DEHB ile ilgili makaleler – nasil elestirel onlari degerlendirmek için

Muhtemelen kaynaklardan sayisiz DEHB makaleler tarafindan kusatilmis olan ve cüruf eleme birkaç sorunlari olabilir. ABD üretir ve temelde bir amfetamin olan methyphenidate (Ritalin ve Concerta), dünyanin arzinin% 90 tükettigi göz önüne alindiginda, DEHB hakkinda yorumlar, makaleler okuma dikkatli yürümek gerek görebilirsiniz. Bu makaleler doktor ve ilaç firmalari ile isbirligi içinde olan çocuk hekimleri tarafindan yazilabilir.

Ikinci sorun Dünya Saglik Örgütü Amerika süpürme oldugunu psikostimülan ilaç salgin de alarma ve DEHB tani koymanin bir sorun oldugunu uyariyor olmasidir. Ikinci uyari DEHB olarak karmasik bir ruhsal bozukluk ve birçok doktor ve veliler reçete hap ile hizli kolay bir çözüm ariyorsaniz, çocuktan çocuga çok degisir olmasidir. Durumu davranislari hakkinda ve herhangi bir ilaç bu tedavi edebilir. Ne bir çocugun davranisini degistirebilir.

Elestirel DEHB makaleler degerlendirirken, biz üst baslayabilirsiniz. Burada Klinik Pediatri, Psikiyatri Dergisi ve Çocuk Nöroloji Dergisi’nde gibi ünlü dergilerde yazilmis bilimsel ve tibbi malzemeler bulmak. Bu makaleler abonelik mevcuttur ancak genellikle doktor veya klinisyenler yöneliktir. Bu DEHB makaleler genellikle çok yogun bilimsel okuma ve gerçekten genel yönelik degildir.

DEHB üzerine makaleler sonraki katman saglik görevlileri ve uzmanlar tarafindan yazilmis ve ilaç sirketleri tarafindan desteklenen birden fazla site istila edilir. Bu nedenle oldukça önyargili ve bu sekilde görülmelidir. Eger sirket veya zihin degistiren ilaçlarin birinin adini görürseniz, o zaman hikayenin bir tarafi aliyorsaniz biliyorum. Bu yanlis bir sey ama daha genis daha aydin resim almak gerekir. Diger devlet ve halk sagligi siteleri daha az her zaman önyargili degil olma egilimindedir.

DEHB makale veya blog yazilarini bir baska grup bloglar ve forumlar olacak. Sen rüzgar esiyor ve yoga ve sadece amfetamin yan etkilerini tolere edemeyen zayif bir çocuk için dogru doz bulmaya sonsuz mesajlari için meditasyon gibi tuhaf tedaviler dizi olsun hangi sekilde burada görebilirsiniz. Daha sonra alternatif tip tugay tarafindan desteklenen ve nerede ve nasil alternatif çözümler üretilmektedir hakkinda açik degilseniz bazi süphe ile görülebilir makaleleri vardir. FDA kayitli tesisleri ve GMP (Iyi Üretim Uygulamalari) hakkinda sik sorulan sorular ve cevaplanmasi gereken.

Degil birçok makale ilaç olan veya olmayan davranis degistirme simdi DEHB tedavisinde tercih edilen yöntem oldugu gerçegini söz edecegim. Bu, AAP gibi büyük tip otoriteleri tarafindan tavsiye edilir. Bunlar daha sonra bir daha objektif gözle DEHB makaleler degerlendirmek için bazi yollar vardir.