mükemmel ahlak ve egitim vermek için çocugunuzun ilk ögretmen olmak

Çocugunuz egitim de dahil olmak üzere, sizden onun / onun hayat dersleri en ögrenir. Bir ebeveyn olarak, “Çocugunuz bugün ögrendim ne” oldugunu düsünmek gerekir. Bir cevap yoksa, iyi bir egitim ve yasam etik vermek için çocugunuzla vakit geçirmek için simdi düsünüyorum. Eger taraftan zaman ve çaba adamak zorunda.

Bir ögretmen olmak! Eger bir ebeveyn iseniz, o zaman çocugunuz için bir ögretmen. Bir ebeveyn olarak, degerleri, her ailede inanç, sorunlari ve nasil bir zor durumda tepki ögretmeliyiz.

Ayrica nasil seyler, inanmak kime ve nasil baskalarina yardim etmek paylasmak için kendi zor durumdan çikmak için yasam olumlu ve olumsuz seyler, ögretmek gerekir. Diger insanlar da çocugunuzun gelisimine katkida bulunur.

Katilin! Birçok anne-baba onlar, bir okul seçerek birakarak ve okuldan çocuklarinin seçerek çocuk egitimi ile ilgili oldugunu düsünüyorum. Ama, bu dogru degil. Onlarin çalismalarinda içermelidir. Sen neler oldugunu bilmek düzenli olarak çocugunuzun ögretmenleri ve arkadaslari karsilamak zorunda. Çocugunuzun egitiminde da katilimi hayatlarinin diger alanlari kadar önemli oldugunu farkina varmalidir.

Dikkat edin! Sizin katilimi Okulun açisindan olmalidir. Bir ögretmen olmak ve okulda ögretilen ne oldugunu bulmak. Kendi nota kitaplari kontrol edin ve sinifta ögretilen her seyi okuyun. Düzenli ve nasil çocugunuzun performans çocugunuzun çalismalari farkinda olmalidir.

Onlar açiklamak için iyi bir ruh halinde oldugunda okul konusunda çocugunuzla konusun. Onlarin okul etkinliklerine dahil oldugunda, çocugunuzun okula devamsizlik olma daha az sansi var.

Görünür! Birçok anne-baba sadece okul etkinlikleri görülür. Ancak, çocugunuzun egitimi dahil etmek karar verdik, okulda zaman bazi gönüllü. Düzenli olarak veli toplantilarina katilir. Düzenli olarak görünür iseniz, ögretmenler karsilayabilir ve herhangi bir sorun ortaya çikarsa tartismak. Onlarla isbirligi halinde, sizinle herhangi bir konuyu görüsmek için tereddüt etmeyecektir.

Çocuk basari! Ebeveynler ögrenme etkinlikleri, ev ödevleri ve çocuklar malzeme ve ögretmenler tarafindan verilen talimatlari okuyun yapiminda içermelidir. Çalistiginiz ve çocugunuz için zaman harcamak zaman, çocugunuzun egitim basari olabilir.

Çocugunuzun savunucusu ol! Genç yasta çocuklar kendi savunuculari olamaz. Geri tehlikeli durumlarda, onlarin takipçiligi kurtarmak, haklarini savasmaya çocugunuzun savunucusu olmak zorunda, yeteneklerini destekleyerek kendi patronu olmak, kendi adina konusmak ve basari elde de çabalarini sponsor.

Bir avukat olmak bir ögretmen olma ve çocugunuzun onlar habersiz tüm bu seyler ögrenmek için yapmak anlamina gelir. Eger savunucusu olunca, çocugunuz ayni seyleri ögrenir ve kendileri ve çocuklari korur.
Çocugunuzun ögretmeni olmak çocugunuz için zaman ve çaba harcama ihtiyaci, ama sonunda verimli sonuç verir.