegi ve rehberlik ile bu çocuklarin saglamak gibi bizim sorumlulugumuz. Biz kendi yasamin her alaninda, sevinç, rutinleri, ve agri kucaklamak ve incelemeye istekli olmasi gerekir. Sadece biz çocuklarimizi seviyorum çünkü, ama biz tüm yolda birlikte tadini yasam kalitesinde fark yaratacak çünkü.