isirma ve tekme bir bebek hakkinda ne

Bu çogunlukla, utanç verici sinir bozucu ve bazen korkutucu olabilir, çocuklar tarafindan bu tür hareketleri hepsi geçmesine normal bir asamasidir. Bu büyüme ve gelisimin bir parçasi, ve genellikle bir oyuncak isteyen, ya da dikkatinizi isteyen olup olmadigini, kendilerini ifade mümkün olmayan bir hayal kirikligi kaynaklanir.

Faz 14 ay yerden vurdu ve yukari, ama çocuk bir çocuk bakim merkezi, ya da sosyal ortamda anlamina gelebilir digerleri maruz kaldiginda daha belirgin olma egilimindedir olabilir. Dil kendi yas için gelismis olan çocuklar bile, hala çocuklar ve digerleri gibi ayni hayal kirikliklarini egilimli olacaktir.

Basparmak ilk kurali degil, asiri tepki etmektir. Spanking üzerinde düsünce farkli okul olsa da, bu uygun bir durum degildir ve sadece yangina körükle ekleyebilirsiniz. Bir zaman asimi, sirayla yere, ya da tekme sey onlar yere vurmak bir sandalyeye genellikle yaklasik iki dakika deger. Bu ayni zamanda sakin bir sans verir. Zaman asimi sirasinda, onlari konusmak yok, ama onlar biraz var / hit / tekme birisi ve izin verilmez çünkü bu zaman asimi oldugunu, onlari oturdugunuzda açikliyorsunuz.

Zaman bittiginde, diger insanlara zarar veriyor, çünkü davranis, kabul edilebilir olmadigini, tekrar onlara açiklar. Bu bir bebek sebep sonuç iliskilendirmek mümkün olmasi pek mümkün degildir çünkü birisi biraz onlari, daha sonra kendileri için geçerli eger hissediyorum nasil onlara sormak çok kullanim degil. Ama olmayan bir çatismaci “ceza” ve açiklama, yanlis yaptiklarini söyler, ve tekrar yapmak durumunda ne olacak.

Onlar dogru disari çikmak ve ayni islemi tekrarlayin, baska bir zaman asimi için onlari geri almak. Çocugun yasina bagli olarak, özür kavrami, ve neden bir yapmak gerekir açiklayabilir. , (Bir öpücük gibi geliyor olsa bile) bir özür için onlari öven veya dogru çikiyor ve onlar basladi çocuga kendi oyuncak vermek için pozitif takviye kullanin.